Gözde'nin Yeni Gelin Evi :)

Gozde1210

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2011
308
145
36
6 Aylık tazecik Yeni Gelin Evim :nazar: :KK16:
Yıllarca hayalini kurduğum evime kavuştum :KK16:
Eşya hiç önemli değil Allah herkese içinde huzurla mutlulukla oturacağı sıcak bir yuva nasip etsin.
Yeni evlenecek arkadaşlara fikir olur belki :KK3:

Evimin en sevdiğim odasıyla başlıyorum...Yatak odamız :KK17:

$2.jpg $1.jpg $3.jpg $4.jpg

Oturma odamız :nazar: :KK34:

$5.jpg $7.jpg $6.jpg $8.jpg

Salonumuz :nazar:

$10.jpg $9.jpg $12.jpg $11.jpg $20140321_204230.jpg

Mutfak :nazar:

$14.jpg $15.jpg $16.jpg $17.jpg $18.jpg

Hol :nazar:

$19.jpg $20140321_202523.jpg $20.jpg

Ve son olarak minik banyom :nazar:

$21.jpg $22.jpg

Bayıldım desem Allahım o tavandaki güzellikler ne kadar farklı güzel tasarım:21: Rabbim ağız tadıyla oturmayı nasip etsin çok güzel herşey mutluluklar dilerim:nazar::KK16:

Ayyy kuzumm bayıldımm bende :nazar: maşallah ya Allah mutluluğu huzuru eksik etmesin evinizden ve tüm hemcinslerimizde gönlüne göre versinnn :KK70:

forumda gördüğüm en güzel ev maşallah güle güle oturun :nazar::nazar::nazar:

Rabbim güle güle oturmayı nasip etsin. Herşey cok güzel, huzurunuz ağız tadınız hiç eksilmesin :nazar:

öncelikle Allah agzınızın tadını huzurunuzu mutlulugunuzu hiç bozmasın inşallahh :nazar: eviniz çok güzel olmuş, belli ki çok zevkli insanlarsınız :KK34: her detayı düşünmüşsünüz tebrik ederim :KK34: bi iç mimardan yardım aldınız mı onu merak ettim aslında :KK17: genelde gergi tavan sistemlerini evim şahane deki selim bey kullanıyor ya onun dışında ilk defa bi evde gördüğüm için merak ettim :KK1:

Ne güzel şeyler yazmışsınız teşekkür :) daha güzelleri sizin olsun inşallah.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aiiyyy bayıldım çok güzel Allah bana ve tüm evlenecek olanlara böyle güzel ve huzurlu bir ev nasip etsin inşallahh :KK76: evin mimarisi ve eşya seçimlerin çok zevkli..Hangi şehirde yaşıyosun evleneceğim zaman acilen oraya taşınıp komşu olmalıyım sana :KK37:

Teşekkürler. inşallah içinde huzur bulacağın bir evin olur :) istanbul'da yaşıyorum. Komşuluk kadar güzeli var mı :)

öncelikle Allah agzınızın tadını huzurunuzu mutlulugunuzu hiç bozmasın inşallahh :nazar: eviniz çok güzel olmuş, belli ki çok zevkli insanlarsınız :KK34: her detayı düşünmüşsünüz tebrik ederim :KK34: bi iç mimardan yardım aldınız mı onu merak ettim aslında :KK17: genelde gergi tavan sistemlerini evim şahane deki selim bey kullanıyor ya onun dışında ilk defa bi evde gördüğüm için merak ettim :KK1:

Teşekkürler :) Tavanlar ve oturma odasındaki niş icin dekorasyon sirketi ile çalıştık. Biz bunları 1yıl önce yaptırdık ozaman selim bey de kullanmıyordu simdi daha yaygın :) diğer tüm esyaları kendimiz seçtik. Aklımdaki mobilyaları hiç bir yerde bulamadığımdan , hepsini yaptırdık. Görmeden yaptırmak biraz riskliydi ama sonuçtan memnun kaldım.

