klomen kullanıp gebe kalan varmi

Offf demeyin yahu :KK43:( Gerçekten şiddetli belirtilerdi ama hamile olmama ihitmali de var yani ve ilacın yan etkileriyse umutlanarak değil temkinli bekleyeyim bari...:KK50:Çok çok teşekkürler, çok önemliydi benim için sağolasın canım....

inşallah senin belirtilerin gebelik belirtileridir bebişine kavuşursun sende sağol canım

Canım sen nerelerdesin, ne senden nede pelinacardan hiç haber alamadım.çok sevindim yazdığına.Bu ay klomene başladımmı ben 2 ay mola verdim.Ağustosta adet olursam gidecem.Aşılamaya geçilecek sanırım.Yaş konusuna lütfen takılmayın doktorun dediği gibi 29 neki.Ben 36 yaşındayım.Kendine iyi bak.Ben sadece konu sahibi olarak senin açtığın bölümden yazıyorum.Diğer taraflara bakmaya bilmiyorum ki.Fırsat buldukça girmeye çalışıyorum.Çalıştığım için işlerde biraz yoğun.muhasebeciyim.

canım ben bayağı isyan takılıyorum çok üzülüyorum başka bir doktora gittim özele hiç bir sıkıntı yok dedi ne eşinde nede sende başka bir ilaç verdi geçen ay klomen kullanmadım kullanmayıda düşünmüyorum aşılama için inşallah canım benim tutar bebişine kavusursun bende çok istiyorum fiyat konusunu araştırdınmı ?

Canım benim ben 4 senelik evliyim.bu süre içersinde aralarda vererek kullandım klomeni nerdeyse 10 kez.Bende 36 yaşındayım.bi görsen beni hiç kimse 36 olduğuma inanmıyor,hiç göstermiyormuşum.Ne zaman bu yaşa geldim onuda bilmiyorum yüreğim hala çocuk.Bebeğimi kucağıma alana kadar bu çocukluğum hiç gitmeyecek benden biliyorum.Belkide aynı dönem aşılama oluruz birbirimize destek oluruz.Olsun herşeyin hayırlısı kendine iyi bak.Ne yapmıyoruz moralimizi hiç bozmuyoruz tamam mı kardeşim.Bak ben ablayım...Ablaların sözü dinlenir tamam mi:21:

Ayy ne güzel yazmışsınız, aynı duygular bende de var...Benim de kalbim hep çocuk ve kaılıyorum ayzdıklarınıza...Öptüm sizi :KK16:

Bende bu ay klomen kullandım günde bir tane yarın kontrolü vae. . Bakalım ne diyecek... yyumurtalıklarımda ağrım yok :KK43:( büyümesi mi ki :KK43:( bende 31 yaşındayım 2 senelik evliyim pko luyum ; ((
PKO zor ama aşanlar da çok ben sayfalarında okumuştum biraz... Çok geçmiş olsun ve bebeğiniz kısa zamanda kavuşur inşallah size... Yaşınız uygun yaşlı değilsiniz en azından bu sıralar 35'e kadar yaptınız yaptınız yoksa daha da zorlaşıyor... :KK49: DİLERİM CANIM...

canım ben bayağı isyan takılıyorum çok üzülüyorum başka bir doktora gittim özele hiç bir sıkıntı yok dedi ne eşinde nede sende başka bir ilaç verdi geçen ay klomen kullanmadım kullanmayıda düşünmüyorum aşılama için inşallah canım benim tutar bebişine kavusursun bende çok istiyorum fiyat konusunu araştırdınmı ?

Hazirancım lütfen üzülme arkadaşım.biliyorum çok zor hemde çok.Yaşayan bilir.....Hep pozitif olmaya çalışıyorum olmak da zorundayız başka çaremiz yokkk.
Şöyle bir kalk bi silkelen.Halimize şükredelim,benim eşimdede bendede sorun yok yapılmayan tahlil kalmadı buda demek oluyorki yavrularımız her an bize gelecek sevindirecek bizleri.şu an o kadar doluyumki canım arkadaşım çevrem,işyerim,akrabalar hadi bi tane yapın artık demelerinden bende yoruldum.Bu arada canım aşılama fiyatlarını hiç araştırmadım.Özel hastaneye gidiyorum bakalım ne kadar diyecekler.

