evliliğimde yasadıklarımı çözemedim.bu sorunlar normal mi sizce?

slsbl

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2013
180
2
iyi geceler kızlar.gece gece ağlarken kendimi burda buldum.kimseye derdimi anlatamıyırum.belkide dert değil ben abartıyorum.benim gibi olan var mı aranızda;1,5 yıllık evliyim.evlendiğimizden beri kavgalarımız bitmedi.eşimin bilgisayar hastalığı.severek evlendiğimiz halde işten gelir gelmez pc nın basında buluyo kendini.artık dayanamıycak duruma geldim.sadece kendi ihtiyaclarını karsılaması mı dersiniz oyun hastalığımı dersiniz.koskoca evin içinde tek başınayım.bi sorunum olsa dinleyen hiç kimsem yok.sanki evde sadece pc var oyun var.artık yuzune bakmak bile isteemıyorum.boşanmak istiyorum ama sonu nasıl olur pişman olur muyum diye çok korkuyorum.örneğin bu akşam 2 seneden beri alacagı pardesüden bahsettik sadece benim beğendiğimi alacan işine gelirse gibi laflar etti yoksa almayız vs vs.bıktım artık bir insan bu kadar mı anlayıssız olur.cimriliği ayrı bir det herseyı ayrı.bunlar boşanma sebebi olabilir mi sizce

iyi geceler kızlar.gece gece ağlarken kendimi burda buldum.kimseye derdimi anlatamıyırum.belkide dert değil ben abartıyorum.benim gibi olan var mı aranızda;1,5 yıllık evliyim.evlendiğimizden beri kavgalarımız bitmedi.eşimin bilgisayar hastalığı.severek evlendiğimiz halde işten gelir gelmez pc nın basında buluyo kendini.artık dayanamıycak duruma geldim.sadece kendi ihtiyaclarını karsılaması mı dersiniz oyun hastalığımı dersiniz.koskoca evin içinde tek başınayım.bi sorunum olsa dinleyen hiç kimsem yok.sanki evde sadece pc var oyun var.artık yuzune bakmak bile isteemıyorum.boşanmak istiyorum ama sonu nasıl olur pişman olur muyum diye çok korkuyorum.örneğin bu akşam 2 seneden beri alacagı pardesüden bahsettik sadece benim beğendiğimi alacan işine gelirse gibi laflar etti yoksa almayız vs vs.bıktım artık bir insan bu kadar mı anlayıssız olur.cimriliği ayrı bir det herseyı ayrı.bunlar boşanma sebebi olabilir mi sizce

Canım benim evliliklerin %90 in aynı.Erkeklerin çoğu böyle.hepimizin derdi aynı eşlerimiz ile konuşamamak ,belli bir süre sonra ilgisizlik alakasızlık,vurdum duymazlık.İnsan yaşayınca öğreniyor çok şeyi.başka bir erkeklede evlensen aynı şeyleri yakın yaşıyorsun.bu ara yaşın kaç,çocuk var mı canım?

24 yasındayım.çocugum yok.çalışmıyorum da kendimi çok çaresiz hissediyorum.insan sonunu göremez ya aynen öyleyim.kendimi niye evlendimki pişmanım demekten alıkoyamıyorum.ama son pişmanlıkta fayda etmiyo.sabrediyorum cnm

24 yasındayım.çocugum yok.çalışmıyorum da kendimi çok çaresiz hissediyorum.insan sonunu göremez ya aynen öyleyim.kendimi niye evlendimki pişmanım demekten alıkoyamıyorum.ama son pişmanlıkta fayda etmiyo.sabrediyorum cnm

