Gözde'nin Yeni Gelin Evi :)

en sevdiğim şey mutfak tezgahının camın önünde olması :)
yatak odanızın tavanındaki o gökyüzü sembolü falan harika:)
rabbim ağzınızın tadıyla o evin içinde en güzel anlarınızı yaşamayı nasip etsin.
mutlulukla oturun :)

en sevdiğim şey mutfak tezgahının camın önünde olması :)
yatak odanızın tavanındaki o gökyüzü sembolü falan harika:)
rabbim ağzınızın tadıyla o evin içinde en güzel anlarınızı yaşamayı nasip etsin.
mutlulukla oturun :)

Çok teşekkür ederim,allah daha güzellerini size versin inşallah.Benimde küçüklüğümden beri filmlerde görüp özendiğim birşeydi cam önünde tezgah :)

Tek kelimeyle mükemmel bir eve sahipsiniz mutluluk ve huzur içinde oturmanızı dilerim :)

maşallah çok güzel ve zevkli döşenmiş her ayrıntıyı düşünmüşsün. Allah güle güle oturmayı nasip etsin canım

En beğendiğim evlerden birisi .Ara ara açıp fikir ediniyorum.O tavandaki gökyüzü resmine bayıldımm :KK54:Eşyaların beyaz ağırlıklı olması, salondaki koltuğun,televizyon ünitesi ve halın, yatak odasının perdeleri çok hoşuma gittiHoppa

Beni rahatsız eden salondaki konsol oldu.Televizyon ünitesiyle bitişik olması kalabalık görüntüsü veriyor.Yatak başlığın yatağına göre küçük geldi .Mutfak dolaplarında beyaz olsaydı tezgahtaki eşyalarınla uyumlu olurdu.Onun dışında herşey çok güzel:super:Güle güle oturun.

En beğendiğim evlerden birisi .Ara ara açıp fikir ediniyorum.O tavandaki gökyüzü resmine bayıldımm :KK54:Eşyaların beyaz ağırlıklı olması, salondaki koltuğun,televizyon ünitesi ve halın, yatak odasının perdeleri çok hoşuma gittiHoppa

Beni rahatsız eden salondaki konsol oldu.Televizyon ünitesiyle bitişik olması kalabalık görüntüsü veriyor.Yatak başlığın yatağına göre küçük geldi .Mutfak dolaplarında beyaz olsaydı tezgahtaki eşyalarınla uyumlu olurdu.Onun dışında herşey çok güzel:super:Güle güle oturun.

Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim.
İçimden geçenleri yazmışsınız resmen aynı şeyler benimde gözüme batıyor :KK68:
salondaki konsol keşke hiç olmasaydı ama biz kadınların bardak tabak merakı sığamıyoruz dolaplara :oops: mutfak dolaplarımıda değiştirmek istemiştim ama sıfır ev alıp kullanmadan mutfağı değiştirelim demek şımarıklık olurduo_O yatak odasında mobilyacıyla çok sorun yaşadık bırak dağınık kalsın dedim artık:silah:

X