klomen kullanıp gebe kalan varmi

Haziran1985

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2012
347
49
Bugun doktorum klomen verdi hormonlarim duzgunmus pazar gunu baslicam klomen kullanip gebe kalan varmi ?

Ben 2 kez klomen kullanip gebe kaldım merak etme.2 gebelik yani.ben pco idim.çok yan etkisi yok.Allah yardım etsin sanada...

Merhaba Bayanlar,

ben ilk klomen kullandım 5 gün sabah akşam bu arada eşimde ve bende hiçbir problem yok...28 martta ise çatlatma iğnesi oldum 15 gün bekliyeceksin dedi doktor ilk denemem ve sabırsızlanıyorum ve tedirginim bir o kadarda.... ilk denemede hamile kalan varmı?teşekkürler

Benimde doktorum klomen ve inofolic verdi bende bugün başladım burda çok yerde okudum yararı olanda olmuş olmayanda :KK43: herşey kısmet sanırım... Ama kesinlikle stres olmamak lazımmış çok büyük bir etkenmiş bu umarım sizlerinde benimde hamiş olmamızı sağlar :):) :KK49::KK49::KK49:

mnspapatya

çok teşekkürler inş kafaya takmayalım diyoruz ama yinede olmuyor

Evet olmuyor elbet bir şey takıyoruz kafamıza ama bebiş istiyorsak sadece bebişi düşünmeliyiz yani ben öyle yapmaya çalışıyorum :KK17: olcak mı olmayacak mı diye bile düşünmememiz lazımmış o sebeple Nisan ayı bize iyi gelsin hamiş olalım inşallah Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın :KK17::nazar::nazar::nazar:

Dr. bana da klomen verdi. Hiç bir şeyin yok dedi, ama hamile kalmayı hızlandıralım diye klomen yazmış. Klomen 5 günde bitti. 28 mart 2014 de çatlatma iğnesi vuruldum. 24 saat sonra ve gün aşırı beraberlik dedi. 29 dan itibarense beraberlik oldu. şimdi tahlil zamanını bekliyorum. Dr. kanama falan olursa hemen gel dedi. Acaba düşük olur diye mi böyle dedi, hangi gün tahlil yapacağımı da söylemedi. . Anlamadım. Şimdi ben ne zaman idrar testi yapabilirim. Çatlatma iğnesinden bu zamana 7 gün geçti. Sadece sağ tarafımda arada iğne batar gibi oluyor geçiyor. Sabahları da yataktan zor kalkıyorum çok ağırmışım gibi. azcıkta sırtım ağrıyor. Hastalanacakmışım gibi rahmimde ağrı var fazla değil. ama korkuyorum.

Son düzenleme:
Dr. bana da klomen verdi. Hiç bir şeyin yok dedi, ama hamile kalmayı hızlandıralım diye klomen yazmış. Klomen 5 günde bitti. 28 mart 2014 de çatlatma iğnesi vuruldum. 24 saat sonra ve gün aşırı beraberlik dedi. 29 dan itibarense beraberlik oldu. şimdi tahlil zamanını bekliyorum. Dr. kanama falan olursa hemen gel dedi. Acaba düşük olur diye mi böyle dedi, hangi gün tahlil yapacağımı da söylemedi. . Anlamadım. Şimdi ben ne zaman idrar testi yapabilirim. Çatlatma iğnesinden bu zamana 7 gün geçti. Sadece sağ tarafımda arada iğne batar gibi oluyor geçiyor. Sabahları da yataktan zor kalkıyorum çok ağırmışım gibi. azcıkta sırtım ağrıyor. Hastalanacakmışım gibi rahmimde ağrı var fazla değil. ama korkuyorum.

