Doğuma Hazırlık sağdaki bebiş erkek soldaki bebiş kız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
benimki sağda kızlar. ilk gebe kaldığımdan beri hissettim. ama şimdi ortaya doğru gelmeye başladı kesesi. bakalım doğrumu. 4 haftaya kadar öğrenirim inşallah cinsiyetini.

arşivde gezerken rastladım bu topiğe.
bu tez bende de tutyor arkadaşlar.
benim ilk haftalarda hep sol kasığıma kramplar giriyordu ve bebişim kız, arkadaşımın da sağ kasığında çekilmeler olmuş onun da oğlu olucak.
bu arada bu durum bebeğin nerde durduğuyla ilgili değil arkadaşlar, ne taraftan yumurtladığınızla ilgili bir tez.çünkü bebeğimiz sonradan yer değiştirebiliyor tabiki.
lütfen cinsiyet erkekle ilgili diye söyleyip durmayalım, ki artık bilim bayanın yumurtasının da cinsiyette seçici olduğunu kanıtlamış durumda.

benim tutmuyo kızlar baştan beri hep solda bir ağırlık hissediyodum erkek bebişim şuan her tarafata hissediyorum zaten

benimde hamileligimin basindan beli sag tarafimda kasilmalar agrilar oluyordu,bebek de sag tarafdaydi ,gecen hafda erkek bebek olacagini söyledi doktor,belkide dogruluk payi vardir,

Kızlar sol tüpüm tıkalı,sadece sağ çalışıyor ve bebişim erkek!!

sağ yumurtalığım alındı bebeğim erkek

arkadaşım sol yumurtalığınla hamile kaldın ve bebeğin erkek mi?:uhm:
böyle durumlar yaşayanlar lütfen yazsın.yani tüplerinden biri alınıp hamile kalanlar cinsiyetlerini lütfen yazabililerse daha net sonuç almış oluruz.:enbuyukkk:

kızlar benim bebeğim en baştan beri net şekilde sağdaydı hala sağ tarafımda oluyor kasılmalar bebekte orada zaten ve kız

kızlar ben de ilişkiden sonra sağa yatarsan oğlun olur sola yatarsan kızın olur diye duydum ben oğlum da dikkat ettimki hep sağa yatıyodum şimdi çalışmalar sola hehe hayırlısı gerçi

evet bunu bende duymuştum bir kaç kişiden ama bana en yakın örneği teyzem, iki kızı oldu ardından bri düşük yaptı o da kız... sonra erkek istediler hemde çok istediler oda araştırdı bir kaç kişi ona sağa yatarsan erkek sola yatarsan kızın olur demişler oda söylüyordu yatağın durumuna göre ilişkiden sonra hep soluna yatıyormuş belki tesadüf belki saçma diyeceksiniz ama bu sefer dikkat etmiş ve ilşkiden sonra sağ tarafına yatmış şimdi anasınıfına giden bir oğlu var Allah bağışlasın.. sanırım diğer arkadaşlarımız da konuyu yanlış anlamış anne karnındaki pozisyonuna göre değerlendirilmiş ama ilk baştaki ilişki sonrası pozisyon bence önemli....sengözlerimebaksanab

kızlar benım sol yumurtam dollenmıstı kesede soldaydı ve bebegım hep solda vede oglusum olacak pipisinı her yonden resımledı doktorum cunku esım emınmısınız kızdır ınsallah bıda bakın falan deyınce :)))))))))

ben vallaha bebişimin ne tarafta olduğunu bile bilmiyorum açıkçası anlayamıyorum.sağa mı solamı yattığımıda hatırlamıyorum çok garip bi durum benimki hiç birşeye dikkat etmedim:) bakalım bebeğim kız mı olacak oğlanmı tabi herşeyin başı sağlık

benim şuan sol tarafımda bebeğim ama cinsiyeti erkek:))

genelde sag yumurtalıkta erkek bebek dölleniyormuşş bu yüzden sağa yatınca erkek oluyor diyolar sanırımmm. sonradan solda hissedilebilir tabi ama genelde sonradan bile hep sağda kalıyolarmışş genelde
kesin gerçek deil ama tabi

bence doğru değil. ben solağım bebeğimi de solda taşıyordum ve yatarkende solda yatarım. sıkı durun bebeğim erkekti.. kıslar inanmayın böyle şeylere birkaç kişinin tesadüfen yaşadığı şeyler genel kural olamaz.. benim fikrim..

Ben tüp bebek ile hamileyim ve transfer yapıldığı gün sağ tarafımda inanılmaz bir ağrı oldu, o kadar ki gece acile gittim apantistim mi patladı diye. Şu anda kız bebek bekliyorum.Bana bu varsayım pek inandırıcı gelmedi tesadüf bence.Zaten %50 ihtimal var.

ben hiç ihtimal vermiyorum hele uzmanlar böyle bir şey olamaz diyorlarsa cinsiyeti tamamen erkek belirliyor o an bebekğin cinsiyeti belli oluyormuş.Ama merak tabi etmiştim neredeyse çatlıyacaktım benki cinsiyete önem vermeyen bir kişi kızımda olsa sevinecektim oğlumda olsa merak insanın içinde var ama

X