Nakış kızlar hat sanatına dair etamin işlemek istiyorum şeması olan var mı? lütfennnnn

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.

kronikuykucu

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2013
8.433
20.397
kızlar hat sanatına dair etamin işlemek istiyorum şeması olan var mı? ALLAH(cc) lafzı ,Peygamber efendimizin ismi şerifi yada benzeri şeyler olabilir yardımcı olursanız coook sevinirim

$IMG-20140220-01098.jpg $Allah.jpg bu 1. si ( ben yaptım duruşunu da attım şablonunu da canım :KK9: ) , $etamin allah.jpg $Altýndað-20140219-01090.jpg ( bu da 2. si ilk fotoğrafa bakarak yaptım, ikincisi de benim yaptığım :KK9: ) umarım yardımcı olur canım :KK16: birde henüz yapmadım ama bu var $ScreenShot.jpg :KK6:

Eki Görüntüle 1060705 Eki Görüntüle 1060716 bu 1. si ( ben yaptım duruşunu da attım şablonunu da canım :KK9: ) , Eki Görüntüle 1060718 Eki Görüntüle 1060719 ( bu da 2. si ilk fotoğrafa bakarak yaptım, ikincisi de benim yaptığım :KK9: ) umarım yardımcı olur canım :KK16: birde henüz yapmadım ama bu var Eki Görüntüle 1060734 :KK6:

tesekkür ederim canım oldukca mesakkatli bi çalışma yapıyorum suan biraz karısık bi model buldum besmele yazısı. ara ara yapıyorum ben ama yorgun olmadıkca yani.

tesekkür ederim canım oldukca mesakkatli bi çalışma yapıyorum suan biraz karısık bi model buldum besmele yazısı. ara ara yapıyorum ben ama yorgun olmadıkca yani.

Besmele Allah yazısı kadar kolay değil, kolay gelsin canım

X