Hazirana Kadar 20 Kilo :)

selam kızlar bugün diyetimin 8.günü 2 gündür biraz dikkat edemiyorum ama eskisi kadar da yemiyorum dün bayağı spor yaptım bugünde yapacağım inşallah baskül bir fazla bir eksik gösteriyor oda ne yaptığını bilemiyor galiba, biraz sabır gerekiyor kilo vermek için sabır

Kızlar aranıza bende katılabilirmiyim neyzaıkki 107 kiloyum yani en son tartıldığımda öleydim.ve 19 yasına gircem daha yeni artık bende kurtulmak istiyorum.üniversiteye gidicem ama bakkala inmeye çekinen biriyim özgüven filan hak getire. İzin verirseniz bende katılmak isterşm bu marotona.belki böylelikle başarabilirim.

Selam arkadaşlar.Bende kilo problemini çözmek için çaba gösterenlerdenim.110 kiloyum.Kendi başıma başedemeyince konusunda uzman bir doktora gittim.İnsilün direnci ve hipertansiyon hastasıyım.Doktorum tiroid hormonumun çalışmadığını söyledi.Tiroid ve şeker için ilaçlar verdi.İlaçlarımı kullanmaya başlayalı beş gün oldu.Yediklerimede özen göstermeye başladım.Bende hazirana kadar 20 kg ya elvada demek istiyorum :) Sevgilerimle...:KK3:

evet kızlar formumuz yavaş yavaş çoğalmaya başladı yalnız biraz daha aktif olursanız hem topiciğimiz için hemde kendimizi motive açısından iyi oluruz.Bugün tam 5 km yol yürüdüm, bisiklette 100 calori yaktım ve 30 mekik çektim ama bir gram gidiş yok ne olacak böyle şaşılacak bir durumdayım neyse tekrardan yenileyim sabır sabır bana sabır lazım, bu arada yediklerimide dikkat ediyorum ama şu nescafeyide bir türlü bırakamıyorum haydin kızlar hazirana kadar vereceğiz bu 20 kiloyu o zaman fotolarımızı bile koyarız buraya

evet kızlar formumuz yavaş yavaş çoğalmaya başladı yalnız biraz daha aktif olursanız hem topiciğimiz için hemde kendimizi motive açısından iyi oluruz.Bugün tam 5 km yol yürüdüm, bisiklette 100 calori yaktım ve 30 mekik çektim ama bir gram gidiş yok ne olacak böyle şaşılacak bir durumdayım neyse tekrardan yenileyim sabır sabır bana sabır lazım, bu arada yediklerimide dikkat ediyorum ama şu nescafeyide bir türlü bırakamıyorum haydin kızlar hazirana kadar vereceğiz bu 20 kiloyu o zaman fotolarımızı bile koyarız buraya

ah ah keşke verebilsek şu kikoları ..canım bende 3 gündür diyetteyim şaşılacak bir durum ama tam 3 kilo vermişim anlamadım valla gidenler su olsa gerek ..ama canım insan inandıktan sonra o kilolar takır takır gidiyor....bende çok iradesizim ama beyinde bitirmek gerekiyor gerçekten.....

hergün ne yediyinizi yazabilirsinizi bu bir kural olsun ..haftayada kim nekadar vermiş bir liste yapsan ..diyer topikteki arkadaşlar öyle yapıyor...belki canlanır :44:

Sabahları Special k ile başlıyorum günde 3, 3,5 litre su içiyorum öğlen arası kurumda ne çıkarsa onu yiyorum ama ekmek yok patates kızartması pilav kola tatlı yok . Sulu yemekse misal kuru fasulye 5 6 kaşık alıyorum 1 kase çorba içip kalkıyorum. bugün 15. günüm ağzıma tatlı niyetine birşey sürmedim tuzlu birşey yemedim. Sadece Pul biber kullanıyorum yemeklerim de oda metabolizmayı hızlandırma açısında su ile birlikte süper yağ yakıyor deneyin derim. Benim günlük yemeğim bu kadar akşamda 5 6 7 gibi yqaparsam kendim birşeyler yiyorum yine yağsız olmak kaydıyla :KK56: ligh peynirim var doğal sütüm ve yoğurtum var birde acı turşu biberini yiyorum yine metabolizmayı hızlandırsın diye ama ayarında kardeş işte benim günlerim böuyle geçiyor . 15 gün 97 ile başladım kaç kg verdim bilmiyorum ama ay sonuna kadar 90 aşağısı hedefim 89,99 olsun benim için başarıdır

Sabahları Special k ile başlıyorum günde 3, 3,5 litre su içiyorum öğlen arası kurumda ne çıkarsa onu yiyorum ama ekmek yok patates kızartması pilav kola tatlı yok . Sulu yemekse misal kuru fasulye 5 6 kaşık alıyorum 1 kase çorba içip kalkıyorum. bugün 15. günüm ağzıma tatlı niyetine birşey sürmedim tuzlu birşey yemedim. Sadece Pul biber kullanıyorum yemeklerim de oda metabolizmayı hızlandırma açısında su ile birlikte süper yağ yakıyor deneyin derim. Benim günlük yemeğim bu kadar akşamda 5 6 7 gibi yqaparsam kendim birşeyler yiyorum yine yağsız olmak kaydıyla :KK56: ligh peynirim var doğal sütüm ve yoğurtum var birde acı turşu biberini yiyorum yine metabolizmayı hızlandırsın diye ama ayarında kardeş işte benim günlerim böuyle geçiyor . 15 gün 97 ile başladım kaç kg verdim bilmiyorum ama ay sonuna kadar 90

başarılar canım istikrarla devam et

Bende kalori hesabıyla yapıyorum minimum 2,5 litre su içiyorum ve yeşil çay içiyorum spor olarakta evde plates yapıyorum umarım fayda sağlar.

Merhaba bende aranıza katılmak istiyorumm. 88 kiloyum ve haziran ortasina kadar en azindan 75 e düşmek istiyorum.. umarım destek olursunuz, iyi günleer:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

başarılmayacak ne var bunda sende allah aşkına altı üğstü kilo verefceğiz yani ne var ki bunda altı üstü tatlı yemeyeceğiz :KK70: ekmek yemeyeceğiz yağlı yemeyeceğiz

:-))) gerçekten öle aslında ne var bukadar bize zor gelen biz istediktensonra ama işte tatlı işin içine girince:))

92 idim sporla 88 e dustum 1 ayda. Ama 2 ay icinde 10-15 kilo nasil verebilirim bilmiyorum :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba Arkadaşlar,ben kulube bugün girdim,nereye yazacağımı tam olarak bilmiyorum,inşallah doğru yerdeyimdir.28.Şubat 2014 tarihinden itibaren adını sağlıklı beslenme olarak bu kulübdeki arkadaşların yazılarından okduğum,bir yolun içersine girdim.Biraz azim biraz sabır 99 kilodan,85,50 ye düştüm,hedefim 5 ayın sonunda 20 kili daha vermek,buradaki zayıflama hikayelerini okudum,çok etkilendim,artık kendimi yalnız hissetmiyorum,birlikte dahada zayıflamaya bende varım,herkese kolay gelsin,başarılar,:KK49:

X