Falımpir

Kızlar ''aman yası kücüktür,bebedir'' ''bu falcılarda hic akıl yok'' diyorsunuz ama falcılardan medet umar haldesiniz. Kücük görüyorsanız baktırmazsınız olur biter.
Sonucta onlarda bu sekilde para kazanıyorlar,ne farkeder?

Kızlar ''aman yası kücüktür,bebedir'' ''bu falcılarda hic akıl yok'' diyorsunuz ama falcılardan medet umar haldesiniz. Kücük görüyorsanız baktırmazsınız olur biter.
Sonucta onlarda bu sekilde para kazanıyorlar,ne farkeder?

bu sözümüz karşısındaki keriz yerine koyanlar için, onlar da zaten mimlenince kimse onlara gitmiyor, işini hakkıyla adam gibi yapana zaten lafımız yok.
Bu arada sen hangi sitede falcısın ?

bu sözümüz karşısındaki keriz yerine koyanlar için, onlar da zaten mimlenince kimse onlara gitmiyor, işini hakkıyla adam gibi yapana zaten lafımız yok.
Bu arada sen hangi sitede falcısın ?

Senelerdir bu siteye üyeyim,tanısıp görüştüğüm insanlar mevcut,bilenler bilir.
Hiç bir sitede falcı değilim. Çok sükür düzgün bir işim var.
Mistik olaylarla ilgilenen biri olarak yorum yaptım.
İşleri hicte kolay değil,sizin tanımadan kişiler hakkında yorum yapmanızı eleştirdim.
İyi aksamlar.

Senelerdir bu siteye üyeyim,tanısıp görüştüğüm insanlar mevcut,bilenler bilir.
Hiç bir sitede falcı değilim. Çok sükür düzgün bir işim var.
Mistik olaylarla ilgilenen biri olarak yorum yaptım.
İşleri hicte kolay değil,sizin tanımadan kişiler hakkında yorum yapmanızı eleştirdim.
İyi aksamlar.

Yaptıkları işin kolay olmadığının biz de bilincindeyiz, peki işini düzgün yapanlar nasıl yapıyor ? Onlardan üstün güçte bir emek ya da performans beklemiyoruz sadece işlerine ilgili olmalarını bekliyoruz ki bu da hakkımız olmalı bence .. Ki son zamanda gerçekten bazı falcılar ''bazı''kelimesinin altını çiziyorum, gerçekten insanları keriz yerine koymaya başladı, copy-pasteciler mi istersin durumu müsait olduğu halde eşşek gibi saatlerce bekleteni mi istersin, küfreder gibi iki satırda alalade yazılmış fallar mı istersin .. Yine diyorum işini düzgün yapana sözümüz yok, ki burda bulunma amacımız da zaten fikir alışverişi yaparak içlerindeki çürük elmaları elimizden geldiğince ayıklamak ..

Son olarak Allah işinizde bereket versin, selametle ..

Yaptıkları işin kolay olmadığının biz de bilincindeyiz, peki işini düzgün yapanlar nasıl yapıyor ? Onlardan üstün güçte bir emek ya da performans beklemiyoruz sadece işlerine ilgili olmalarını bekliyoruz ki bu da hakkımız olmalı bence .. Ki son zamanda gerçekten bazı falcılar ''bazı''kelimesinin altını çiziyorum, gerçekten insanları keriz yerine koymaya başladı, copy-pasteciler mi istersin durumu müsait olduğu halde eşşek gibi saatlerce bekleteni mi istersin, küfreder gibi iki satırda alalade yazılmış fallar mı istersin .. Yine diyorum işini düzgün yapana sözümüz yok, ki burda bulunma amacımız da zaten fikir alışverişi yaparak içlerindeki çürük elmaları elimizden geldiğince ayıklamak ..

Son olarak Allah işinizde bereket versin, selametle ..

Bu şekilde ifade edince, haklısınız.
Kadınız her daim fal'a ihtiyac duyuyoruz.
Hayatımda bir kez online fal baktırdım,cıkmadı. sözleri cıkan birini bulursam her gün yollarım:KK1:

Bu şekilde ifade edince, haklısınız.
Kadınız her daim fal'a ihtiyac duyuyoruz.
Hayatımda bir kez online fal baktırdım,cıkmadı. sözleri cıkan birini bulursam her gün yollarım:KK1:

Hele özellikle de bir derdimiz olmayagörsün fallarda arıyoruz teselliyi hemen ister istemez yani o anki psikolojik rahatlama bile bir süre gidiyor bize :)
Henüz ben de falı çıkan bir falcıya denk gelmedim bekleme modundayım, inşallah olur da falı çıkan bir yorumcum olursa burda halay çeke çeke söyleyeceğim :KK9::KK9:

Buarada benim aklım mistik güçlere takıldı tam olarak nedir bu ?

Hele özellikle de bir derdimiz olmayagörsün fallarda arıyoruz teselliyi hemen ister istemez yani o anki psikolojik rahatlama bile bir süre gidiyor bize :)
Henüz ben de falı çıkan bir falcıya denk gelmedim bekleme modundayım, inşallah olur da falı çıkan bir yorumcum olursa burda halay çeke çeke söyleyeceğim :KK9::KK9:

Buarada benim aklım mistik güçlere takıldı tam olarak nedir bu ?