Cnm benim ya üzüldüm ben şuan hamileyim 8 aylık evliyim eşimle ben 4 yıl çıktık sonra evlendik benimkide seninkinden kalır yanı yok sadece kavga etmeyiz konuşuruz oda siyaset açılınca 4 yıl boyunca çıktık ve her huyu tahmin ettiğim gibi çıktı yanlızlıktan sıkılıyor ve bunalım geçiriyordum allahtan eşim benden yaşça ve akıl olarakta olgun çünkü kendimi onun yerine koyduğumda çekilmez biriyim sürekli dır dır neyse şimdi ben çareyi zaman da buldum yemek yiyor film izleyip yada oyun oynayıp yatıyoruz onun ilgisi neyse bende ona ilgi duyorum o izliyo diye kurtlar vadisine bile baktım inan yani işin özü evlilik rutin bi hayat oluruna bırakmak gerek çok da bırakma sakın benden tavsiye yani boşanmaya değmez çocuk olursa onunla ilgilenir ona bakarsın eski günlerin aklına bile gelmez mutsuzluğu dilinle çağırma sen mutlu oldukça çevrende sana ayak uydurur :) (şimdi terk derdim bebeğim yanlızlığımı bile unuttum)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kesinlikle hayir ! Bu sorunu yasayan asla bir tek sen degilsin. O kadar cok cift bunu yasiyor ki. Belli bir zaman sonra erkekler icin evlilik hayati normallesmeye basliyor, biz kadinlar ise her zaman taze asik gibi kalmak istiyoruz. Herseyi birlikte yapalim istiyoruz. Ama kadin erkek yapisi farkli. Ve sakin böyle bir sebepten bosanayim deme, bosanip tekrar birinden hoslanip evlensen, emin ol belli bir zaman sonra oda ayni davranisi sergileyecek. Deneyebilecegin bir kac birsey var elbette: eger "ben seninle vakit gecirmek istiyorum, sen hep pc basindasin.....vs" dersen, kalkacagi varsada kalkmaz. onun yapmaktan hoslandigi seninde katilabilecegin aktivitleri yapin, ama ilk adim tabii ki senden gelicek. "hadi hayatim film izleyelim, sinemaya gidelim, dolasmaya cikalim" gibi..ama eger ps/pc oyun bagimlisiyla bunuda yapmasina müsade etmen lazim. bu davranisi tamamen ortadan kaldiramazsin. benim esimde ps oynamayi sever mesela. ve oyun konsolu ne yazikki oturma odasinda. "ben sofrayi topliyim, bulasigi yikayayim, sonra film izleyelim tamam mi" dersen bastan onu sartlandirmis olursun. yarim saat oynayabilirsin ama sonrasi bende gibicesinden. ..lakin arkadasim sakin böyle birsey yüzünden bosanmayi düsünme, senin hissettiklerini bende cok hissettim. kendimi cok yalnz hissettim vs. ama inan bana bütün erkekler böyle. onlari tv, pc, ps basindan kaldirmak bize düsüyor, ne yazik ki erkekler biz kadinlar kada ince ruhlu ve ince düsünceli degiller. en kibari dahil öyle. :KK4:

Ben hic de oyle olmadığını düşünüyor um tum erkekler boyle degil insan esiyle aksam muhabbet etmez mi film izlemez mi cok buyuk bi bencillik varortada bunu kabullenmek de cok sacma

önce çalışabiliyorsan bir işe gir, akşamları da otur onunla bilgisayara bak bakalım ne yapacak o zaman anlar belki... :KK25:

çalış bencede canım .. :KK76:
pc kaybet derim bi de ..
:KK34:

7 senelik evlilik hayatımda 3 kişi yaşadık.eşim ,pc ve ben.ne yaptıysam koparamadım.eşimle hatrı sayılır bi sorunumuz yok şükür.8 aylıkta tedaviler sonucu tüp bebiş bi oğlumuz var.belki dedim biter pc işi.pc bitti evet ama bu seferde elinden tablet düşmüyor.onun suyuna gittim dahada iştahlandı yani nasılsa eşim bana bişey demiyor gibisinden ...kendi vicdanına bıraktım artık.gelen gideni aratır hesabı.boşansan ayrı dert...yenisi sanki çokmu ballı olcak.erkek tabiatı bence bu benim anladığım.ne yaparsan yap aynı tas aynı hamam.biz bayanlar kadar ince fikirli değiller.olamayacaklarda.hamilelik lohusalıkt bile tüm işlerimi kendim yaptım.mutfak 1 ay toplanmasA banamısın demez

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Siz ve sizin gibi beni dinleyen beni anlayan dinleyen görmediğim insanlar bile olsanız hepinizi cok seviyorum çok tesekürler.

X