klomen kullanıp gebe kalan varmi

Çatlatma iğnesini martın 28'inde vurulmuştum. Çatlatma iğnesinden tam 15 gün sonra hastalandım evet erken oldum. 20 Nisanda adet olmam gerekirdi. Ama çatlatma iğnesinin etkisi ile erken adet olunabiliyormuş. Bende de işlikler vardı gaz vardı. Sağ tarafımda ince ince batmalar oluyordu. Malesefki olmadı, şimdi bu ilacı verdi. Ama okuduklarıma baktıkçada korkuyorum bazılarında kist oluşuyormuş. Bakalım iyice bir temizleneyim. Düşüneceğim.

Canim benimde umudum yok hele seninle ayni seyleri yasadim her an bende adet olabilirim belitilrr onu gosteriyor :KK43:

kızlar ben yeni katıldım aranıza klomen kullanıpta yan etkisi olan oldumu benim yumurtalıklarım çok fazla buyumuş ama çatlamıo lütfen yardım edin böle olan varmı

Bende gecen ay ilk defa klomen ve catlatma iğnesi kullandım,4 Olgun yumurta oluşmuş.iğneden 18 gün sonra hastalandım,kasık ağrısı , şişlik,psikolojik cooktan hamileydim.ama ne yazıkki bu ayıda es gectik.çok agrılı geçiriyorum adeti.bugun 3.gunum ,yarın doktora gıdıcem.sanırım bi ay daha aynı tedaviyi uygulayacak.esimdede bendede sorun yok,ama ben çok stres yapıyorum.

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Nasip hersey arkadasim anlattiklarini bende yasiyorum demekki benimde tutmayacak. Uzulme allahim bizede nasip eder insallah

Nasip hersey arkadasim anlattiklarini bende yasiyorum demekki benimde tutmayacak. Uzulme allahim bizede nasip eder insallah

Allah'ın izniyle sen iyi haberler alırsın inşallah canım.herseyin hakkımızda hayırlısı olur inşallah.

çatlatma iğnesi yaparsam daha cok büyür dio suan yumurtalıklarım iki katı dahada buyuyolar :KK43:

valla benimde cok büyüyordu catlatma ignesi vurdu hemen catladı daha fazla büyümedi tabi bu olay 3 yıl önce olmustu belki yeni bi teknik filan cıkmıstır bilemicem

valla benimde cok büyüyordu catlatma ignesi vurdu hemen catladı daha fazla büyümedi tabi bu olay 3 yıl önce olmustu belki yeni bi teknik filan cıkmıstır bilemicem

canım dedim doktora anlamıo doktorumu değiştiricem galiba çok acı çekiorum sadece ağrı kesici verio

kızlar ben yeni katıldım aranıza klomen kullanıpta yan etkisi olan oldumu benim yumurtalıklarım çok fazla buyumuş ama çatlamıo lütfen yardım edin böle olan varmı

Catlatma ignesi vermedimi benim bakti buyudu dedi hemen catlatma ignesi verdi sen yarin doktoruna git derim arkadasim

Allah'ın izniyle sen iyi haberler alırsın inşallah canım.herseyin hakkımızda hayırlısı olur inşallah.

Insallah arkadasim ama umudum yok sanki hic cocugum olmayacakmis gibi grliyor buda canimi cok yokiyor :KK43:

Seni çok iyi anlıyorum, böyle oluncada içim sızlıyor. Kaç yaşıma geldim, 33 yaşındayım. Temmuzda evliliğimizin 3. yılına gireceğiz. İlk 2 yıl çocuk düşünemedik borçlardan dolayı. Rahatladık, toparlandık derken 8-9 aydır korunmadık. Son 1 aydır da dr. kontrolünde klomenle denedik. Tutmadı.. Bakalım ikinci tedavisi nasıl olacak. Çok heyecanlıydım. Dr. sürüsüyle yumurtaların olmuş ikiz bile kalabilirsin demişti. Keşke demiştim, ikizim olsa dünyalar benim olur dedim. Ama olmadı, Allahım çok isteyenlere çocuk versin. Burada birbirimize destek oluyoruz, bu biraz beni toparlıyor. Yoksa çıldıracam. Çoğu arkdaşlarım hemen hamile kaldı kocaman çocukları oldu. İnsan kıskanmıyor ama imreniyor. Soranlardan bıktım kaç yıl oldu neden düşünmezsiniz, olsun artık sorularından. Böyle sorular soranlara sinir oluyorum. Zamanla agrasifleşiyorum, kimseyle konuşmak görüşmek istemiyorum..