6.hissim kuvvetli onu geliştirmeye calısıyorum :KK1: tutan fal baktırmaya calısıyor pek bakmıyorum ama bazen baktıgımda tuttugu oluyor :KK1:
Özellikle bende fal bakan buldum mu bırakmam hemen baktırırım koç burcuyum acayip düskünüm :KK1:

6.hissim kuvvetli onu geliştirmeye calısıyorum :KK1: tutan fal baktırmaya calısıyor pek bakmıyorum ama bazen baktıgımda tuttugu oluyor :KK1:
Özellikle bende fal bakan buldum mu bırakmam hemen baktırırım koç burcuyum acayip düskünüm :KK1:

Ahh bacıııııım bu fal merağının burcu mu var ellaaaam kadın erkek inanmıyorum diyenler dahil hepimiz meraklıyız hele bir de terk edildiysek tamam aman ne zaman döner aman hayatında biri var mı meraklarından soluğu alıyoruz falcılarda :KK9::KK9:

şuan hislerin ne durumda anacım :KK9::KK9:

Semiha ya fal gönderdim 1 saat önce şimdi bi baktım kullanıcı değişmiş herapunzel olmuş ne biçim site bu ya kafalarına göre oynuyolar yok artık bu sitede bitti benim için artık :/

Gelen yorumada bakarmısınız şaka gibi kahve falı yorumu bu

"Merhaba :) ilişki analizinde daha rahat görebiliriz detaylı ilişki analizi icin tıklarsanız %100 dogru süresiz bilgilere odaklanabilirim.. Gördüğüm kadarı ile şu an o kişinin kafası fazlasıyla karısık,ve göz önünde bir insan. Cevresinde bol kız olan biri sizinle ilgileniyor fakat burnu havada bir tip.."

Semiha ya fal gönderdim 1 saat önce şimdi bi baktım kullanıcı değişmiş herapunzel olmuş ne biçim site bu ya kafalarına göre oynuyolar yok artık bu sitede bitti benim için artık :/

Muhtemelen Semiha'dır yine o.Sadece nick name değişmiştir.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

"Merhaba :) ilişki analizinde daha rahat görebiliriz detaylı ilişki analizi icin tıklarsanız %100 dogru süresiz bilgilere odaklanabilirim.. Gördüğüm kadarı ile şu an o kişinin kafası fazlasıyla karısık,ve göz önünde bir insan. Cevresinde bol kız olan biri sizinle ilgileniyor fakat burnu havada bir tip.."

söveymiş daha iyiymiş :KK47:

Muhtemelen Semiha'dır yine o.Sadece nick name değişmiştir.

acaba bende öyle mi dedim ilk başta ama sonra semiha yine aynı kullanıcı adıyla falda olarak gözüküyordu. Falı herhangi bir falcı yorumlayabilirde demedim neyse yeni arayışlara girdim artık bakalımmm :KK70: :KK70:

aynen benimde ve saçma şeyler söylemiş bana ilişki analizine gir ordan bakayım die promosyon paramıda almış

aynen banada ilişki analizi dedi ve hiç bir yorum yazmadı falıma

ben bi sürü laf saydım cvp yazmış onun sayfasına düşmüş ve baktıracağım kişinin adını yazmamışım bende o zamn sorsaydın dedim bak doğru düzgün yoksa parayı geri ver şikayet maili yazıcam dedim vermezse yazıcam mail

Bu site sayesinde tanıdığım ozan var ki online offline her türlü de insana güven veriyor ve çok başarılı ama bana kalsın yeri mekanı bilgileri, sonra reklam demesinler ki zaten ozanı tanıyan tanıyordur

Lebuda'ya bi tebrik benden ama keşke çıkmasaymış.Ya bu olumsuz fallar nasıl jet hızıyla çıkarken,olumlular neden salım salım sallanmakta?Demek ki güzel şeylerin gerçekleşmesi zaman alıyor diyebilirmiyiz?Kurma kafanda canım ,belki olmamasının doğruluğunu ilerki zamnda farkedersin.Her şerde bir hayır vardır.

aynen öyle alcanzarım.. bu dediği şey hiç ortada yokken yazdığı bir şeydi. gerçekleşince diğer yazdıklarını okudum da mesela sınavımla ilgili saçmalamış biraz.. %60 iyi %40 kötü gibi bir şey demiş. hani nihayetinde geçecek miyim kalacak mıyım yaw :KK1: ben sonucu istemiştim.. asıl konuyla ilgili de olumsuz demiş, gururunu kırmışsın artık aramaz demiş..evet aynen öyle oldu, gururunu kırdım ve bitirdim araması çok zor..yani ben olsam arayamazdım.. harun' da buna çok benzer yorumlar yapmış..iki tarafta da gurur meselesi var, iki taraftan biri gururunu kırıp aramazsa böylece gidecek demiş. hatta bir cümlesi var ki onun ağzından yazdığı gerçekten tam da benim ona yaptığım şeyin arkasından diyebileceği bir laf :KK19:

derviş'e yorum yapmaya bile gerek duymuyorum..son derece saçmalamış. hiszade olumlu yaklaşmış, arayacak ve çok yakın zaman demiş..ama o da ilginçtir ki gururu öne çıkıyor demiş..

bu isimlerin hepsinin aynı neden etrafında dolanması hem ilginç hem de çok doğru bir tespit.. ben lebuda'nın dediği gibi ilerleyeceğini düşünüyorum. yani ne benden ne de ondan yana arama olmayacaktır.. yorumlarım şimdilik bunlar kızlar falımpirle ilgili olarak..eşref diyorlar ama baktırmayı düşünmüyorum ona..duaları kendimiz de bulup okuruz nedir yani ?

X