En iyi (kaliteli) kozmetik markasını yazar mısınız?

Yüz temizleyicilerinde diadermine en iyi markadır şaşma derim. Onun dışında olay ürünlerinide kullanabilirsin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

cilt bakımı ve makyaj için farklı öneriler olabilir bu konuda... cilt bakımı için dermokil, neutrogena derim. makyaj için ise the balm.

makyajda lancome este lauder en iyilerinden diye düşünüyorum
tabi fiyatlarından dolayı her zaman alınamıyor.
loreal ve max factorde uygun fiyatlı ama güzel markalar.
dermokozmetikte de la roche ve bioderma.

Cilt bakım ürünlerinde genelde eczane markalarından vede içeriği temiz markalardan şaşmamak lazım diye düşünüyorum.
Ama bugüne kadar kullandığım içeriği en temiz temizleyici ve tonik sanırım Burt's Bees'di sonra Caudalie, Avene, La Roche Posay, Kiehl's ürünleri de güzeldir.
Peelingde vazgeçilmezim Clinique 7 day scrub incecik günlük kullanıma uygun özellikle kuru ciltli olanlar fondöten kullanmadan önce bu peelingi yapınca ciltte fondöten daha pürüzsüz, düzgün duruyor.
Yves Rocher'ın kayısılı peelingi bittikçe aldıklarımdan ayrıca Yves Rocher'ın temizleyici, tonik,nemlendiric ve maskeleri de güzeldir en azından ben kullandıklarımdan memnun kaldım.

Makyaj ürünlerine gelirsek uygun fiyatlı olarak Avon'un göz kalemleri ve yeni seri rujları cidden çok iyi, The Balm'ın makyaj paletleri güzeldir, Rimmel London'un rujları, fondöten ve kapatıcıları iyidir.
%50'de denk gelinirse L'oreal ve Max Factor'un fondötenleri, rujları iyidir.
High end yani az olsun öz olsun diyenler için MAC, Nars, YSL, Chanel, Too Faced, Estee Lauder şahanedir diyorum.
Ama mesela MAC'te fondötenden memnun değilken allık, ruj, far, pudra ve göz kalemlerinden çok çok memnunum.
Too Faced'ın far bazı şahanedir en ucuz farı bile saatlerce göz kapağında tutar ve rengini canlı gösterir verilen her kuruşa değer ayrıca Too Faced'ın paletleri çok iyidir.
Nars'ın rujları, allıkları, farları, fondötenleri güzeldir, Estee Lauder'ın farları, göz kalemleri, rimelleri çok iyidir, YSL'nin fondöteni aşırı beyaz tenime tek uyandır kendisini pek seviyorum ayrıca YSL'nin rujları, rimelleri, farları çok güzeldir, Chanel'in krem allıkları, farları, rujları, göz kalemleri, fondötenleri şahanedir ama toz allıklarının yapıları biraz sert olduğu için bence Chanel yerine MAC 100 kere tercih edilesidir.

Açıkcası makyaj ürünlerinde çok fazla marka takıntım olmasa da cilt bakım ürünlerinde özellikle göz ve yüz kreminde kaliteli, içeriği temiz ürün almaya dikkat ediyorum.
Zaten içeriği temiz ürünlerinde fiyatları biraz yüksek oluyor ama cildime sürdüğüm ürüne de değer diye düşünüyorum.

Merhaba, gittiğim dermataloğun tavsiyesiyle cilt bakım ürünü olarak DermaPlus diye bir marka kullanıyorum, eczanelerde satılan. Çok memnunum, içeriği de diğer ürünlere göre çok daha doğal ve etkiliymiş. Özellikle nemlendiricisinden çok memnun kaldım, ilgilenirseniz öneririm.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

clinique nin spf 20 günlük koruyucu nemlendiricisini kullanan var mı? bi de bu ürünler bi süre sonra indirime giriyor o yüzden almak konusunda biraz çekiniyorum..

Lr kozmetiğin ürünleri çok güzel şahsen ben çok memnunum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cilt bakımında Garnier'den çok memnunum. Hem ucuz hem güzel.
Yves Rocher'de alternatiflerim arasında..
Makyajda ise Mac favorim.
Flormar'ın şu mat rujlarınıda seviyorum ama Dots serisinden mat bordo almıştım süper bir renk ve tam istediğim gibi mat..Diğer mat serisinden de nude dudak rengi aldım oda mat ve çok güzel.. Kalıcılar baya.

Chanel ,shiseido tabi daha iyilerinde var mutlaka ama tüketici segmentinde bu ikisi nispeten daha iyi.

konuyu ne zaman açtın bilmiyorum ama görünce yazmak istedim :)
öncelikle kesinlikle ve kesinlikle yüz temizleyici , tonik, ve serumlarıyla kiehl's mükemmel bir marka. KİEHLS markası sanırım 160dı evet 160 yıllık bir marka eczaneye dayalı başlangıçları o yüzden ben güvenerek kullanıyorum parabensiz ürünlerinin çoğu belkide hepsidir. içeriklerinde yaızyor zaten fiyatlarıylsa 25-160 tl civarı değişiyor hem çok pahalı değil hem harika ürünler

darphin eczane markası farmasi de öyle onlardan kullandığım ürün olmadığı için yorum yapamam ama okuduklarıma dayanarak çok çok iyi olduklarını bir sürü blogda okudum. darphinin kuru yağını alıcam aromatik yağ hassas ciltler için çok başarılı olucağına inanıyorum

bu arada kiehls ankara ve istanbulda şubeleri var gidip tester ürün alabilirsin eğer orda yaşamıyorsan malesef telefonla sipariş vermen gerekir En Büyük TÜRKİYE

bence insanin kendini tek bi markaya fixlemesi cok ynalis
kime ve neye göre en iyi?
her bi markanin ayri ayri cok iyi ürünleri var, kendine uyani anca deneyerek bulabilirsin

Ben Thé balm kullanıyorum çok memnunum kızlar makyaj Paleti olanını kullanıyorum içinde hersey var tavsiye ederim:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X