evinizii çoookkk beğendim aman allahım o gergi tavan eviniz hem sade hem şık sağlıkla mutlulukla oturun inşallah:nazar: gözüme yatak odasındaki oyuncaklara ve yanlış görmediysem komidin üstünde ki dantele takıldı onları kaldırsanız çok daha şık olucak..........rabbim mutluluğunuzu bozmasın.....:KK34:

Teşekkürler :) Tavanlar ve oturma odasındaki niş icin dekorasyon sirketi ile çalıştık. Biz bunları 1yıl önce yaptırdık ozaman selim bey de kullanmıyordu simdi daha yaygın :) diğer tüm esyaları kendimiz seçtik. Aklımdaki mobilyaları hiç bir yerde bulamadığımdan , hepsini yaptırdık. Görmeden yaptırmak biraz riskliydi ama sonuçtan memnun kaldım.

zevkinize saglık o halde :KK16: seçimleriniz çok zevkli ve çok başarılı :KK34: ben de mimarım ve yakın zamanda evliliği planlıyorum da ondan bu kadar meraklı oldum kusura bakmayın :KK17: güzel günlerde huzurlua mutlulukla yaşayın inşallah :nazar:

evinizii çoookkk beğendim aman allahım o gergi tavan eviniz hem sade hem şık sağlıkla mutlulukla oturun inşallah:nazar: gözüme yatak odasındaki oyuncaklara ve yanlış görmediysem komidin üstünde ki dantele takıldı onları kaldırsanız çok daha şık olucak..........rabbim mutluluğunuzu bozmasın.....:KK34:

O oyuncakların manevi değeri var eşimle flört ederken para atılıp oyuncak yakalanan makinelerden yıllar içinde eşimin kazandığı oyuncaklar :) dantele gelince haklısınız bende hiç sevmiyorum ama yeni gelin evi diye anneler her yere danteller kurdeleler boncuklar yerleştirme derdinde salondakileri kaldırdım yavaş yavaş farkettirmeden yok etmeye çalışıyorum :KK70: kapı ustlerine asılan havlular bile vardı , geleneklerden kopamıyoruz :KK70:

zevkinize saglık o halde :KK16: seçimleriniz çok zevkli ve çok başarılı :KK34: ben de mimarım ve yakın zamanda evliliği planlıyorum da ondan bu kadar meraklı oldum kusura bakmayın :KK17: güzel günlerde huzurlua mutlulukla yaşayın inşallah :nazar:

Ne kusuru lütfen :) bende aynı yollardan geçtim ev kurma aşamasında.Okadar kararsızdım ki mobilyacılar benden sonra psikolojik destek almış olabilirler :KK70: eşim "sen bir mobilyacının başına gelebilecek en korkunç şeysin. " demişti :KK70:
Biz amatörüz dekorasyon konusunda sizin eviniz daha farklı olur mutlaka :) ileride evinizi paylaşırsanız sevinirim :)

O oyuncakların manevi değeri var eşimle flört ederken para atılıp oyuncak yakalanan makinelerden yıllar içinde eşimin kazandığı oyuncaklar :) dantele gelince haklısınız bende hiç sevmiyorum ama yeni gelin evi diye anneler her yere danteller kurdeleler boncuklar yerleştirme derdinde salondakileri kaldırdım yavaş yavaş farkettirmeden yok etmeye çalışıyorum :KK70: kapı ustlerine asılan havlular bile vardı , geleneklerden kopamıyoruz :KK70:

aman allahım bu anneler hiç degişmicek ya nedir bu dantel takıntıları....:KK1: bencede yavaş yavaş kaldırın çaktırmadan:nazar: evet geleneklerden kurtulamıyoruz atsan atılmaz satsan satılmazlar....:KK6:

gerçekten harika :KK69:
çok ama çoooook beğendim..hatta tavanlara,mobilyalara,renk uyumlarına herşeye bayıldımmmm :103:
allah ağız tadıyla,sağlık mutlulukla oturmayı nasip etsin

X