Gebe olmayı beklerken, her ay hüsrana uğrayanlar selammm... :(

AYSHE9388

'''''Olduğu KADAR olmadığı KADER...!!! ''''
Kayıtlı Üye
16 Mart 2014
3.356
1.106
MERHABA ARKADAŞLAR ;
SİZDE BEN GİBİ HER AY UMUTLA BEKLEYİP REGL GÜNÜNÜZDE HÜSRANA UĞRAYANLARDAN MISINIZ ?
1,5 YILDIR UĞRAŞIYORUZ PKO VAR BENDE KALAMIYORUM RABBİM İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA SESİMİZİ DUYSUN VE BİZLEREDE ANNELİK DUYGUSUNU TATDIRSIN ...
ÇÜNKÜ HER AY OLACAKMIŞ GİBİ BEKLEYİP HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMAK ÇOK ZOR !
KENDİ DERDİN YETMİYORMUŞ GİBİ BİDE İNSANLARLA UĞRAŞMAK ÇOK ZOR !
( BİŞİ YOK MU AA KİLO ALMIŞSSIN BEBEK YOK MU DÜŞÜNMÜYONUZ MU OLMUYO MU ??)
HELE KOCİŞİNE ADET OLDUM DEMEK ONUN YÜZ İFADESİ HÜZÜNLÜ GÖZLERİNİ GÖRMEK DAHADA ZORR !!
RABBİM SEN TEZ ZAMANDA YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜR BİZİM KUCAKLARIMIZ BOŞ BIRAKMA :KK14:

Kadınların, hamile kalmak için okunacak dua ve dulalar burada yer almaktadır. Ümit ederiz ki bu dua okunduğu zaman Allah Teala sizi duyup çocuk sahibi olmanızı sağlayacaktır. Hamile kalmak için okunacak dua ve dulalar;
1. "İnne rabbeke hüve'I-hallâku'l-alîm." : "Muhak.kak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir." âyetini gecele.ri 1267 kere tekrar eder ve bunu üç ay boyunca sürdürür.
2. Veya; "Fallâhu hüve'l-veliyyü ve hüve yuhyî" : "Muhak.kak ki Allah dosttur ve yaratandır." âyetini beraber olmadan önce 289 kere tekrar eder.
3. Veya; "HüvaIIahü'l-hâliku'l-bâriü" : "O yaratandır ve yok.tan var edendir." âyetini 1054 kere tekrar eder.)
4. Veya; Tıbbî bir arızası olmamak şartıyla, çocuğu olmayan bir kadın, eğer aybaşı halinden üç gün sonra, öğle saatlerine ya.kın bir zamanda temiz bir kâğıt üzerine 110 defa "Bismillâ-hirrahmânirrahîm" yazıp o kâğıdı üzerinde taşıyarak eşiyle beraber olursa, Allah'ın izniyle hâmile kalır. (Hâmile kalın.caya kadar kâğıdı üzerinde taşımalıdır.)

**************^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^***********************

UĞUUUR LİSTEMİİİZ ;
bd sayar ........................................................... HAMİŞŞŞŞŞ :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:
AYSHE.................................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17::cool:
polyanna23 .......................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:
kromozom99 .....................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:
Kardelen...............................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:
Kar beyazı............................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:
cencen.................................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:
Duygu...................................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:
taraziye..................................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:
edaozgu.................................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:
Duygumak .............................................................BAT 3EYLÜL:KK55::KK17:
Sndz.........................................................................BAT 17 AĞUSTOS :KK55::KK17:

Deniz_1988...........................................................BEKLEMEDE:KK55::KK17:

Cesursincap...........................................................BAT 21AĞUSTOS:KK55::KK17:

Nazardegmesin......................................................BAT 25 AĞUSTOS:KK55::KK17:

BBD........................................................................BAT 3 EYLÜL:KK55::KK17:

hayatbu16...............................................................beklemede :KK55::KK17:

****** Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bil hayr" (Ey Rabbim işimi kolaylaştır ve hayırlı bir sonuca erdir) ***********

AMİİİİİİİİİİİİİİİNNNN

Son düzenleme:
Durumumuz aynıymış:KK43: doktara gitmiyomusun en azından yumurtlama takıbi filan yapar :KK43: ben yaptırıyorum ama heray adetttt ... İnş bi gün bizimde bebeklerimiz olur:KK43:

gidiyorum klomen kullandım aşı vuruldum falan ama fayda etmedi eşim biraz ara verip akışına bırakalım biraz dedi ama gene sonuç aynı tekrar gidicem :KK43:

benden sonra evlenen herkez hamile :KK43: çok üzülüyorum yaaa inş. bigün bizde hamileyimmm diye bağırabiliriz :85:

bende ara vermiştim ama sonuç aynı olunca şimdi tekrar gitmek istiyorum arkadaşımın kullandığı bir ilaç var o onunla hamile kaldı tek yumurtalığı olmasına rağmen şimdi onu kullanmk istiyorum bi umut :KK43: :KK14:

Ne ilaçıymış bizede söylermisin bende dün 2. Aşılamamı yaptırdımmmm... İnş olur

Ne ilaçıymış bizede söylermisin bende dün 2. Aşılamamı yaptırdımmmm... İnş olur

TATLIM bu ilacı meme kanseri olanlara veriyorlarmış daha sonra yumurtalıkları çok fazla geliştirlidiği görülmüş şimdi gebelik tedavisinde kullanılıyormuş 17 günüm kaldı adete eğer olmazsam doktordan isticem sonucu sizede bildiririm :18:

TATLIM bu ilacı meme kanseri olanlara veriyorlarmış daha sonra yumurtalıkları çok fazla geliştirlidiği görülmüş şimdi gebelik tedavisinde kullanılıyormuş 17 günüm kaldı adete eğer olmazsam doktordan isticem sonucu sizede bildiririm :18:

Anladım cnm bnde 2. Aşılamamda 10. Günümdeyim inş tutmuştur ya rabbim dualarımı inş kabul eder

Anladım cnm bnde 2. Aşılamamda 10. Günümdeyim inş tutmuştur ya rabbim dualarımı inş kabul eder

İNŞALLAH canım ya aşılama nasıl oluyor ben çatlama iğnesi vuruldum klomenden sonra onun gibi bişey mi ?:26:

evt tatlım ya ilacın ismini versene kullandıklarımızdan mı acaba?

X