160 kg.BİTİŞ VE YENİ DOĞUM TARİHİM 6 ARALIK...

Merhaba elavinya... hikayeni okudum sanki ben gectim senin yerine cok etkileyici.. yaşadığın sıkıntıyı tahmin edebiliyorum... cok merak ettim kac kiloya düştün...
Ben size burda yol arkadaşı olmak istiyorum. .. benim 10 kilo vermem gerekiyor.. bende 100 kiloyla doguma girmistim 1.68 boyum var... sonra iki üç senedir 75 80 arasi dolasip duruyorum... hedefim 60 olmak suanda 69 kiloyum...
İnşallah senin 75 kiloyum artk diyerek başarı hikayeni yazdigin zamani gorecegiz . . Cok inanclisin maasallah . . Bu bi süreç eminim amacina ulaşacaksın. Sadece sabretmen lazim... bu arada ismim merve . Artk sizinleyim

hoşgeldin merve inşallah başarıcaz benm için destek çok önemli güçleniyorum canm 133 oldum dah yolum uzun
:2:

hoşgeldin merve inşallah başarıcaz benm için destek çok önemli güçleniyorum canm 133 oldum dah yolum uzun
:2:
Maşallah maşallah ... 160 la baslamistin yanlış hatırlamıyorsam... supersin.. bazen bikabilirsin.. ama yilmak yok 75 i gormeden pes etmek yok... ben iki aydir diyetteyim .. artk gereksiz bisey yiyesim gelmio midem küçüldü acayip mutluyum ... aynen seni de öyle görmek istiyorum arkadaşım. .. biz kadiniz bizim isteyipte yapamayacagimiz sey yok :) 20 gunde 5 kilo vericem bak.. Çünkü regl zamanim 5 i ayin şişkinlik var ustumde iki kilo oyle gitse uc kiloda ben versem tamam... bence her ay bu donemi degerlendirmek lazim... bahanemiz degilde firsatimiz olmali .

evet bende istemezdm bi tosuncukla evli olmayi bizi biz istemedkten sonraa. benim esimde simdi simdi sölûyö tv de falan biri ciksa keske bu kadar olsan gibi seyler söylüyo eskidn demezdi yüz buldu kizmiyorum ama dedigine bastirilmiş duygulari adamin napsin.banada vaatler cok esim,annem,kuzenim,kardesim cesitli seyler alcaklarmis hele annem gecen foto göndrdm bakip bakip agliyomus cok mutlu canim benim

Selammm inan burnumun diregi sizladi annem ağlamış deyinnce
Bende 4 nisanda basladim 114,6 kg ile bu sabah 102 idim takipteyim cnm artik benim kıyafetlerimde buyuk gelmeye basladi cok guzel bi duygu helede cocukluktan beri kilolu olan biri icin en buyuk destekcim esim dikat ediyorum durup durup zayifladin diyor motive olmam icin bazen soyleniyorum az gidiyor diye olurmu sen fark etmiyorsun ama bayaa verdin diyor sana katiliyorum kendimizede sevdiklerimizede haksizlik etmisiz yillardir ben 37 yasindayim bu arada bende yanindayim artik canim ama bastan solim cok hirsliyimdir ben +90 daki kizlar bilir :-):-):-) 2 aydir tek bir kacamagim olmadi benim hedefim 65 o zamana kadar devamm 1 senede 2 senede surse 65 olucam insallah verecez bu kilolari sadece isteyelim kadinlarin yapamayacagi hic bisi yoktur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok doğru canım.Ben aynada kendimi göricem diye kafamı ters yöne çevirirdim.Şimdi bakıyorum boynum varmis benim diyorum.benim vucut elma tipi oldugunda üst kısmım felaket.Bu arada 103 olmusum bende bu sabah hamdolsun.bir otuz daha verirsem değmeyin keyfime.Bende aynalarla barısmak istiyorummm:KK5:

senle aynı gidiyoruz o zaman :)) ha gayret diyelim.. benimde boy 1.70 kilo 103..30 vermek bizi süper gösterir..az uzun vadede de olsa 10 kilo verdim 10 veren 30 da verir istikrarlı oldukdan sonra diyorum kendime..geç olsun güç olmasın..

