Kına Gecesi Ayşenur Gelinin Kına Detayları-22 Mayıs 2014

Kına kaftanım ve kınama özel tefim:KK16:
$10301933_10152435548726649_6118085620276364233_n.jpg

Çok güzel olmuş her şey gerçekten bir ömür boyu mutluluklar dilerim :KK16:

Kaftanin cok güzelmis canim, nerden aldin? ve fiyatini ögrenebilirmiyim?

Kaftanin cok güzelmis canim, nerden aldin? ve fiyatini ögrenebilirmiyim?

Kaftanım kiralık cnm satın almadım.
Bursa-Dikiş evinden kiraladım.
Fiyatta 350 kaftan kirası 250 depozito veriyorsun ama kaftanı yolladıktan hemen snra depozitonu geri yatırıyorlar.
Kaftanın içinde aksesuarlarından yüzünü kapatacağın örtü,el gülü kına tası ve kınayı getirecekleri yastığa kadar hepsi var.
Verdiğin paranın hakkını kesinlikle veriyorlar tavsiye ederim:KK34:
İyiki giymişim herkese çok farklı gelip hayran olmuşlardı:KK16:

canım çok beğendim her şeyin pek güzel olmuş sen en başta olmak üzere:)
kına için bir organizasyon şirketiyle anlaştın mı acaba?ne kadara mal oldu kına?

Başta kaftanın olmak üzere kına detaylarına bayıldım canım Allah bi ömür cook mutlu etsin.

canım çok beğendim her şeyin pek güzel olmuş sen en başta olmak üzere:)
kına için bir organizasyon şirketiyle anlaştın mı acaba?ne kadara mal oldu kına?

Teşekkür ederim :KK34:
Hayır bir organizasyon şirketi ile anlaşmadım cnm.
Tüm detaylar ile ben ve teyzem ilgilendik.
Bence zaten kendi en mutlu günün için kendi hayal gücün ve emeğinle bir şeyler yapmak hatta bu uğurda yorulmak çok zevkli:KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
allah mutlu etsin her ayrıntı çok güzel. darısı başıma el şeysilerinize ( gül değil çünkü:)) ) bayıldım. ben de bu telaşların içindeyim kısmet olursa ağustosta kınam olacak nereden aldığınızı söyleyebilirmisiniz.

allah mutlu etsin her ayrıntı çok güzel. darısı başıma el şeysilerinize ( gül değil çünkü:)) ) bayıldım. ben de bu telaşların içindeyim kısmet olursa ağustosta kınam olacak nereden aldığınızı söyleyebilirmisiniz.

Tşkler cnm.Amin inş.
İnternette Sihirli Kokosh sayfasından almıştım.
Şimdiden hayırlı olsun.

X