Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Babybjörn kanguru

@yse_2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2008
30
0
37
Kanguru kullanmak isteyenlere Babybjörn Kanguru tavsiye ediyorum arkadaşlar ilk 6 ay arabayı nerdeyse hiç kullanmadım çok pratik , kullanışlı ve guvenli mağaza fiyatları çok uçuk ama netten kullanılmamış orjinalleri yarı fiyata bulabiliyorsunuz ben aldığım yeri reklam olmaması icin yazmıyorum özel msj la ulaşabilirsiniz.

Kanguru kullanmak isteyenlere Babybjörn Kanguru tavsiye ediyorum arkadaşlar ilk 6 ay arabayı nerdeyse hiç kullanmadım çok pratik , kullanışlı ve guvenli mağaza fiyatları çok uçuk ama netten kullanılmamış orjinalleri yarı fiyata bulabiliyorsunuz ben aldığım yeri reklam olmaması icin yazmıyorum özel msj la ulaşabilirsiniz.

fiyat nedir? tşkler

resmı ve fıyatı nedır

Mrb eloso resim eklemeyi bilemedim oglusta durmuyor ugrasamadim ben modelini yazim nette var resimleri miracle organic modeli cnm hic kullanilmamis orjinal fiyati pyasada 425 tl ben yurt disindan getirttim 175 tl ye vericem.

Mrb eloso resim eklemeyi bilemedim oglusta durmuyor ugrasamadim ben modelini yazim nette var resimleri miracle organic modeli cnm hic kullanilmamis orjinal fiyati pyasada 425 tl ben yurt disindan getirttim 175 tl ye vericem.

anladım canım ya..fiyatı benı fazlasıyla aştı teşekkür ederim:))

Bence alabileceğiniz en kötü ürün. Daha cok araştırma yaparsanız yurt dışında kimse bu tarz kangurulari önermiyor çünkü bacaklar dümdüz aşağa sallanıyor, yeni doğan icinde resmen gömülüyor ve belde anormal boşluk bırakıyor. Gelişigüzel söylemiyorum bunu bende bir kullanıcı olarak çok kötü bir ürün olduğunu keşfettim. Sling, Didymos veya Hoppediez slingler veya Manduca, ergo baby tarz olanlar bebekler için çok daha sağlıklı. Baby björn testlerde en kötü derece alan kanguru. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Allah korusun erkek bebeklerde testisleri sıkıştırır hatta kalçada bile sıkıntıya yol açabilir.

Son düzenleme:
Bence alabileceğiniz en kötü ürün. Daha cok araştırma yaparsanız yurt dışında kimse bu tarz kangurulari önermiyor çünkü bacaklar dümdüz aşağa sallanıyor, yeni doğan icinde resmen gömülüyor ve belde anormal boşluk bırakıyor. Gelişigüzel söylemiyorum bunu bende bir kullanıcı olarak çok kötü bir ürün olduğunu keşfettim. Sling, Didymos veya Hoppediez slingler veya Manduca, ergo baby tarz olanlar bebekler için çok daha sağlıklı. Baby björn testlerde en kötü derece alan kanguru. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Allah korusun erkek bebeklerde testisleri sıkıştırır hatta kalçada bile sıkıntıya yol açabilir.

Canim bi kullanici olarak memnun olmayabilirsin bu gayet dogal ama bu en kotusu oldugu anlamina gelmez bende kullandim ve memnun kaldim kucagimizda tasimamizdan cok daha saglikli ve pratik bel ve boyun destegi var bebek ve kullan icin kullandiysan bunlari farketmen lazim bebegim erkekti ole sikisma falan hisstsem kullanirmiyim hic ayarlaniyor genisligi :KK66: soyledigin urunler 30 tlye satilirken baybyjorn 400 tlye satiliyor aralarindaki fark kaliteden geliyor tum dunyada milyonlarca satiliyor en basta unluler kullaniyor doktorlar kullaniyor tercih meselesi tabi isteyen istedigini kullanir.

Son düzenleme:
Merhabalar
Kanguru kullanmaya kaçıncı aydan itibaren başlanabilir? Benim bebeğim 2 aylık acaba kullanmamın sakıncası olur mu?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kangurularda en iyi ve sağlıklı markalar didymos ve ergo baby. Bu iki markayı da kullanıyorum kızımla Belgrad ormanında yürüyüş bile yapıyorum rahatlıkla. Hem bebeğin hem de sizin ergonominiz içim doğru seçim çok önemli. Kanguruda pintilik yapmayın 4 yaşına kadar kullanımı var ortalamada. Ben şahsen organik kumaş olanları kullanıyorum, çocuğumun yüzüne boyalu, zararlı kimyasal ve boya maddeleri temas etsin istemiyorum. Bir de anneler lütfen kangurularınızda çocuğunuzun yüzü hep size bakar pozisyonda taşıyın, yüzü dışa dönük taşıma çocuğun kemik gelişimi ve ergonomisi için çok sakıncalı,aklınızda olsun. Iyi akşamlar

X