Son düzenleme:
Seni çok iyi anlıyorum, böyle oluncada içim sızlıyor. Kaç yaşıma geldim, 33 yaşındayım. Temmuzda evliliğimizin 3. yılına gireceğiz. İlk 2 yıl çocuk düşünemedik borçlardan dolayı. Rahatladık, toparlandık derken 8-9 aydır korunmadık. Son 1 aydır da dr. kontrolünde klomenle denedik. Tutmadı.. Bakalım ikinci tedavisi nasıl olacak. Çok heyecanlıydım. Dr. sürüsüyle yumurtaların olmuş ikiz bile kalabilirsin demişti. Keşke demiştim, ikizim olsa dünyalar benim olur dedim. Ama olmadı, Allahım çok isteyenlere çocuk versin. Burada birbirimize destek oluyoruz, bu biraz beni toparlıyor. Yoksa çıldıracam. Çoğu arkdaşlarım hemen hamile kaldı kocaman çocukları oldu. İnsan kıskanmıyor ama imreniyor. Soranlardan bıktım kaç yıl oldu neden düşünmezsiniz, olsun artık sorularından. Böyle sorular soranlara sinir oluyorum. Zamanla agrasifleşiyorum, kimseyle konuşmak görüşmek istemiyorum..

arkadaşım :KK43: aynı şeyler aynı olaylar bizde 10 ay önce ev aldık kredi çektik onu bahane ediyorumda susuyolar yoksa benimde ömrümü yiyiyor böyle sorular bende çoook özeniyorum ikinciye hamile arkadaşlarım var :KK43: çocukları çok seven biri olarak Allahım herkese evlat nasip etsin :KK43:
eşime olmassa evlat edinirim diyorum şuan 29 yaşındayım bende 30 yaşıma kadar doğurmak istemiştim ama nasip olmayacak her halde :KK43::KK43: içim çok yanıyo şuan bile sana yazarken inan gözlerim doldu. Allahım bize nasip etsin evlat hasretini :KK14:

Aynı durumdayız canım benim de ewlilikte 3 yılım 2 yıl düşünemedik borçlardan dolayı:) geçen ay klomen kullandım olmadı kist oldu bu ay ara werdi dr um bidahaki aya hiç canını sıkma inan çok etkiliyor muş stres tabi elimizde değil ama. olur inşallah bebişimiz:)

Merhaba arkadaşlar, benimde yarın kontolüm var. İlk kez kullandım klomeni...
Klomenden dolayı yumurtalıklarım fazla uyarılmış ve çok fazla yumurtam gelişmiş, iki tane var güzel büyümüş dedi 11 mm olmuş, 18 ve üstü olmazsa çatlatma iğnesini kullanmayız dedi...
Kafam karıştı çok, Allahtan umut kesilmez tek tesellim bu...
İnşallah yarın güzel haber alırım, yumoşlarım büyümüştür

Bende bugün gidicem bakalım,kistemi döndü,boşmu geçti.adetim 2 gün sürdü daha da yok,kesin kist oldu da bakalım ne çıkacak..

Merhaba arkadaşlar, benimde yarın kontolüm var. İlk kez kullandım klomeni...
Klomenden dolayı yumurtalıklarım fazla uyarılmış ve çok fazla yumurtam gelişmiş, iki tane var güzel büyümüş dedi 11 mm olmuş, 18 ve üstü olmazsa çatlatma iğnesini kullanmayız dedi...
Kafam karıştı çok, Allahtan umut kesilmez tek tesellim bu...
İnşallah yarın güzel haber alırım, yumoşlarım büyümüştür
inşallah canım hayırlısı güzel haberlerini bekliyoruz

Son düzenleme:
yok dahada buyur dio bir tane yapıldı ve dahada buyuttu ama çatlatmadı ben gidiorum her iki günde bir yanıdayım yapcak bişey yok dio beklicez dio

devlet hastanesinemi özelemi gidiyorsun
inşallah banada bugün doktorum haftaya pazartesi belli olur diyo ben ozamana kadar adetlenmessem tabi :KK43:

Evet canım benim gittim,kist falan hiçbirşey yok çok şükür.bu ayda klomene devam dedi.yahu geriyor bu ilaç beni,sinir stres tavan yapıo bende.

X