Hair Free Gel kullanan Var mı?

Huli81

Ve yine hüsran ve aci...
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2007
4.712
5
42
Arkadaslar burda sürekli bioder, capilex, tala dan söz ediliyor. Tv larda reklami yapilan Hair free geli hic kullanan oldmu? Nasil birsey faydasi varmi? Birde bunumu denemek lazim :sm_confused:

benim arkadaşım kullandı ondan.ama sabredemediği için 2 ayda bıraktı.hızlı bir etkisini görmedik.

ben lazere de gittim.bioderde kullandım...herpside etkili oldu ama en kullanışlısı sanırım capilex.çünkü kokusu çok iyi.hızlı etki gösteriyormuş.bakalım ne olcak

bugün emla kremi aldım sonra capilex sürecem ağdadan sonra.birde dün tala karınca yağı sipariş ettirdim.3saatte bir bioder,capilex,tala sürmek lazım.ancak kurtulacaz biz bu problemden galiba:)

hehehehe herhalde en dogrusu o ;-)

bende bioder kullaniyorum ama iki gündür, capilexi burda türk ezcenelere sormayi düsünüyorum belki getirtebilirler Türkiyeden, bakalim
peki biz bu kremleri ömrümüzün sonuna kadarmi kullanacaz yaw ;-(

Ben de kullandim Hair Free Jel´i.. bir faydasini görmedim sahsen...ZAten günde 2 kez sürmek biraz zor geldi bana:pp Hic azalma filan da olmadi..

keske düzenli kullansaydin :KK43: dogru günde iki kez biraz zor olabilir yogun insanlr icin

reklamlarda cikiyor hair free jel diye..... günde iki kez sürüp kökleri azaltip inceltiyormus

o reklamlarda çıkan bütün ürünlerden nefret ediyorum hepsi yalan zayıflama ürünleri yok çatlak kremleri falan para tuzağı şimdiye kadar duymadım hiç nlardan kullanıpta sorununu çözen kime sorduysam memnun değil hair free jel de o ürünlerden biri

sagol paylasimin icin, bende kimseden duymadim daha daha dogrusu alan ve kullanan duymadim

Bende kullandim hari free gel. Ilk siparisimda 2 adet geldi, bi kac ay kullandim ama düzenli olarak sürmedim, iki kutuyuda bitirdim ama devam etmedigim icin bi sonuc alamadim, sanirim 6 aydan sonra etkisini görüyormussun kafamçokkarıştı Bu aralar yine düsündüm acaba tekrar siparis etsemmi diye ama o jel in karisimi zaten tuz ve limondan olusuyor, kremi getittirecegime diger topicde kizlar yazmis zaten Tuz ve Limon suyunu karistirip killari aldiginiz bölseye masaj yaparak sürsek ayni sonucu aliriz bence CADIARZU

tuz ve limonmu???
aaa ben kacirmisim onu, deneyen olmusmu, hemen bir bakayim

bende kullanıorum haır free geli 2 ay cevamlı kullandım bi faydasını göremedim...sonra bıraktım sımdı bosa gıtmesın dıe tulerı aldıkca suruorum bu defa belkı yararı olur dıe dusunuorum ama sanmıorum :)

X