Ayy ne güzel yazmışsınız, aynı duygular bende de var...Benim de kalbim hep çocuk ve kaılıyorum ayzdıklarınıza...Öptüm sizi :KK16:

Merhaba benim gibi çocuk ruhlu arkadaşım.Umarım güzel sonuçlar alırsın,alırsın da bizlerede umut olursun burdan.Güzel haberler almak ümidiyle kendine iyi bak.

Canım benim ben 4 senelik evliyim.bu süre içersinde aralarda vererek kullandım klomeni nerdeyse 10 kez.Bende 36 yaşındayım.bi görsen beni hiç kimse 36 olduğuma inanmıyor,hiç göstermiyormuşum.Ne zaman bu yaşa geldim onuda bilmiyorum yüreğim hala çocuk.Bebeğimi kucağıma alana kadar bu çocukluğum hiç gitmeyecek benden biliyorum.Belkide aynı dönem aşılama oluruz birbirimize destek oluruz.Olsun herşeyin hayırlısı kendine iyi bak.Ne yapmıyoruz moralimizi hiç bozmuyoruz tamam mı kardeşim.Bak ben ablayım...Ablaların sözü dinlenir tamam mi:21:

ne kadar samimi yazmışın sağolasın ALALH raz olsun ALLAHı m bebeğini göndersin sanaa..belki de aynı anda aşılama oluruzz..sen ne zaman aşılama olacan belli mi tarih ..
minyon tiplisinn oyy ne güzell işteee.

ne kadar samimi yazmışın sağolasın ALALH raz olsun ALLAHı m bebeğini göndersin sanaa..belki de aynı anda aşılama oluruzz..sen ne zaman aşılama olacan belli mi tarih ..
minyon tiplisinn oyy ne güzell işteee.
Canım su an adetliyim bu ay gitmedim doktora. Agustosta adet olursam adetin ikinci günü gobekten igneye başlanacak yumurtalar istenilen boyuta gelince doktorum bana soracak aşılama yapalimmi diye. Çünkü gecen aylarda böyle konuştuk. Biliyormusun asilamayla ikiz gebelik olabiliyormus.Esimin hayali bu ikiz bebeklerimizin olmasi.

Arkadaşlar merhaba,

Bu ay ilk kez klomen kullandım ve gün sayımı yöntemiyle de birlikteliklerimizi yumurtlamadan 4-5 gün önceden günaşırı yaptık. Eşime keçiboynuzu kürü de uyguladım bunun yanısıra. Klomenle hamile kaldığımı zannediyorum hamile kaldım diyemiyorum ama regl günüme 13-15 gün var ve göğüs uçlarımda ve karnımda şöyle 1 haftadır aşırı sancı, normal sütyen giyemiyorum, göğüs uçlarım çok belirginleşti acıyor, yine alt tarafta özellikle alt karında yumurtalıkların olduğu bölgede kramp ve sancı, bel ağrısı, adet olacakmış hissiyatı, gaz yapan birşey yemediğim halde gaz şikayetim, baldır ve alt bacakta ödemli bir hal var... arasıra da duygusallaşıp ağlama halleri ...

Bu belirtiler erken hamilelik belirtileri olabilir diye düşünmeye başladım çünkü hiç adetime 15-20 gün kala adet öncesi sendromu yaşamadım. Şüphelerim var, yaşayan arkadaşlardan yardım rica ediyorum... Sonuçta regl günüm geçince test yapacağım ve pozitif çıkarsa kan testi de yapacağım ama bu sefer göğüs ağrısı ve alt karın ağrılarıyla bel ağrısı çok belirgin oldu yaşayan arkadaşlardan yorum rica ediyorum.