Canim bencee pazartesi adrtlenmessen kan tahlili yaptir belki hamilesindir bende bugun catlatma ignesi vuruldum doktorum 4 gunun var iyi degerlendir dedi cok pahaliymis catlatma ignesi allahimikinciyi kullanmayi nadip rtmez insallah

Canim bencee pazartesi adrtlenmessen kan tahlili yaptir belki hamilesindir bende bugün çatlatma ignesi vuruldum doktorum 4 gunun var iyi degerlendir dedi cok pahaliymis catlatma ignesi allahimikinciyi kullanmayi nadip rtmez insallah
Canım, adetim ayın 21'inde oluyor. ben geçen ayın 21'inde adet oldum dr. adetin 2. günü gel demişti. Gittiğimde ayın 22 si idi. Klomen verdi. oda 27 sinde akşam bitti 28 martta gittim çatlatma iğnesi vurdu. Çatlatma iğnesinden bu güne 7 gün oldu daha yeni gibi bir şey...Haftaya pazara kadar ya da adet günüme kadar beklemeli miyim ki?

Sen 4 gününü değerlendirdikten sonra ne yapacaksın tahlil yapacağın günü söyledi mi yoksa adet gününü mü bekleyeceksin.

Canım, adetim ayın 21'inde oluyor. ben geçen ayın 21'inde adet oldum dr. adetin 2. günü gel demişti. Gittiğimde ayın 22 si idi. Klomen verdi. oda 27 sinde akşam bitti 28 martta gittim çatlatma iğnesi vurdu. Çatlatma iğnesinden bu güne 7 gün oldu daha yeni gibi bir şey...Haftaya pazara kadar ya da adet günüme kadar beklemeli miyim ki?

Sen 4 gününü değerlendirdikten sonra ne yapacaksın tahlil yapacağın günü söyledi mi yoksa adet gününü mü bekleyeceksin.

Sen 21demi adetlendim o zaman bekle derim adet gununu bende 19da martin adetlendim dun aksam vuruldum catlatma ignesi
Senin yumurtalarin buyumus her halde hemen catlatma ignesi vurmuslar

Sen 21demi adetlendim o zaman bekle derim adet gununu bende 19da martin adetlendim dun aksam vuruldum catlatma ignesi
Senin yumurtalarin buyumus her halde hemen catlatma ignesi vurmuslar

Evet, büyümüş hem de çoğalmış, çokmuş. İkiz olma ihtimalide yüksek dedi. Dr. kendisi bile sevindi. Bakalım evet martın 21'inde adetlenmiştim. Sabırla bekleyeyim. Şimdi yaparım negatif çıkar çok üzülürüm. Sabır artık... Sana da bol şans canım. Allah'ım hepimize yardımcı olsun.

Evet, büyümüş hem de çoğalmış, çokmuş. İkiz olma ihtimalide yüksek dedi. Dr. kendisi bile sevindi. Bakalım evet martın 21'inde adetlenmiştim. Sabırla bekleyeyim. Şimdi yaparım negatif çıkar çok üzülürüm. Sabır artık... Sana da bol şans canım. Allah'ım hepimize yardımcı olsun.

Canim biliyomusun banada aynisini dedi ikiz olabilme ihtimali varmis :) bakalim 4 gunu iyi degerlendir dedi allahim tum isteyenlere nadip etsin bebis

Canim biliyomusun banada aynisini dedi ikiz olabilme ihtimali varmis :) bakalim 4 gunu iyi degerlendir dedi allahim tum isteyenlere nadip etsin bebis

Canım çok sevindim. İnşallah tutar, işte en büyük korkumuz bu, ilk defa klomen kullandım. Bakalım artık bu ay heyecanlıyım. Sağlıklı bir çocuk nasip etsin herkese.

Canım çok sevindim. İnşallah tutar, işte en büyük korkumuz bu, ilk defa klomen kullandım. Bakalım artık bu ay heyecanlıyım. Sağlıklı bir çocuk nasip etsin herkese.
Amin canim bende çok heyecanliydim dun klomen ve catlatma ignesini kullananlari okudum hep olumsuz seyler yaziyordu bakalim kismet artik pek umudum kalmadi

Amin canim bende çok heyecanliydim dun klomen ve catlatma ignesini kullananlari okudum hep olumsuz seyler yaziyordu bakalim kismet artik pek umudum kalmadi

Aynı durumdayız, bende burada okudukça üzülüyorum. Umut bekliyorum, artık resmen vücudumu dinliyor ufacık bir şey olsa acaba hamilemiyim ki diyorum.

