Falımpir

perican55

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2013
3.883
787
Arkadaşlar falımpirdeki fal maceralarımızı bu başlık altında toplayalım istedim. İlk siftah da benden gelsin

1. maceram medyumesref : geçmiş ve genel durum analizi çok tutarlıydı, gelecek için sonbaharı beklemem gerek o zamana kadar unutmazsam tabii :) Bir de özel falları arasında barıştırma kısmet açma vs .. var bunları da merak ediyorum deneyenleriniz varsa ve peylaşırsa çok berhudar olurum ..

2. maceram lebuda : o da geçmiş ve genel durumu oldukça güzel analiz etti gelecek için yine bekleme modundayım :)

peki ya sizin maceralarınız nelerdir ?

Arkadaşlar falımpirdeki fal maceralarımızı bu başlık altında toplayalım istedim. İlk siftah da benden gelsin

1. maceram medyumesref : geçmiş ve genel durum analizi çok tutarlıydı, gelecek için sonbaharı beklemem gerek o zamana kadar unutmazsam tabii :) Bir de özel falları arasında barıştırma kısmet açma vs .. var bunları da merak ediyorum deneyenleriniz varsa ve peylaşırsa çok berhudar olurum ..

2. maceram lebuda : o da geçmiş ve genel durumu oldukça güzel analiz etti gelecek için yine bekleme modundayım :)

peki ya sizin maceralarınız nelerdir ?

lebuda nasıldı bana biraz fazla kısa geldi ver anlayamadım çok ya :S

lebuda nasıldı bana biraz fazla kısa geldi ver anlayamadım çok ya :S

valla kuzular lebudayla bizim fal biraz aksiyonlu oldu gibi diyebilirim ama açıkçası 2 satırlık bir yorum da göndermemişti geleceğe dair de azıcık ucundan değinmişti :) Anlatım bozukluğu çok var anlayabilmek için bir kaç kez okumak zorunda kalmıştım :KK9::KK9:

ücretsiz için aman pek bi havalandılar yok soru yoksa bakmam , promosyon için bakmam falan sevsinler 3 defa da hiç ettiler promosyonumu bi deneme yapacaktım alt tarafı :)

ücretsiz için aman pek bi havalandılar yok soru yoksa bakmam , promosyon için bakmam falan sevsinler 3 defa da hiç ettiler promosyonumu bi deneme yapacaktım alt tarafı :)

aslında bu promosyon onlar için fırsat adam gibi baksalar bizi kendilerine bağlarlar ama nerdeeee o akıl onlarda :KK70:

aslında bu promosyon onlar için fırsat adam gibi baksalar bizi kendilerine bağlarlar ama nerdeeee o akıl onlarda :KK70:

banada hiszade tarot baktı promosyon gelecekle ilgili sorular sordum o yüzden şimdilik bilemiyorum ama gayet güzel açıkladı beğendim yani 2 mail adresim vardı diğeri ile de üye oldum kahve falı attım hiszadeye bakalım neler söyleyecek özel soru sormadım yakın gelecekten bahseder diye tahmin ediyorum ondan sonra anlarız tutturuyor mu tutturamıyor mu :) moonlighta soru sordum sorularımın hiç birine yanıt vermedi kendi aklına göre baktı su falına bakmam lazım şeytan var filan dedi töbe töbe tabi bakmak ister çünkü su falı 50 kredi

Son düzenleme:
banada hiszade tarot baktı promosyon gelecekle ilgili sorular sordum o yüzden şimdilik bilemiyorum ama gayet güzel açıkladı beğendim yani 2 mail adresim vardı diğeri ile de üye oldum kahve falı attım hiszadeye bakalım neler söyleyecek özel soru sormadım yakın gelecekten bahseder diye tahmin ediyorum ondan sonra anlarız tutturuyor mu tutturamıyor mu :) moonlighta soru sordum sorularımın hiç birine yanıt vermedi kendi aklına göre baktı su falına bakmam lazım şeytan var filan dedi töbe töbe tabi bakmak ister çünkü su falı 50 kredi

Moonlight falci bile degill aman sakin derim dedigi hicbisiye inanma bariz sallayan birisi .Tellweden sonra oraya atlamis pahali fiyatlariyla insanlari sömürüyor hicbisi bildigi yok tamamen sallamasyon

Moonlight falci bile degill aman sakin derim dedigi hicbisiye inanma bariz sallayan birisi .Tellweden sonra oraya atlamis pahali fiyatlariyla insanlari sömürüyor hicbisi bildigi yok tamamen sallamasyon

aynen yaa emin olmadan asla para vermem promosyon baktırdım bende ne yapıyım salak salak şeyler yazdı yemin ederim bir kelimesi bile inandırıcı değil kendi kendine konuştu durdu

bazı falcılar kendini çok uyanık bizleri de çok keriz sanıyor sonra falcılıktaki ömürleri kısa oluyor :KK70:

bazı falcılar kendini çok uyanık bizleri de çok keriz sanıyor sonra falcılıktaki ömürleri kısa oluyor :KK70:

haha aynen yaa ben iki maillimle üye oldum hiszadeye farklı günlerde farklı maillerle yazdım yaklaşık aynı cevapları aldım çok iyiydi promosyon diye başından atmadı çok begeendim :)

kadını kandırdım ama ne yapayım yaa:26: arada bu yönteme devam edicem galiba hiç olmazsa param boşuna gidip içim yanmaz :):nazar:

emin ol onların kandırma biçimlerine bakarsak bizimkisi çok masum olur .. bizimkisi kandırmak değil test etmektir için rahat olsun. Böyle yapmazsak çürük elmaları temizleyemeyiz dimi :)

Arkadaşlar belki forumda görüp okumuş merak etmişsinizdir bu yüzden edindiğim bir bilgiyi paylaşacağım .. Malumunuz falımpirdeki MedyumEsrefi filenler vardır, hatta bu kendisinin özel dualar bölümü de var ayrıları barıştırma, bağlama , kısmet açma vs .. gibi

Ay sonuna kadar fiyatları indirerek 30 Tl yapmış, denemek isteyenler varsa bu fiyattan yararlanabilirler , büyük ihtimal ben de kendimi tutamayarak kapısını çalacağım .. Herşey gönlünüzce olsun, Allah dert verip dermanını aratmasın cümlete hayırlı cumalar ..

kızlar, haber vermekte fayda gördüm, lebuda' nın dediği bir olayı yaşadım bugün itibariyle..ve konu onun dediği şekilde imiş.. hayrıma bir şey değil ama çıktı mı çıktı.. bu durumda asıl sorduğum konu ile ilgili yaptığı olumsuz yorumu da kabul edip yola devam diyorum :KK14:

kızlar, haber vermekte fayda gördüm, lebuda' nın dediği bir olayı yaşadım bugün itibariyle..ve konu onun dediği şekilde imiş.. hayrıma bir şey değil ama çıktı mı çıktı.. bu durumda asıl sorduğum konu ile ilgili yaptığı olumsuz yorumu da kabul edip yola devam diyorum :KK14:

bu duruma sevinsek mi üzülsek mi bilemedim açıkçası, falının çıkmış olması güzel bir şey ama hayrına olmaması can sıkıcı hadi bakalım hayırlısı olsuun

X