Bu mübarek kandil gecesi çocuk isteyen tüm bayanlar, aileler için kolaylık dileyeceğim..

Teşekkürler...

Mrb cnm...sendeki bu belirtilerin aynısı bende de oldu sadece ödem dışında..reglim tarihim ayın 20 siydi inatla test yapımcım regl olucam kesin dedim ve bugün öylesine test yaptım ve pozitiff..umarım seninde bu belirtilerin hayırlı haberlerle sonuçlanır...allahım isteyen herkezin bu mubarek ayda dualarını kabul etsin inş.amin

Mrb cnm...sendeki bu belirtilerin aynısı bende de oldu sadece ödem dışında..reglim tarihim ayın 20 siydi inatla test yapımcım regl olucam kesin dedim ve bugün öylesine test yaptım ve pozitiff..umarım seninde bu belirtilerin hayırlı haberlerle sonuçlanır...allahım isteyen herkezin bu mubarek ayda dualarını kabul etsin inş.amin

Aaaa ne harika maşallahhhh...:KK16::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Kutlarım canım, umarım benim de pozitif çıkar..Hala rahatsızım özellikle göğüs ve alt karın şikayetlerim devam ediyor ve bazen hafif baş dönmesi..Bugün mezarlık ziyaretine bile gidemedim o göğüsler olmuş bir iki beden büyük gibi elbisem kasıldı resmen, uçlar belli oluyor acıyor...Ne rahatsız bir duygu ama sonu iyidir inşallah... Neyse bu bayram sana güzel bir bebek getirdi çok tebrik ediyorum canım...

Benim de ayın dördünde regl tarihim ve ben bekleyemeden iki gün önce idrar testi yaptım negatif. İdrar testi için çok erkenmiş mutlaka adet gününün geçmesi hatta yaklaşık 1 hafta geçmesi beklenmeliymiş bazıları adet gününde de çıkıyor diyorlar da ben çoook erken yaptım maalesef meraktan işte.... Bu umutlar mahvedecek beni...Umutlanmadan günümü bekliyorum en kesin tarih ve belirti günün geçmesiymiş ve test için de uygun tarihmiş...

Bebişinle mutlu huzurlu bir hayat diliyorum canım çok teşekkürler bu güzel deneyimini paylaştığın için..Sağolasın...:KK49::nazar::emir_bebek::nazar::KK55::nazar::KK6::nazar::KK8::nazar::KK9::KK16:

Aaaa ne harika maşallahhhh...:KK16::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Kutlarım canım, umarım benim de pozitif çıkar..Hala rahatsızım özellikle göğüs ve alt karın şikayetlerim devam ediyor ve bazen hafif baş dönmesi..Bugün mezarlık ziyaretine bile gidemedim o göğüsler olmuş bir iki beden büyük gibi elbisem kasıldı resmen, uçlar belli oluyor acıyor...Ne rahatsız bir duygu ama sonu iyidir inşallah... Neyse bu bayram sana güzel bir bebek getirdi çok tebrik ediyorum canım...

Benim de ayın dördünde regl tarihim ve ben bekleyemeden iki gün önce idrar testi yaptım negatif. İdrar testi için çok erkenmiş mutlaka adet gününün geçmesi hatta yaklaşık 1 hafta geçmesi beklenmeliymiş bazıları adet gününde de çıkıyor diyorlar da ben çoook erken yaptım maalesef meraktan işte.... Bu umutlar mahvedecek beni...Umutlanmadan günümü bekliyorum en kesin tarih ve belirti günün geçmesiymiş ve test için de uygun tarihmiş...