Hayirlisi arkadasim 2 hafta sonra belli olur birbirimize haberdar ederiz artik ana pek umutlu degilim bu ay

Canım benimkisi tutmadı bugün hastalandım, hemen dr. gittim. Kanaman normal adete dönerse, ikinci tedaviye başlayacağız dedi. Onun içinde SEROPHENE diye bir ilaç yazdı. Adetin bitsin için iyice temizlendikten sonra buna başla dedi. Çok üzgünüm, günüm ağlamakla geçti. Çok ümitlendim, ilk klomen denememiz ama ben nedense umut ettim. Sende inşallah güzel haber çıkar, seviniriz en azından. Bakalım hastalığım bitsin. Bu ilaca başlayacağım bundan sonuç alacakmıyız, hayırlısı artık.

Canım benimkisi tutmadı bugün hastalandım, hemen dr. gittim. Kanaman normal adete dönerse, ikinci tedaviye başlayacağız dedi. Onun içinde SEROPHENE diye bir ilaç yazdı. Adetin bitsin için iyice temizlendikten sonra buna başla dedi. Çok üzgünüm, günüm ağlamakla geçti. Çok ümitlendim, ilk klomen denememiz ama ben nedense umut ettim. Sende inşallah güzel haber çıkar, seviniriz en azından. Bakalım hastalığım bitsin. Bu ilaca başlayacağım bundan sonuç alacakmıyız, hayırlısı artık.

Canim benim inan cok uzuldum bende pek umutlu degilim haftaya belli olur dedi bana doktor sadece goguslerim sizliyor ve cok gaz var midemde
Canim senin adetin erken mi geldi bide catlatma ignesini sen erken vurulmustun hatirladigim kadariyla kismet hersey benim yakinim da klomen catlatma ignesi kullandi fakat kalmadi hamile sonra 3 ay sonra kendiliginden kaldi iltahap varmis kokusu cok oluyomus ilac kullanmis ve suan 2 aylik hamile hayirlisi canim herseyin...

Canim benim inan cok uzuldum bende pek umutlu degilim haftaya belli olur dedi bana doktor sadece goguslerim sizliyor ve cok gaz var midemde
Canim senin adetin erken mi geldi bide catlatma ignesini sen erken vurulmustun hatirladigim kadariyla kismet hersey benim yakinim da klomen catlatma ignesi kullandi fakat kalmadi hamile sonra 3 ay sonra kendiliginden kaldi iltahap varmis kokusu cok oluyomus ilac kullanmis ve suan 2 aylik hamile hayirlisi canim herseyin...

Çatlatma iğnesini martın 28'inde vurulmuştum. Çatlatma iğnesinden tam 15 gün sonra hastalandım evet erken oldum. 20 Nisanda adet olmam gerekirdi. Ama çatlatma iğnesinin etkisi ile erken adet olunabiliyormuş. Bende de işlikler vardı gaz vardı. Sağ tarafımda ince ince batmalar oluyordu. Malesefki olmadı, şimdi bu ilacı verdi. Ama okuduklarıma baktıkçada korkuyorum bazılarında kist oluşuyormuş. Bakalım iyice bir temizleneyim. Düşüneceğim.

Bende gecen ay ilk defa klomen ve catlatma iğnesi kullandım,4 Olgun yumurta oluşmuş.iğneden 18 gün sonra hastalandım,kasık ağrısı , şişlik,psikolojik cooktan hamileydim.ama ne yazıkki bu ayıda es gectik.çok agrılı geçiriyorum adeti.bugun 3.gunum ,yarın doktora gıdıcem.sanırım bi ay daha aynı tedaviyi uygulayacak.esimdede bendede sorun yok,ama ben çok stres yapıyorum.

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X