Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu bebek odası halı ve perdesi

my_babe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2009
158
0
kızlar oğluşumun bebek odasına halı ve perde alıcam. henüz park yatak kullanıyoruz. halı ve perdenin ikisinde de ayrı ayrı şeyler beğeniyorum hep ama ikisini kombin yapmak daha güzel olur değil mi? perdeyi zebra store düşünüyorum ama mesela onda başka desen kullansam halı da başka olunca alakasız mı olur, ya da birini sade mi seçmek gerekir? siz nasıl yaptınız halı ve perdeyi?

kızlar oğluşumun bebek odasına halı ve perde alıcam. henüz park yatak kullanıyoruz. halı ve perdenin ikisinde de ayrı ayrı şeyler beğeniyorum hep ama ikisini kombin yapmak daha güzel olur değil mi? perdeyi zebra store düşünüyorum ama mesela onda başka desen kullansam halı da başka olunca alakasız mı olur, ya da birini sade mi seçmek gerekir? siz nasıl yaptınız halı ve perdeyi?

benim bir bebeğim henüz yok erkek bebeğim olsaydı, Erkek bebekler için sıklıkla kullanılan renkler mavi, yeşil, lacivert, gri ve toprak renklerini kullanırdım...bu renkleri aksesuarlarda veya perdeler, koltuk ve yatak örtüleri gibi ev tekstil ürünlerinde tercih etmeniz ilerisi için çok işinize yarayacaktır. Duvarlar ve mobilyalarda daha kolay kombine edilebilir renkler tercih etmeniz her zaman sizin ve kesenizin yararına olacaktır.Mesela ben denizci temalı bir oda dekore ederdim lacivert-beyaz-kırmızı veya mavi-beyaz-bej kombinasyonlarını kullanırdım ...perdeyi beyaz halıyıda mavili-kırmızılı seçerdim...:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

merhabalar kızımın odasını beyaz perdesini beyaz üzerine kırmızı ve krem kalpli stor aldık halısıda kırmızı eğer bir oğlum olursa aynı odayı paylaşacakları için kırmızıyı tercih ettim sizde halıyı tek renk tercih edebilirsiniz

bu arada benim halım el dokuması hint halısı altı yün şimdiki makine işi şagi halılara benziyor ama altı yün olduğu için çok kalın çocuk için sağlıklı bence bakabilirsiniz sizde internetten

X