hürrem modeli harika bindallı

Samira35

meleğimsin...
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2009
1.636
8
kınamda birkaç saat giyebildiğim pırıl pırıl parlayan muhteşem bir bindallı:KK16: çok beğenerek aldım gören de hayran kaldı:KK16: wedding world j kaftans dan alınmıştır.hürrem tacını da beraberinde yarı fiyatına veriyorum.fiyat 250tldir.
not:L beden yazmasına ragmen 38 bedende fotoğraftaki şekilde durmaktadır. zaten bindallının geniş durması daha makbul bence:KK9:

Son düzenleme:
hangi şehirdesiniz denem şansım olursa alabilirim bir kaç bindallı denedim 3 beden di

ben istanbuldayım. bu bindallı bana zaten büyüktü ama baska bedeni kalmadıgı ve çok beğendiğim için almıştım.40-42 bedene kadar rahatlıkla olur üzerinize tam oturur bana biraz bol geldi haliyle ama kötü de olmadı yani...:KK16:

kınamda birkaç saat giyebildiğim pırıl pırıl parlayan muhteşem bir bindallı:KK16: çok beğenerek aldım gören de hayran kaldı:KK16: wedding world j kaftans dan alınmıştır.hürrem tacını da beraberinde yarı fiyatına veriyorum.fiyat 250tldir.
not:L beden yazmasına ragmen 38 bedende fotoğraftaki şekilde durmaktadır. zaten bindallının geniş durması daha makbul bence:KK9:
Eki Görüntüle 1023246

canım çık hoşmuş ama benim bedenim 36 bana büyük olur bu :KK43:

$bindallý.jpg $bindallý 2.jpg

:21::21::21::21:

Boyunuz kactir acaba? Benim 180 olurmu acaba?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet olur çünkü boyum1.72 ve topuklu var ayağımda ona rağmen resimde etekleri hemen hemen yere değiyor

Arkadasim ayni marka aldığınız yerde 300 liraya satilan bir bindalli için 250 demek ne kadar dogru bilemedim.bizim burda amacımız kimseyi kirmadan hem yardimci olmak hemde elimizden kullanmadiklarimizi cikarmaktir.ama 300e aldiginida 250 deme lutfen.iste sizin gibi yapanlar yuzunden insan emin olamıyor ve buraya olan guveni kiriyorsunuz..amaci sadece cirkin bir ticarete donusturuyorsunuz..

Arkadasim ayni marka aldığınız yerde 300 liraya satilan bir bindalli için 250 demek ne kadar dogru bilemedim.bizim burda amacımız kimseyi kirmadan hem yardimci olmak hemde elimizden kullanmadiklarimizi cikarmaktir.ama 300e aldiginida 250 deme lutfen.iste sizin gibi yapanlar yuzunden insan emin olamıyor ve buraya olan guveni kiriyorsunuz..amaci sadece cirkin bir ticarete donusturuyorsunuz..

siz ürünü alırken yanımda mıydınız acaba?kaça aldığımı bu kadar net nasl biliyorsunuz!!!ben bunu alalı 1 yıl oldu ve mağazasından bizzat deneyerek aldım. fiyatı tacı ile beraber 450tl nin üzerinde idi.fiyat değişmiş midir, indirime mi gidilmiştir onu ben bilemem takip etmek zorunda da değilim.demekki ben pahalı aldım bu durumda. o zaman ben de gidip mağazadakilere saldırayım beni kazıkladınız o zaman pahalı sattınız şu an fiyat inmiş diye:KK76:

ayrıca ödemeyi yapmadan ürünü kargolamamı istediniz benden.o zaman ben de sizi dolandırıcılık girişimiyle mi suçlayayım.:KK76:
hatırlatayım burası hayır kurumu değil o yüzden yardımlaşma demek yanlış olur...tabiki burda ticaret yapılıyor.2. ele düştüğü için zaten aldığının altında satıyorsun.kimse zararına ürün satmak istemez.isteyen istediği fiyatı yazar alın alır almayan almaz:KK14:

taçlar zaten 50-60 tlden başlıyor modeline göre artıyor.siz ikisini 300e sıfır olarak alabiliyorsanız onu alın.ben ikisini 230 a indirmiştim.
ben verdiğim parayı bilirim ve şu an fiyatı inmiş diye 2 saat kullanılmış elbiseyi bedavaya verecek değilim.hatıra olarak saklarım.kötü niyetlinin birine gitmesinden iyidir.

