Gözde'nin Yeni Gelin Evi :)

Tek kelime bayıldım :KK66:
Mutlu,mutlu yaşayın içinde..:KK16:
O tavanlara bittim ya ben ilk kez gördüm desem cahil demeyin ama:KK17:

o kararsızlık fazlasıyla bende de var :18: şimdiden araştırma yapmaya çalışıyorum ama çeşit çok tam bana uygunu yok, mobilya yaptırsam ne kadara mal olur bi bilgim yok :18: ama hazxır mobilya begenebilecegimi pek sanmıyorum ben de sanırım kendi zevkime göre yaptıracagım mobilyaları :KK34:

maddi imkanlar el verirse ve istedigim gibi olursa eğer güzel bişey oçıkar benden diye düşünüyorum ama baklım aklımdakilerin ne kadarını yapacagım :KK1: resimleri de zevkle koyarım tabi ki :KK16:

çok özel olmazsa hazır mobilyayla sizin yaptırdıklarınız arasında fiyat olarak ne kadar farl var onu da söylerm isiniz :KK17:

benmki de bana mobilyaları yaptıralım zevkimize göre deyip duruyordu,ben kalite açısından çok iyi olmaz diye burun kıvırıyordum.şu dakikadan sonra düşüneyim o halde :KK1: mobilyayı kafada tasarlamakta ayrı bir iş gerçekten,nasıl birşey çıkacağı belli olmadığı içün :KK45:

benmki de bana mobilyaları yaptıralım zevkimize göre deyip duruyordu,ben kalite açısından çok iyi olmaz diye burun kıvırıyordum.şu dakikadan sonra düşüneyim o halde :KK1: mobilyayı kafada tasarlamakta ayrı bir iş gerçekten,nasıl birşey çıkacağı belli olmadığı içün :KK45:

ben genelde tasarım sayfalarını takip ediyorum oralarda hoşuma giden oldugu zaman fotografını kaydediyorum :KK34: yoksa sadece kafada hayal etmekle ben de tam istedigim şeyi başaramam sanırım :44: ama böyle elimde resimler olursa hem daha iyi hayal ederim, hem de istedigim şekli mobilyacılara daha iyi anlatırım diye düşünüyorum :KK34:

ben genelde tasarım sayfalarını takip ediyorum oralarda hoşuma giden oldugu zaman fotografını kaydediyorum :KK34: yoksa sadece kafada hayal etmekle ben de tam istedigim şeyi başaramam sanırım :44: ama böyle elimde resimler olursa hem daha iyi hayal ederim, hem de istedigim şekli mobilyacılara daha iyi anlatırım diye düşünüyorum :KK34:

çok mantıklı..bende farklı olsun istiyorum aslında,istikbal bellonadan almam diyorum çünkü mobilyayı görür görmez hemen anlaşılıyor oralardan alındığı,tasarımlar hep aynı çünkü. bnde biraz bu konuda araştırmalara girişeyim :KK3:

çok mantıklı..bende farklı olsun istiyorum aslında,istikbal bellonadan almam diyorum çünkü mobilyayı görür görmez hemen anlaşılıyor oralardan alındığı,tasarımlar hep aynı çünkü. bnde biraz bu konuda araştırmalara girişeyim :KK3:

araştırma kısmı bile yoruyor insanı bir de begenip yaptırma kısmı kim bilir ne kadar yorucudur :KK37: kolay gelsin şimdiden :KK34:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

bayıldımmm :) nasıl güzel bir evdir o maşallahhhhh :nazar::nazar::nazar:

tv ünitesi arayışında olduğum bu günlerde :) üniteniz nereden acaba? ikea benzettim ama :) sevgiler

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

bayıldımmm :) nasıl güzel bir evdir o maşallahhhhh :nazar::nazar::nazar:

tv ünitesi arayışında olduğum bu günlerde :) üniteniz nereden acaba? ikea benzettim ama :) sevgiler

Evet ikea parça parça satılıyor kendi zevkinize göre kombin ediyorsunuz :) çokta hafif temizliği kolay oyüzden.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gercekten cok begendim cok guzel eviniz Rabbim huzurla mutlulukla oturmayi nasip etsin

canım evini çok beğendim. Allah mutlulukla oturmanı nasip etsin. renk seçimlerin çok güzel. perdelerine bayıldım. benim de salonuma mavi renk perde istiyorum fakat mobilyam kahverengi nasıl olur bilmiyorum. evimizi yeni aldık, biraz elimiz açıldıktan sonra salonuma renk katmak istiyorum. mutfak halını nereden aldığını öğrenebilir miyim?

canım evini çok beğendim. Allah mutlulukla oturmanı nasip etsin. renk seçimlerin çok güzel. perdelerine bayıldım. benim de salonuma mavi renk perde istiyorum fakat mobilyam kahverengi nasıl olur bilmiyorum. evimizi yeni aldık, biraz elimiz açıldıktan sonra salonuma renk katmak istiyorum. mutfak halını nereden aldığını öğrenebilir miyim?

Teşekkürler :) ben mavi-kahve uyumuyunu seviyorum tabi mobilyalarınızı gormeden yorum yapmak dogru olmaz. Mutfak halım Kaşmir halı. Görür görmez bayılmıştım çok neşeli bir halı :)

eviniz çok güzel Allahım bir ömür mutlu mesut yaşamayı nasip etsin inş.... :KK16:

mutfak halınızı çok beğendim markasını sorabilirmiyim... :KK30:

eviniz çok güzel Allahım bir ömür mutlu mesut yaşamayı nasip etsin inş.... :KK16:

mutfak halınızı çok beğendim markasını sorabilirmiyim... :KK30:

Teşekkürler :) mutfak halımın markası kaşmir halı.

tavana yaptırdıgınız dekorun fıyatı hakkında fıkrınız varmı yıllardır ısteyıpde fıyatını ogrenemedıgım tek sey kendılerı

X