koşu bandi ile zayiflayan varmi?

benim yaklaşık 5 yıldır evimde koşu bandı var en az haftada 2 kere yaparım birtek açlıştığım dönem yapamıyordum şimdi evdeyim bebişime bakıyorum.. en az hafta 4-5 gün yapıyorum ... eşim hatta bana diyor ki sana hayranım üşenmeden nasıl yapıyorsun diye benim bebğime bakan olsa ben günde 2 saat bile yaparım o enerjiyi hissediyorum ama bebk olunca eşim akşamları bakıyor bende bir saat yapıyorum... Yani ben hiç sıkılmadım asla evimde süs olarak durmadı gerçi benim çok spor aletim var ben yaptıkça eşim aldı :KK66:))) mekik aletim var, eliptik bisiklet , normal bisiklet , csf plates ... yani ben yapıyorum bence her evde mutlaka yürüyüş bandı olmalı...

Katiliyorum kusum sana bende alalai iki hafta olcak hergun tepesindeyim benmde 6 aylik bebegim var bakanim olsa bnde daha fazla yaparim.cok ise yariyor kosu.bantlari.binmeyip evinde sus yapanlar.usengecliklerinden yapiyodur herkes askilik yapio diye sende yapicak degilsn onlar usengectir sen hareketli ve azimlisindir bana da hep oyle soylediler ama yine de aldm hicte pisman degilim adacima da helal olsun okadar spor aleti spor salonu acmissin kusum evinde:KK3:

Kesinlkle kafaya koyduk alacaz. Ben normaldede cok terlerim yani ev toplayim bulasik filan yikaym hemen terlerim ama kilo veremiyrm. Aksam yemegime dikkat edyrm ama bende bunu utanarak soyluyrm kabizlikda var malsf :KK43:((

Ya o olur canm herkes zaman zaman yasar problemler bnde ilk evlendgmz zamanlar kabizdim esimden utanip tuvalete giremiyodum:KK70: yesilcay falan icersin sabah kuru kayisi ve sicak su hatra yaz gelio smdi normal.kayisi falan yersin zaten yaz meyveleri o dertlere sifa resmen erik karpuz kiraz bnde oyle en azindan bide gunde 2.5 -3 litre su tuket yeter.bide canm kabizlik sorunu olanlara yuruyus ve hareket tavsye ediyolar emin ol yurudukce bagrsaklarin daha rahat caliscaktr:KK34:

Ya o olur canm herkes zaman zaman yasar problemler bnde ilk evlendgmz zamanlar kabizdim esimden utanip tuvalete giremiyodum:KK70: yesilcay falan icersin sabah kuru kayisi ve sicak su hatra yaz gelio smdi normal.kayisi falan yersin zaten yaz meyveleri o dertlere sifa resmen erik karpuz kiraz bnde oyle en azindan bide gunde 2.5 -3 litre su tuket yeter.bide canm kabizlik sorunu olanlara yuruyus ve hareket tavsye ediyolar emin ol yurudukce bagrsaklarin daha rahat caliscaktr:KK34:

Canim keske icebilsem :KK43:(( inan bitki caylarini agzima aldigim zaman geri istifar ediyrm. Allahtan kayisiyi filan seviyrm ki yazinda com tuketiyrm.
Bakalim ya insallah kosu bandi her acidan iyi gelir bana.

Katiliyorum kusum sana bende alalai iki hafta olcak hergun tepesindeyim benmde 6 aylik bebegim var bakanim olsa bnde daha fazla yaparim.cok ise yariyor kosu.bantlari.binmeyip evinde sus yapanlar.usengecliklerinden yapiyodur herkes askilik yapio diye sende yapicak degilsn onlar usengectir sen hareketli ve azimlisindir bana da hep oyle soylediler ama yine de aldm hicte pisman degilim adacima da helal olsun okadar spor aleti spor salonu acmissin kusum evinde:KK3:

canım , zaten evimin bir odası spor salonu orası bana ait :KK66:))) bebişlere bakan olsa dediğin gibi tepesinden inmeyiz :KK66:)) akşamları eşim bakıyorda sağ olsun yapıyorum...o kadar aletim var canım en faydalısı eliptik bisiklet ve yürüyüş bandı kesinlikle....test edildi :KK66:))))

Doğumda 35 kg aldım kızım için değerdi ama sonra kilolar moralimi bozunca topladim irademi, hergün düzenli spor yaptım ençok faydayı açık havada hızlı tempo yürüyüşten gördüm kısa sürede hızlı kg vermek isteyen varsa tavsiye ederim zayıflama çayı ürünü hepsi boş inanin yürümek hepsinden etkili ayrıca ekmek makarna yani hiçbir karbonhidrat yemedim ama bol bol tavuk balık et tükettim yanında yoğurt ayran ve salata , çorbayi da hayatımdan cikarttim yumurta peynir roka tere maydanoz bol bol yedim her gün bazen sabah bazen akşam ama kar yağmur demeden en az 1 saat ve 10 km yurudum sonuç mükemmel 46 beden ile başladım şimdi 53 kg ve 34 beden giyiyorum çok mutluyum istediğim gibiyim ama ne olursa olsun her fırsatta yürüyorum herkese tavsiye ederim. Pes etmeden yürürken sonuç mükemmel oluyor.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Süpersiniz Arkadaşlar, benim tanıdıklarımın çoğu koşu bandını bir süre sonra yalnızca çamaşır asmak üçün kullanmaya başladılar. İrade ve azminizi tebrik ediyorum:) kendi adıma da ayrıca özendim:))))

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

X