ıpl lazer yaptıran arkadaşlar, lütfennnn!...

Amin inşallah:nazar:İğneli bulamıyorsanız bir lazerle başlayın bu sırada araştırmada olun direk geçersiniz internetten falanmı araştırdınız:KK25:

burası küçük bir yer. 4 hastane var ama lazer yapan biri sadece. alex. diode ve ıpl. yüz için bunlar uygun olabilir mi emin değilim. birde güzellik merkezleri var ama sadece alex. ve ıpl yapan yerler :KK25:

burası küçük bir yer. 4 hastane var ama lazer yapan biri sadece. alex. diode ve ıpl. yüz için bunlar uygun olabilir mi emin değilim. birde güzellik merkezleri var ama sadece alex. ve ıpl yapan yerler :KK25:

Siyah sert tüylere kesinlikle alex gittiğiniz yer yönlendirmiş olmalıydı :44:

şimdiye kadar hep iple aldırdım. dudak üstünde olan yerler dudak kenarlarına kadar yayıldı. malum ip bi kaçtımı kaçıyo
kalıcı çözüm lazımmm. bıyık neyse de heleki çeneye bi çözüm bulmam gerek:26:

Bulursan banada söyle gülüm çam ağda yaptım dudak üstüne acımadı pek dün gece yaptım çıkmadı hala am insan bıkıyo işte :44:

Bulursan banada söyle gülüm çam ağda yaptım dudak üstüne acımadı pek dün gece yaptım çıkmadı hala am insan bıkıyo işte :44:

hemde ne bıkma :KK43:
bugün başka bir güzellik salonuyla görüştüm 2014 makina yenii sistem opt shr isimli bi cihazmış.

offffff ne yapmalı? BU CİHAZDA YENİ NESİL Bİ IPL CİHAZMIŞ :KK43:(((

Siyah sert tüylere kesinlikle alex gittiğiniz yer yönlendirmiş olmalıydı :44:

ıpl ile alınabileceğini söylediler. bugun de yeni açılan bi güzellik merkezinde yeni çıkan opt shr isimli bi cihaz kullanılıyormuş. ince tüyleride gördüğü söylendi. ama sanırım bu cihazda bi çeşit ıpl cihaz. off yaaaa:2:

ıpl ile alınabileceğini söylediler. bugun de yeni açılan bi güzellik merkezinde yeni çıkan opt shr isimli bi cihaz kullanılıyormuş. ince tüyleride gördüğü söylendi. ama sanırım bu cihazda bi çeşit ıpl cihaz. off yaaaa:2:

İnceleri yaymasın siyahlaştırmasın sarıları dikkat edin en iyisi alex diye biliyorum siyah sertler için :KK31:

hemde ne bıkma :KK43:
bugün başka bir güzellik salonuyla görüştüm 2014 makina yenii sistem opt shr isimli bi cihazmış.

offffff ne yapmalı? BU CİHAZDA YENİ NESİL Bİ IPL CİHAZMIŞ :KK43:(((

En iyisi erkek olmak sakal bıyık dertleri yok olsa da jiletle acısı yok sert çıkması normal erkek falan mı yapsam kendimi :KK53:

alex sertleri alıyor evet ama sarıları da uyarıp siyah çıkmasını sağlıyor :KK43:

bana hem sertleri hemde inceleri aynı alabilecek yöntem gerek sanırım :/

Öyle bir yöntem yok diye biliyorum ama inşallah yeni bir yöntem oluşmuştur tavsiyem ama iğneli epilasyon kesinlikle lazer boşuna zaman kaybıymış giden 7 seneden fazla süreden sonra bunu anladım:KK31:

kızlar konuyla çok ilgisi yok ama dün bir tıp merkezinde lazer epilasyona başladım tüm vücut için bana dediler ki kol ve bacak ince olduğu için diode lazer ile yapılacak onun başarı oranı % 95 civarındaymış ve hiç işlem görmediği için kollların en fazla 3 seansta biter bacaklarında 5 seans tahminen dediler. ama koltuk altı ve özel bölge için önce ipl ile başlayacağız bunun etkisi daha düşüktür %70 %80 arası bununla tüylerini inceltip kalanları diode lazer ile yok etcez tabi şunu bil hiç bir yöntem %100 yok etmez ben sana tamamen bitecek diyemem çünkü bitmeyecek ama kalanlar seni rahatsız etmeyecek derece az ve cansız olacak dedi. şimdi herşeyi bu derece açık konuşmaları hoşuma gitti ha bide bitiş garantili saçma sapan kampanyaları yoktu. tek kampanyaları 6 seanstan sonra koltuk altı ve özel bölge için ücretsiz. tüm bu artılar güvenimi kazanmalarını sağladı lakin tek şüphem ıpl ile ilgili yani herkes bitirmedi artırdı vs diyor o yüzden biraz çekiniyorum açıkcası hatamı yaptım diye dün ilk seansımı yaptırdım yalnız ıplden sonra kalanları diode ile halledecekler diye rahatım ama bi fikir verin alex olan başka bi yeremi başlasam acaba.yalnız bu gittiğim yerde yapan bayan doktor

Öncelikle merhaba yüzünüzdeki kıllar için en etkili sonuç diode ve NDYAG Cihazıdır
Ipl geçici foto epilasyondur tavsiye etmem
İğnelide iz kalma olasılığı yüksektir.
uzman estetisyen olarak benim önerim dıode ve NDYAG

Arkadaşlar kadınların malum kabusu kıllar tüyler.. :KK43::KK43::KK43:

ben yüz bölgesindeki kıllardan felaket rahatsızımm :KK43: alexandrite, diode, ndyag, IPL.... çok yöntem var .

ilk gittiğim merkez alex. yöntemiyle alacaklarını söyledi. beyaz tenliyim aslında uygun bana ama yüz bölgesindeki tüyleri azaltırken ince olanları uyandırıyor.

ikinci gittiğim merkez de IPL lazerle alacakmış. bu konuda çok bilgi edinemedim.

bir çok başlığı okudum. evet kişi ve kıl yapısına göre değişiyor ama

LÜTFENNNN!. arkadaşlar bana tecrübelerinizi aktarın, bilginizi paylaşınnn

yüz bölgesi malum hassas, dikkat etmek gerek. bu yüzden sizlerin yorumları çok kıymetli :KK42::KK42:
Selamlar :)))
Ben normalde tüm vücut soprano ve alexandrate karışık girdim. Göbek ve yüz aldırmak istiyorum dedim alamayız tetikler babanızın kılları gibi çıkar dediler😂 iğneli epilasyona gittim ama istediğim bölgeler çok var
En son instagramda bi sayfa keşfettim soprano ice accord cihazıyla ince tüylerde bile %90 azalma ve %10luk kalan kısımda azalma ve sararma vaatleri var. Fiyatlar normal lazere göre daha yüksek ama iğneli epilasyondan daha uygun.
seanslara başlamış olsam onuda yazardımda şimdilik sadece paketi satın aldım :)

X