bir ürünü ister alırsınız ister almazsınız , bu insanları suçlama hakkını vermez size.bana satış açtırıp başka arayışlara giriyorsunuz,sonra da konuma yazıp satışımı baltalıyorsunuz alırken gözünüzle görmüş gibi beni insanları kandırmakla suçluyorsunuz hakkıma girdiniz...sizi Allaha havale ediyorum :KK20:

Son düzenleme:
çekindiğim birşey olsa aldığım yeri açık açık yazmazdım arkadaşlar.o kadar da akılsız değilim.

insanlar bişeyleri ucuza getirmek için burdan alışveriş yapıyor tamam ama sonuçta biz de ürün alırken para verdik yani bizimki de boncuk değildi.yok pahasına istemek de fırsatçılığa girer :KK20: pazarlık tabiki teklif edilir şurda şu kadardı da denebilir ama herkesten ricam karalama yapmayalım lütfen.
ona göre davranırsak birbirimizi kırmamış oluruz :KK31:

not: yukardaki arkadaşa özelden 230 tl fiyat verdiğim için taçla birlikte fiyat 230 olmuştur.:nazar:

kendisine ait 2.el nişanlığa 500-600tl fiyat veren, kiralık vereyim uygun olsun teklifimi reddeden (ki muhtemelen burdan geri satacaktır :KK19:), ödeme yapmadan kargo isteyen, bu uyanık arkadaşın suçlamasından gerçekten çok rahatsız oldum ve websitesine baktım evet şu an bindallımın benzeri 300tlye satılıyor.birebir aynısı değil, kol modeli ve işlemeleri farklı. bu bile benim ordan almadığımın ispatıdır.ben mağazadan gözümle görerek aldım.o dönemde yeni çıkmıştı ve internette 450tlden aşağı bu tarz bişey bulamadım.
kaldı ki internet fiyatları her zaman daha uygun olur ve özel dikim olduğundan,olmadı beğenmedim veya kötü çıktı diye iade şansınız yok.bahsettiğim sitede de oraya açıkça yazılmış.

konu kapanmıştır bindallı satılık değilir:KK34:

öncelikle ben o nisamliga 2000 verdim o yÜzden 600 demem cok normal ki bu sizi zaten ilgilendirmez.muthis bir savunmaya geçmişiniz nedense. Ayrica ben size iki seçenek sundum yatirayim paranızı gönderin yada gonderin kapıda deneyim ayni gun havale edeyim karsilikli guvenmek zorundayız dedim.lafi istediginiz sekilde dile getirmeyin isterseniz..bencede siz satis yapmayin zaten cpk doğru bir karar olmuş bu..

satış açtırıp 2gün bekleyip bana dönüş bile yapmadan durum budur demeden buraya ağzınıza geleni yazmışsınız cevap vermemem mi gerekiyordu acaba?çok ilginç.

satış yapıp yapmayacağımı size sormayacağım bu 1.
kim böyle çirkin sözlere muhattap olsa kendisini savunur bu 2.
siz kapıda ödeme asla teklif etmediniz deneyip olursa para yatıracağınızı söylediniz ben de buna karşılık alışveriş sitesi üzerinden satış önerdim bu 3.
kendinize gelince istediğim fiyatı biçerim diyorsunuz ben de aldığım fiyata göre biçtiğimi söylüyorum bu durumda bu da sizi ilgilendirmez zorla ürün satan olmadı bu 4.

200-300tl ile kimse köşeyi dönmez elimde gelinlik 2 nişanlık bir de bindallı var dolaplarımda yer açılsın diye markalı nişanlığı bile 350tlye satışa sundum..ama böyle olacaksa gerçekten gerek yok.konunun kilitlenmesini rica ettim ama hala olmadı..beklemedeyim...En Büyük KK

X