ıkea mobilyaları

pIRPIRR

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2013
17
0
34
kızlar ikeanın yatak odalarını çok beğeniyorum bence farklı ve kullanışlı olduğunu düşünüyorum. sizler ordan mobilya felan aldınız m bu konuda fikirlerinizi bekliyorum. evlenicem ve ordan almak istiyorum ama tabi kargo parası ne kadar tutar bilmiyorum baya uzak bi şehre gidicem :26:

ben degıl ama arkadaşm almıştı..
hıc memnun kalmamış...uzun surelı degılmış mobılyalar ...

Takip ettigim bloglar genelde ikea kullanıyo bende misafir odası az kullanıldıgı için yemek masasını büfeyi ordan alcam... bazen dizilerde görüyorum artık herkez kullanıyo sanırım ikeayı ...bende ilk zamanlar kiracı olucam için en iyi mobilyayı alsamda taşınırken kesin çizilcek yada dagılcak bende ikea düşünüyorum o yüzden :) Ordan esya alıp evini kurdugun zaman çok ayrı bir tarz oluyo ev baska markalar niye böyle üretmiyo anlamıyorum...

Ben ekstra odama kose dolap dizayn ettirdim Ikea'da.
Butun herseyimi topladi diyebilirim ve cok memnunum...
Simdi o oda cocuk odasi olacak ve ilerde oglumun gardrobu olarak kullanmayi dusunuyorum.
Uyumlu bir de cekmece aldim...

ya bu insanlar kullanmayı bilmiyor yada ben çok şanslıyım
kanepe koltuk dolap halı yolluk perde avize lambader şifonyer vs
aldım hemde en ucuzlarından 2 çocuğum hepsinin üstünde zıpladı hopladı 8 sene özellikle koltukları tepe tepe kullandım sorun olmadı
2 tane kanepem ilk aldığımda dikiş yerinden döşemesi ayrılmıştı
kendileri geldi değiştirdi
aynısı tekrar oldu gene değiştirdi hemde bayram arifesinde beni madur etmeden

kızlar ikeaya girince çok beğeniyorum özellikle pratik eşyalar kousunda çok başarılı şeyler var

Gayet şık pratik ürünleri var ama uzun süre dayanıklı değilmiş maalesef

aldıgınız ürünün malzemesine bakın yoksa marka farketmez eger ikeadan agac bir ürün alırsanız bunun kalitesinden emin olabilirsiniz ama gibip kaplama yada modüler bir ürün alırsanız bunun cok uzun omurlu olmayacagınızı bilmeniz gerekir . onemli olan malzemedir.

bilinçli yapılan her alısveriş olumlu sonuclar verir yerinizde olsam tarzımada uyuyorsa ikeadan alırdım malzeme bilgilerini goz onune alarak

ikeanın çok fazla ürününü kullanıyorum. kaliteli olduğunu kimse idda etmesin ama olsun ben çok seviyorum:) özellikle gardorubunu kullanış açısından şiddetle tavsıye ederim. çok kullanışlı, herşeyi topluyo.

eğer kiracı olacaksanız taşındığınız başka bir evde kurabileceğinizi çok hayal etmeyin derim. özellikle kurup sökmeye pek uygun değil. ancak alıp kurup uzun yıllar yerinden oynatmayacaksan gönül rahatlığıyla bence tercik edebilirsin.

X