Selammm inan burnumun diregi sizladi annem ağlamış deyinnce
Bende 4 nisanda basladim 114,6 kg ile bu sabah 102 idim takipteyim cnm artik benim kıyafetlerimde buyuk gelmeye basladi cok guzel bi duygu helede cocukluktan beri kilolu olan biri icin en buyuk destekcim esim dikat ediyorum durup durup zayifladin diyor motive olmam icin bazen soyleniyorum az gidiyor diye olurmu sen fark etmiyorsun ama bayaa verdin diyor sana katiliyorum kendimizede sevdiklerimizede haksizlik etmisiz yillardir ben 37 yasindayim bu arada bende yanindayim artik canim ama bastan solim cok hirsliyimdir ben +90 daki kizlar bilir :-):-):-) 2 aydir tek bir kacamagim olmadi benim hedefim 65 o zamana kadar devamm 1 senede 2 senede surse 65 olucam insallah verecez bu kilolari sadece isteyelim kadinlarin yapamayacagi hic bisi yoktur

hoşgeldin bea yada buraların tabiriyle hoşgelipsen(van ) canim hirs konusunda ben bile 33yillik hayatmda böyle oldugumu bilmezdm iradem 1500 ya herkes tebrik ediyor madem iradelydm nasi bu hale geldim intihar ediyormustm şükür bulduk yolumuzu nerden dönersek kar yaza degil ama kışa bomba gircez inş.6 yildir kabanim bile yoktu dogudaym bide botum bile asker botu.onlar geliyodu sadece 42numara bi ayak bebek mezari olmustu aslen 39du kisa kadar düser ins.ne zavallymisim

hoşgeldin bea yada buraların tabiriyle hoşgelipsen(van ) canim hirs konusunda ben bile 33yillik hayatmda böyle oldugumu bilmezdm iradem 1500 ya herkes tebrik ediyor madem iradelydm nasi bu hale geldim intihar ediyormustm şükür bulduk yolumuzu nerden dönersek kar yaza degil ama kışa bomba gircez inş.6 yildir kabanim bile yoktu dogudaym bide botum bile asker botu.onlar geliyodu sadece 42numara bi ayak bebek mezari olmustu aslen 39du kisa kadar düser ins.ne zavallymisim

Öyle deme canım ya:-( ne zavallısi sen bize örnek oluyorsun bak şurada on onbeş kilo veremedim masaallah sana çok seviniyorum senin adına. Kışa ikili rakamlara inersin canım takipteyim. Kendimden utanıyorum seni okudukça

Kizlar buranin karakter sınırı mi var?msj yazim uzundu biraz.dertlesmistim sizinle.iki kez yazdim yolladim gitmiyor.

Kizlar buranin karakter sınırı mi var?msj yazim uzundu biraz.dertlesmistim sizinle.iki kez yazdim yolladim gitmiyor.

yok be güzelim sınır yok uzun yazılarimda oldu sorun cikmadi bi daha denersin

canım sence 1 haftada 1 kılo azmı bence gayet güzel eger şimdi bırakırsan o 1 kıloyu 10 kılo olarak gerı alacaksın tecrübeyle sabit ahhh bende senın yaşlarına donebılsende o yaptığım hataları simdiki aklımla görsem sakın bırakma canım bıraktığın an bıter olay alırsın kıloları lütfen pes etme :KK16:

tamam ablacim pes etmicem yazin bana cok destek oldu tsk ederim

Hosbuldum cnm cokmu belli trakyali oldugum hehehe yanliz diger arkadasa da katiliyorum zavalli yok sadece bilinçsizce hareket etmişiz tabiki pismanliklarimiz cok ama artik ileriye bakicaz geriye degil olumsuzluklarda kilolarla beraber gecmiste kalacak azmimizle gurur duyacağız pehhh pehhh acayip gaza geldim :-):-):-):-) bu sabah 101.8 gosterdi tartı haftaya inşallah 99 ları gorecem darısı basina cnm en yakin zamanda :-):-):-)

Elavinya merhaba ablacım. 18 yaşındayım ben de 10 kilo kadar fazlalığım var onu vermeye çalışıyorum.
Canım ne zaman kaçamak istese ne zaman spordan kaçmak istese sen aklıma geliyorsun gerçekten. Sürekli girip girip okuyorum. Başarıcaksın inşallah ben sana güveniyorum. Veee burda önce-sonra fotoğraflarını göreceğimiz günleri de heyecanla bekliyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hosbuldum cnm cokmu belli trakyali oldugum hehehe yanliz diger arkadasa da katiliyorum zavalli yok sadece bilinçsizce hareket etmişiz tabiki pismanliklarimiz cok ama artik ileriye bakicaz geriye degil olumsuzluklarda kilolarla beraber gecmiste kalacak azmimizle gurur duyacağız pehhh pehhh acayip gaza geldim :-):-):-):-) bu sabah 101.8 gosterdi tartı haftaya inşallah 99 ları gorecem darısı basina cnm en yakin zamanda :-):-):-)

sen süpersınnn süper :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

elvinya[/SIZE]canım başladınmı protein diyetine ne yaptın

vazgectim canim düzenim bozulur cesaret edemedm ne kadar cok protein yersen o kadar cok zayifliyormusun midem kücüldü yapamam birakinca zorlanirim gerek yok ya böylede iyi gidiyor belki ramazanda yaparim protein agirlikli beslenerek bu arada yarin yaklasik 15kisi aksam yemegine misafr var döktürcem yani yemem ama ya gözüm d doyar aylardr pek misafr almamistm yorucu gün kolay gelsin bana

X