Tüp Bebek Merkezleri Sevgili kayserili hemşerilerim kayseride tüp bebek yaptırıp bebişi olanlar ....

alben038

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2013
1.527
163
34
seçim propagandası gibi oldu biliyorum ama dikkat çekeyim istedim kuzular bende bebek istiyorum ve kayseri de istiyorum bir başkadır benim memleketim diyorum ve mayısta karsta kayseriye geliyorum tüm sülalem orda ziyarete gelip muayene olucam ve karar vericem ama hangisine gideyim zaten 2 tane var ama hangisi?acıbadem mi memorial mi hadi bir akıl verin bana bu arada bende pko var eşimde de %4 morfoloji 4 yıldır bebek istiyoruz bri aşılama geçirdim yaş 30 bilgiler böyle muhabbetim iyidir nolur bana cevappppppppp Allah rızası için :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

seçim propagandası gibi oldu biliyorum ama dikkat çekeyim istedim kuzular bende bebek istiyorum ve kayseri de istiyorum bir başkadır benim memleketim diyorum ve mayısta karsta kayseriye geliyorum tüm sülalem orda ziyarete gelip muayene olucam ve karar vericem ama hangisine gideyim zaten 2 tane var ama hangisi?acıbadem mi memorial mi hadi bir akıl verin bana bu arada bende pko var eşimde de %4 morfoloji 4 yıldır bebek istiyoruz bri aşılama geçirdim yaş 30 bilgiler böyle muhabbetim iyidir nolur bana cevappppppppp Allah rızası için :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Canım mrb ben Acıbadem'de Turgut Aydın a gidiyorum. Gayet de memnunum henüz sonuç almadık ama inşallah güzel sonuçlanır beklemedeyiz ...

💗💗💗💗💗💗

Ben alti senedir kayseride baska iki doktora gittim en son gittigm doktor imkansiz dedi hemn acıbadem turgut bey e gittim ve o kotu haberin üzerindn bir ay gecmeden turgut bey in tedavisi ile suan hamileyim. Kesinlikle turgut bey. Dünyanın en merhametli en başarılı en kararli insani. Tabi ki once rabbimin izni sonra turgut beyin başarısı. .. kesinlikle kayseride bir Numara. Prof filan yaniltmasin sizi. Bana imkansz diyen beceriksiz bir Prof tu.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım bende dört yıldır birçok dokrora gittim bir çok ilaç aldım gereksiz yere ama acıbadem turgut beye git derim bende de pko var ilk denememizde tuttu şükür sende git konuş ondan sonra anlayacaksın ne demek istediğimizi kesinlikle ve şiddetle turgut beyi tavsiye ederim

kızlarrrrrrrrrrr nasılsınız kimse bişey yazmamış sonra uzun süredir giremedim nete bu ay kayseriye geliyorum tüp bebeğe turgut hocada yapıcam ama maşallah baktım da çoğunuz hamilesiniz çok duygulandım Allah hayırla aldırsın bebeklerinizi kucaklarınıza:KK52::KK52::KK52:

X