klomen kullanıp gebe kalan varmi

Evet canım benim gittim,kist falan hiçbirşey yok çok şükür.bu ayda klomene devam dedi.yahu geriyor bu ilaç beni,sinir stres tavan yapıo bende.

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ikinci kulanışın olacak demi canım yan etkileri var işte :KK43: toplam 6 ay sanırım kullanıyormussun bakalım benimde adetlenmeme 6 gün var ama her an olacakmısım gibi geliyor bana :KK43:

arkadaşım :KK43: aynı şeyler aynı olaylar bizde 10 ay önce ev aldık kredi çektik onu bahane ediyorumda susuyolar yoksa benimde ömrümü yiyiyor böyle sorular bende çoook özeniyorum ikinciye hamile arkadaşlarım var :KK43: çocukları çok seven biri olarak Allahım herkese evlat nasip etsin :KK43:
eşime olmassa evlat edinirim diyorum şuan 29 yaşındayım bende 30 yaşıma kadar doğurmak istemiştim ama nasip olmayacak her halde :KK43::KK43: içim çok yanıyo şuan bile sana yazarken inan gözlerim doldu. Allahım bize nasip etsin evlat hasretini :KK14:

Canım benim, gerçekten çocuk hasreti zormuş. Birde çok seviyorsan, ben öğretmenim ve çocukları çok seviyorum. Birde benim olsun istiyorum. Allah'ım onu çok görmez inşallah.

Aynı durumdayız canım benim de ewlilikte 3 yılım 2 yıl düşünemedik borçlardan dolayı:) geçen ay klomen kullandım olmadı kist oldu bu ay ara werdi dr um bidahaki aya hiç canını sıkma inan çok etkiliyor muş stres tabi elimizde değil ama. olur inşallah bebişimiz:)

Çok sağol canım, sizlerle burada olmak cesaret veriyor. Hepimiz burada arkadaştan ziyade kardeş gibiyiz. Tanımasak da birbirimizi dertlerimiz aynı olunca tanıyormuşuz gibiyiz. Çok üzgündüm iki gündür, ama toparladım kendimi sabırla beklemeyi öğreniyoruz. Şimdi hastalığım bitsin diğer ilaca başlayacağım. Ama çoğu kişilerde kist oluşmuş ondan korkuyorum. Sonra bu kistler gidiyor mu? ne oluyor acaba. Hayırlısı artık kist olsada Dr. lar ne derse yapıyoruz valla.

Çok sağol canım, sizlerle burada olmak cesaret veriyor. Hepimiz burada arkadaştan ziyade kardeş gibiyiz. Tanımasak da birbirimizi dertlerimiz aynı olunca tanıyormuşuz gibiyiz. Çok üzgündüm iki gündür, ama toparladım kendimi sabırla beklemeyi öğreniyoruz. Şimdi hastalığım bitsin diğer ilaca başlayacağım. Ama çoğu kişilerde kist oluşmuş ondan korkuyorum. Sonra bu kistler gidiyor mu? ne oluyor acaba. Hayırlısı artık kist olsada Dr. lar ne derse yapıyoruz valla.

Gerçekten çok rahatlatıyor burda konuşmak insanı çünkü en iyi yaşayan anlıyor sıkıntını.. tabi sanal teyze olmanında tadı bi başkaymış:-D hamile olanları okudukça umut oluyor bana.. sende hiç sıkma canını demekki bizim biraz uğraşmamız gerekiyor sonunda bebişi mizi alıınca kucağımıza hepsi geçer

Canım adetle atılıyormuş yada sonrasında kayboluyormuş bana 3.günü 3.5 cm demisti bittikten Sonra gittim mm kalmış buda kaybolur dedi:26::

Bu arada baya uzunmu yazdım ne:26::

mrb arksadaşlar ben de pko luyum bu ay ilk denememizdi yumurta geliştirici ilaç ve çatlatma iğnesi vurundum 18.gün bugün daha adet olmadım dün kanda gebelik testi yaptırdım maalesef sonuç negatif gebelik olmamasına rağmen neden hala adet görmedim bilmiyorum ??? sizler kaçıncı denemenizde tutturdunuz.Bu ay çok umutluydum ancak yine olmadı moralım alt üst oldu artık okadar umutsuzumki sanki hiç olmuycakmış gibi geliyor 10 aydır deniyoruz olmuyor ilaçla ilk denememizdi :KK43:

mrb arksadaşlar ben de pko luyum bu ay ilk denememizdi yumurta geliştirici ilaç ve çatlatma iğnesi vurundum 18.gün bugün daha adet olmadım dün kanda gebelik testi yaptırdım maalesef sonuç negatif gebelik olmamasına rağmen neden hala adet görmedim bilmiyorum ??? sizler kaçıncı denemenizde tutturdunuz.Bu ay çok umutluydum ancak yine olmadı moralım alt üst oldu artık okadar umutsuzumki sanki hiç olmuycakmış gibi geliyor 10 aydır deniyoruz olmuyor ilaçla ilk denememizdi :KK43:
Merhaba arkadasim
Benimde klomen ve catlatma ignesinde ilk denemem bende bugun gebelik testi yaptim adetime 4 gun var dayanamadim ve negatif :KK43: olmayacak her halde benim evladim