Bebişinle mutlu huzurlu bir hayat diliyorum canım çok teşekkürler bu güzel deneyimini paylaştığın için..Sağolasın...:KK49::nazar::emir_bebek::nazar::KK55::nazar::KK6::nazar::KK8::nazar::KK9::KK16:

Iyi dileklerin için çok tşk ederim cnm..umarım sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir..bu arada sen erken yapmışsın idrar testini reglinin geçmesini bekle yada kan testi yaptırabilirsin onda çıkar diye düşünüyorum...umarım sende güzel haberler alırsın..allahım isteyen herkezin duasını kabul etsin inş

ARKADAŞLAR BEN HASTA GİBİYİM KLOMENDEN Mİ HAMİLELİKTEN Mİ ANLAYAMIYORUM...:KK43:(( öyle ödem yaptım ki bir beden büyüdüm resmen hele göğüslerim çok fenalar...karnım öne doğru çıktı... gelecek ay kullanmayabilirim eğer regl olursam, bu hormonun etkileriyse işimiz var..Size böyle yan etkiler oldu mu....?????

ARKADAŞLAR BEN HASTA GİBİYİM KLOMENDEN Mİ HAMİLELİKTEN Mİ ANLAYAMIYORUM...:KK43:(( öyle ödem yaptım ki bir beden büyüdüm resmen hele göğüslerim çok fenalar...karnım öne doğru çıktı... gelecek ay kullanmayabilirim eğer regl olursam, bu hormonun etkileriyse işimiz var..Size böyle yan etkiler oldu mu....?????

LÜTFEN ŞU SAYFAYA BİR BAKIN VE KLOMENİN YAN ETKİLERİNİ ÖĞRENİN..bEN ÇOĞUNU YAŞADIM,HAMİLELİKLE KARIŞTIRILACAK ETKİLER...

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=252579

Arkadaşlar bende bu ay ilk def klomen.kullandim pazar günde catlatma ignesi vuruldum 24 saat sonra ilişki oldu
Ama ne klomen den sonra ne iğneden sonra ne de ilişkiden sonra hiçbir belirti yok agr sizi yo yani tutmadı dimi dersiniz hüsran mu

Bende yumurtalik tedavisi görüyorum 3aydir klomen+estrofem kullaniyorum 2.ayimda kimyasal gebelik yasadim sonra tedaviye devam ettim cocuk olmamasi icin bir sorun da yok ama olmadi 1 senelik evliyim

Merhaba bende klomen kullaniyorum ama benim maalasef 4aydir tutmadi bu ay rahim filmi ve asilama yaptircam inşallah herkese hayirli evlat nasip olur
Merhaba arkadaşım öncelikle amin diyorum.Bende çok uzun zamandır klomen kullandım 4-5 gün sonra adet olursam bende aşılama yaptıracağım.Hakkımızda hayırlısı olsun.Umarım Allahın izniyle bizlerde bebek sahibi oluruz.

POLİKİSTİK OVER RAHATSIZLIĞIM VAR, KLOMENARTI ÇATLATMA İĞNESİOLDUM,İĞNEDEN ÖNCE VE SONRA İLİŞKİ YAŞADIM ANCAK 36.SAATTEUYAMADIM,İLK DENEMEM TEK YUMURTAM VAR, İĞNEDEN SONRA VE ERTESİ GÜNÜ İLİŞKİ SIRASINDA VE KASIKLARIMDA AĞRIM VARDI ŞUANDAGEÇTİ, ANCAK ADET OLACAKMIŞIM GİBİ YÜZÜMDE ÇENE ALT KISMINDA SİVİLCELERİM ÇIKIYOR, ADET OLMADAN ÖNCE OLURDU, VE AKINTI VAR, SİZCE TUTMUŞ OLABİLİRMİ ÇOK MERAKEDİYORUM, DOKTORDA ADET OLMAZSAN BİR HAFTA SONRA GELDEDİ ADET OLURSANDA ÜÇÜNCÜGÜNÜGELDEDİ İĞNEYİ VURDURALI 7. GÜNÜM ERKENMİ OFF RABBİM KEŞKE BU AY BİTMEDEN HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENSEMM AMİN

çok kötü bir süreç bu yaa insanı mafediyor, beklemek ki ben çok sabırsızım, rabbim sesimizi duysun da kucaklarımızı boş bırakmasın

X