balayı öneriniz?

Arkadaşlar uygun bir fiyata güzel düzenli ve rahat balayı oteli öneriniz varmı ????

Canım kapadokya göreme öneririm sahsen balayı ıcın gıtmedım bı hafta once esımle gıttık guzel manzaralı bır otelde kaldık cok guzeldı atv kıralayabılıorsun veya turlara katılabılıorsun otelın onunden gelıp alıorlar bız atv kıralayıp ıstedıgımız yerı gezmeyı tercıh ettık 2 gece kaldık ama ınan yetmedı okdr eglencelıydı bugun hayırlısıyla yıne gıdıcez :):) cunku gecen gıttıgımızde yagmurluydu tam gezemedık :)

Canım kapadokya göreme öneririm sahsen balayı ıcın gıtmedım bı hafta once esımle gıttık guzel manzaralı bır otelde kaldık cok guzeldı atv kıralayabılıorsun veya turlara katılabılıorsun otelın onunden gelıp alıorlar bız atv kıralayıp ıstedıgımız yerı gezmeyı tercıh ettık 2 gece kaldık ama ınan yetmedı okdr eglencelıydı bugun hayırlısıyla yıne gıdıcez :):) cunku gecen gıttıgımızde yagmurluydu tam gezemedık :)

otelin adı ne acaba? rahat edebileceğim bi otel istiyorum çünkü. hiyjyeni falan onemli yani..

otelin adı ne acaba? rahat edebileceğim bi otel istiyorum çünkü. hiyjyeni falan onemli yani..

star cave hotel adı 30 35 yaslarda evlı cıft ısletıor cok cana yakınlar herhangı bır rahatsızlık verıcek kımse yoktu ortam cok eglencelı temızlık acısındanda gayet temızdı yataklar bende o konuda cekıngenımdır ztn yenı yapılıor otel eskı degıl temızlık elemanları hergun saat 10da temızleyıp topluorlar odayı o sekılde temızletebılırsın kaldıgın surece yada gıdene kdr temızletmezsın sabah kahvaltı verıorlar baya zengın oda ucrete dahıl bılmem guzelde bıze yettı dıyebılırm

Hangi donemde balayina cikacaginiza da bagli bu biraz...
Ben Perili Bay Resort Hotel`i tavsiye ederim yaz donemi icin... Internetten bir arastirin.
Erken rezervasyon firsatlarindan da yararlanabilirsiniz... (Yaz donemi icin)

Ayrica gidip kaldigim Majesty Tuana Beach Club'da cok guzeldi.
Gecen Eylul ayinda gittik esimle, 1 hafta harika gecti... Fethiye'de...

majesty otellerini begeniyorum, balayina da Majesty Palm Beach Otel de kalmistik, fakat o otel simdi el degistirdi.
Orasi da cok guzeldi... :KK34:

star cave hotel adı 30 35 yaslarda evlı cıft ısletıor cok cana yakınlar herhangı bır rahatsızlık verıcek kımse yoktu ortam cok eglencelı temızlık acısındanda gayet temızdı yataklar bende o konuda cekıngenımdır ztn yenı yapılıor otel eskı degıl temızlık elemanları hergun saat 10da temızleyıp topluorlar odayı o sekılde temızletebılırsın kaldıgın surece yada gıdene kdr temızletmezsın sabah kahvaltı verıorlar baya zengın oda ucrete dahıl bılmem guzelde bıze yettı dıyebılırm

teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için..

Hangi donemde balayina cikacaginiza da bagli bu biraz...
Ben Perili Bay Resort Hotel`i tavsiye ederim yaz donemi icin... Internetten bir arastirin.
Erken rezervasyon firsatlarindan da yararlanabilirsiniz... (Yaz donemi icin)

Ayrica gidip kaldigim Majesty Tuana Beach Club'da cok guzeldi.
Gecen Eylul ayinda gittik esimle, 1 hafta harika gecti... Fethiye'de...

majesty otellerini begeniyorum, balayina da Majesty Palm Beach Otel de kalmistik, fakat o otel simdi el degistirdi.
Orasi da cok guzeldi... :KK34:

mayıs 3 düğünümüz bi hafta sonra falan gitmeyi düşünüyoruz.

balayına kıbrıs cratos otele gitmiştim çoooooooooookkkkk güzeldi hala eşime diyorum yine gidelim diye :KK9:
kesinlikle tavsiye ederim balayı paketleri çok uygun ve güzeldi.

Biz de Ağustos sonunda evleniyoruz. Balayı için Bodrumu tercih ettik.

Otel konusunda kararsız kaldık, değişiklik olsun diye yarısını Thor Luxury'de yarısını da Kefaluka Resort Hotel'de geçireceğiz.

Değişiklikten yana karar verirdik.

Thor Luxury yeni bir otel. Balayı oteli, 13 yaşından küçük alınmıyor. Kefaluka'nın da konumu çok güzelmiş. Giden arkadaşlarımızın tavsiyesine uyduk. Bodrum'un en güzel koyu Kefaluka'nın oradaymış..

böyle işte... :KK3::KK3:

Otel konusunda kararsız kaldık, değişiklik olsun diye yarısını Thor Luxury'de yarısını da Kefaluka Resort Hotel'de geçireceğiz.

Thor Luxury yeni bir otel. Balayı oteli, 13 yaşından küçük alınmıyor. Kefaluka'nın da konumu çok güzelmiş. Giden arkadaşlarımızın tavsiyesine uyduk. Bodrum'un en güzel koyu Kefaluka'nın oradaymış..

Selam canım ben de aynı zamanlarda gelin olucam inşallah:)
acaba denizi güzel mi bodrumun çok istiyordum ama ...kararsız kaldık

2013 gelini olarak balayı için vazgeçilmez yer KARLIK EVİ mutlaka araştır. harika romantik birbirinizi tanıyacağınız, doyacağınız bir mekan. herkese şiddetle tavsiye ediyorum.:nazar:

biz eşimle rixos premium belekte kaldık. Özel temsilci veriyorlar balayı çiftlerine. oda da kahvaltılar alacarte ta özel ilgi alaka. ve lazerle su gösterisi:KK16::KK16:
Bi daha evlenelimmi diyorum adama yanaşmıyor

Canım Thor Luxury'e bayıldımmm, gittikten sonra memnun kaldınız mı anlatır mısın seneye biz de balayına gidicez inş.

bence voyage belek yada voyage sorgun, en güzel balayı tatili yapılabilecek 2 otel . denizi , bahçeleri ve ortamı çok güzel. çalışanlar size evlenine gittiğiniz misafir gibi davranıyorlar. biz çok memnun kalmıştık. inşallah sizde güzel bir balayı yaşarsınız

Antalya kemer Amara dolca vita 2014 un cevre odulunu alan ormanin icinde denize sifir mukemmel bi otel balayi ciftelerine ilgi alaka alacart da bize ozel pasta getrdiler odaya kahvalti hediyeler cicekler anlatamam kesinlikle sklmzsnz gecen sene balayimizda gittik gene gidicez bagimlilik yapti :-) pisman olmazsnz tavsiye ederim

Tatlım kesinlikle kapadokya tercih et derim. ve balayı için çok gzel sekılde ıncelemelisin. kapadokya da Karlık Evi butik oteli öneririm

X