Canim adetime 4 gun varken gebelik testi yaptim venegatif bu ayda bosuna gecti cok mutsuzum :KK43:

hiç belli olmaz canım hastalanmazsan bir daha yaparsın. Umudunu kesme, en azından adetine 4 gün var ben daha erkenden test bile yapamadan adetlendin. Adetlenmediysen ümit kesmemen lazım. İnşallah yüzünü güldürürde adet olmazsın. Benim adetimde bitmedi. Bitince o verdiği ilaca başlayacağım bakalım. Eğer bundada tutmazsa artık bir müddet oluruna bırakacam. Kısmet diyeceğim. Bazılarıda soğan kürü falan deniyormuş. Onu denerim belli zamanla, hayırlısı diyelim canım. Valla buna kafayı takarken başka sağlıktan olacağım saçlarım dökülmeye başladı, üzüntümden.

hiç belli olmaz canım hastalanmazsan bir daha yaparsın. Umudunu kesme, en azından adetine 4 gün var ben daha erkenden test bile yapamadan adetlendin. Adetlenmediysen ümit kesmemen lazım. İnşallah yüzünü güldürürde adet olmazsın. Benim adetimde bitmedi. Bitince o verdiği ilaca başlayacağım bakalım. Eğer bundada tutmazsa artık bir müddet oluruna bırakacam. Kısmet diyeceğim. Bazılarıda soğan kürü falan deniyormuş. Onu denerim belli zamanla, hayırlısı diyelim canım. Valla buna kafayı takarken başka sağlıktan olacağım saçlarım dökülmeye başladı, üzüntümden.
Bilmiyorum cok uzuluyorum bu sefer kesin olur demistim hic umidim kalmadi ...
Sogan kuru incir kuru var ben incir kurunu denedim ama faydasini goremedim sac dokuntusu bendede var ve kilo yapti midemi cok sisirdi bu ilaclar benimde yan etkiler herkesin farkli sanirim

Benimde klomende 2.ayım.bugun de ıkıncı gunumdu.dun doktor aksam ikitane iç dedi.aman allahım böyle birşey yok.9-6 olan tansiyon çıktı 16-9 a.nirvanaya bi çıktım geldim resmen

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bilmiyorum cok uzuluyorum bu sefer kesin olur demistim hic umidim kalmadi ...
Sogan kuru incir kuru var ben incir kurunu denedim ama faydasini goremedim sac dokuntusu bendede var ve kilo yapti midemi cok sisirdi bu ilaclar benimde yan etkiler herkesin farkli sanirim

Klomeni içtikten sonra bendede şişkinlikler oluştu. Aynada kendimi kocaman görmeye başladım. Karnımda gaz var gibiydi. Sonra çatlatma iğnesinden sonrada dahada arttı gibi kasıklarımda iğne gibi batmalar olmuştum. Ama adetlendim o şişiliklerin hepsi gitti. İlacın çok etkileri var dediğin gibi. Sende Klomen mi kullandın.

Klomeni içtikten sonra bendede şişkinlikler oluştu. Aynada kendimi kocaman görmeye başladım. Karnımda gaz var gibiydi. Sonra çatlatma iğnesinden sonrada dahada arttı gibi kasıklarımda iğne gibi batmalar olmuştum. Ama adetlendim o şişiliklerin hepsi gitti. İlacın çok etkileri var dediğin gibi. Sende Klomen mi kullandın.
evet canım şuan patlıcak gibiyim karnım davul gibi bende adetlensen belki rahatlıcam :KK43: adet gecikmeside oluyor bende zaten bakalım ne zaman gelecek :KK43: :KK43:
umudum hiç kalmadı biliyomusun artık

Merhaba arkadasim
Benimde klomen ve catlatma ignesinde ilk denemem bende bugun gebelik testi yaptim adetime 4 gun var dayanamadim ve negatif :KK43: olmayacak her halde benim evladim

Ben de aynı durumdayım artık çok umutsuzum :KK43: hala da adet olmadım belkide kist oluştu eşimde çok üzüldü anne olamamaktan çok korkuyorum :KK43:

Klomen ve catlatma iğnesi oldum.bugun 10.gun ve kan testim 2.65 çıktı. Bu deger yukselirmi arkadaslar.siteye yeni üye oldum.nerden yazacagimi bilmiyorum

X