Falımpir

kızlar, haber vermekte fayda gördüm, lebuda' nın dediği bir olayı yaşadım bugün itibariyle..ve konu onun dediği şekilde imiş.. hayrıma bir şey değil ama çıktı mı çıktı.. bu durumda asıl sorduğum konu ile ilgili yaptığı olumsuz yorumu da kabul edip yola devam diyorum :KK14:

Lebuda'ya bi tebrik benden ama keşke çıkmasaymış.Ya bu olumsuz fallar nasıl jet hızıyla çıkarken,olumlular neden salım salım sallanmakta?Demek ki güzel şeylerin gerçekleşmesi zaman alıyor diyebilirmiyiz?Kurma kafanda canım ,belki olmamasının doğruluğunu ilerki zamnda farkedersin.Her şerde bir hayır vardır.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benim fallarımdan bence Falimpir başarı durumu:
Lebuda ★★★★★
Harun★★★★★
Almira★★★
Kaderci★★★★
Medyum Emine★
Semiha★★★★★
Derviş★

Benim fallarımdan bence Falimpir başarı durumu:
Lebuda ★★★★★
Harun★★★★★
Almira★★★
Kaderci★★★★
Medyum Emine★
Semiha★★★★★
Derviş★

Semihayi ben de merak ediyorum

Semihayi ben de merak ediyorum

aaa semihayı bende merak ediyorum yaa bugun hiszadeye sevgilim için fal attım bakalım bana nişan söz var sevgilinle sana bu yaz dedi aynı şeyleri sevgilim içinde söyleyebilecek mi bakıcam sordum çünkü zamanını :) almiraya fal atmıştım birinci sırada bekliyordu fal almira duvarına fallar bitti yenilerini yollayın gibi bişey yazmış bende benim falım ilk sırada bakmadınız filan yazdım kaldırıldı mesajım

Son düzenleme:
aaa semihayı bende merak ediyorum yaa bugun hiszadeye sevgilim için fal attım bakalım bana nişan söz var sevgilinle sana bu yaz dedi aynı şeyleri sevgilim içinde söyleyebilecek mi bakıcam sordum çünkü zamanını :) almiraya fal atmıştım birinci sırada bekliyordu fal almira duvarına fallar bitti yenilerini yollayın gibi bişey yazmış bende benim falım ilk sırada bakmadınız filan yazdım kaldırıldı mesajım

hadi bakalım güzel haberlerle dön :)

ya bu sitede bir şey anlamadım eğer işin varsa neden ona göre bi not yok mesela meşgul vs gibi çevrimiçi yazıyor falım birinci sırada ama bakmıyor mal gibi bekliyorum sinir oluyorum yaa

akıllarınca heyecan mı oluşturmaya çalışıyorlar ne ..

aman ne biliyim yaa saçmalayanlar var güllü ana duvara yazmış ki işte birileri abdest almadan buna fal baktırmaya çalışmış buda hastalanmış töbe töbe valla

haha dikkat çekmek adına iyice kafayı yediler, madem öyle ne diye falcılık yapıyon akıllım demi :KK70:

haha dikkat çekmek adına iyice kafayı yediler, madem öyle ne diye falcılık yapıyon akıllım demi :KK70:

dünde kuran okuyarak perşembe gecemi degerlendiricem iyi geceler fallara yarın bakarım yazmış :)) herkes ana ana diyo kesin 20 yaşında bebe :))

he ya çoğu benden küçüktür zaten onlar bana apla desin :KK70:

perican apla gel falına bakıyım apla sevdiğine kavuşturayım apla:KK1: bak birde fark ettim falcının altında falda yazıyor benim falda birinci sırada fala yorum yazdığı filan yok saatterce bekliyoruz:))

perican apla gel falına bakıyım apla sevdiğine kavuşturayım apla:KK1: bak birde fark ettim falcının altında falda yazıyor benim falda birinci sırada fala yorum yazdığı filan yok saatterce bekliyoruz:))

bak bakıyım kız kaç vakte kavuşacam paşama de bakiiiiim :KK52::KK52: bu falcıların çoğunda mercimek kadar beyin yok ama kendilerini çohhh akıllı saniiiler :KK9::KK9:

X