deneyimli anneler ne olur yardım:(

bende 70 cc çokta az değil sağıldığında sütün hep daha az çıkıyor kilosunun artışı normalse sütün yeterlidir bence.
mama vermene gerek yok ne kadar verirsen ver emme refleksi bu dönemde çok artmış olduğundan refleks olarak hep emmek isteyecek oda sana doymamışta emmek istiyor gibi gelebilir. bana da hep sütün az çocuk doymuyo dediler ama ben ısrarla mama vermedim 1 ay sonra doktora götürdüğümüzde 1 kilo almıştı doktor sütün az olsa bu kadar kilo almaz demişti.

bende vermek istemiyorum ama doktor ver aç kalmasın diyor. sarılığı için. ne yapcağımı şaşırdım

merabalar 4 haftalık hamileyim 5. haftamıza grdik haftaya keseyi görebiliriz ins ankarada yasıorum bana önerebilecegniz dr yada hastane tavsiyelerinize cok ihtyacm var sasırmıs durumdayım yardım nolur :18::KK49:

merabalar 4 haftalık hamileyim 5. haftamıza grdik haftaya keseyi görebiliriz ins ankarada yasıorum bana önerebilecegniz dr yada hastane tavsiyelerinize cok ihtyacm var sasırmıs durumdayım yardım nolur :18::KK49:

canım ankarada yaşamadığım için bişey diyemicem. hayırlı olsun bebeğin.

Her sabah ac karnina rezene cayi ic.ben faydasini gormustum.birde geceleri emzirmek sut uretimini arttiiyormus.ben mama verme hatasini yaptim hic almadi.vericeksende anne memesine cok yakin biberonlar var.cektikce sut geliyormus.onlardan ver.umarim kisa zamanda duzelir.cok yipratici bir surec.az aglamadim.ama kendini uzme.ben hic sut almamisim ama tas gibiyim masallah.birde eskiden boyle mamalar yoktu.pirinc unu daha sagliksiz.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Her sabah ac karnina rezene cayi ic.ben faydasini gormustum.birde geceleri emzirmek sut uretimini arttiiyormus.ben mama verme hatasini yaptim hic almadi.vericeksende anne memesine cok yakin biberonlar var.cektikce sut geliyormus.onlardan ver.umarim kisa zamanda duzelir.cok yipratici bir surec.az aglamadim.ama kendini uzme.ben hic sut almamisim ama tas gibiyim masallah.birde eskiden boyle mamalar yoktu.pirinc unu daha sagliksiz.

inan herşeyi deniyorum ama aynı :KK43: malt içeceği bile millete deli gibi süt yaparken bende sıfır etki...

Ćoğu arkadaş yazmış zaten bende yineliyim pompalar gögusün tamamını boşaltmıyor illede pompayla sağıcam diyorsan sağınca gögusteki süt bitince 5 dakika daha sağmaya devam et..ilk günler için süt miktarın gayet iyi aslında..bebeğini gerekirse saat başı emzir.. Ben 40 dakikada bir saatlerce gögüsünde tuttugumu hatirliyorum cene kuvvetsiz oldugundan çekemiyordu yani o 2 saatte bir 20 dakika emmesi filan birazdaha buyuyunce aktardan ısırganotu ve tezene cayını alıp birbardah suya demleyip icmeni tavsiye ederim hem cok sut yapiyor hemde ödem attırıyor

İmza

inan herşeyi deniyorum ama aynı :KK43: malt içeceği bile millete deli gibi süt yaparken bende sıfır etki...

Sutun gelmiyorsa bu senin sucun degil uzulme.boyle seyler genetik olabiliyor.benim sutum vardida ne oldu hic emmedi.sagdim sagdim.3 hafadir hic sagmiyorum.arada sikiyorum hala geliyor sut.ee kizim icmedikten sonra ne anlami var.emmiyor diye 7 ayimi depresyonda gecirdim.sen benim durumuma dusme.:KK43:

allah yardımcı olsun ilk öncelikle. canım emzirdikçe sütün çoğalır hiç merak etme.o acıktıkça ağlar zaten.mamayıikinci planda tut.hatta en son çare.sütüm gelmio diyede kafana takma.benim kızımda sarılıktı her bebkte olduğu gibi.emzirdikçe seviyesinin azalacağını sölediler .canım acısada gözümden yaş gele gele emzirdim ve geçti.demem o ki anne sütünü ihmal etme sürekli emzir 2 saatte bi ver mutlaka artacaktır üzülme.

X