Kocam en yakın arkadaşımın gizli sapığı çıktı :((

boşanın yada boşanmayım demiyeceğim ama kendi hayatınızı birileri için feda etmeyin ...insan bu dünyaya bir kez geliyor ...eşinizin suçu çok büyük böyle iğrenç bir şey olabilir mi birde en yakın arkadaşlarınıza karşı ayıp ya bu erkekler ne iğrenç olmuş hergün bir aldatılma konusu ... akıl vermek gibi olmasın ama bu adam iki üç gün çiçek alır özür diler yalvarır affettikten sonra yine aynı şeyleri yapar hatta daha kötülerini bile yapar ...

Evet yapılanları asla unutamam ama psikiyatr tedavisi alıyoruz suan doktorum buna aldatma olarak bakma bu bi kişilik sorunu demişti o kadar cok şey konuşuyoruz ki ben buraya hepsini yazamıyorum.bir daha benı aldatmama garantisini kimse veremez ben sadece hastalıklı bir ruhu olduğu için tedavi şansı verdim bir daha tekrarlanırsa artık kimseyı düşünmeden önüme bakıcam.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Öncelikle geçmis olsun çok zor bi durumdasin Allah kolaylik versin ...evlenirken bi söz verilir iyi günde kötü günde diye siz o kötü günü yaşıyorsunuz eşinizin yaptigi büyük hata ama arkadaşlariniz eşinize zemin hazırlamislar bana birisi sapıkca mesaj atsa heraldr mesaji attigi an ortaligi ayaga kaldirir o adamin kafasini kirarim ama arkadaslariniz cok tuhaf bence esinizin mesaj atmasi tek yönlü gelmedi bana arkadaşlarınin ya hoşuna gitti bu durum yada başka bi neden var 6 ay sürmuş diyorsunuz... bende anneyim daha oglum 4 aylik ama aksam eşim gelince oglumun çırpınıslarini gulmesini görmeniz lazim yani babaya ayri bi düşkün oluyor bebekler hakli olarak sizde bebeginizi bundan mahrum birakmak istemiyorsumuz ama eşinizin psikolojik rahatsizligi var çift karakterli diyorsunuz sapık olarak ortaya çikmis bu yönu ya döven siddet uygulayan birine dönüsse hiç belli olmaz bu durum sizede zarar verebilir bence tedavi sirasinda bebeginiz ve siz uzak durun belki siz yaninda olabilirsiniz ama bebeginiz uzak tutun eşiniz ona yapicagi en kücük sey Allah korusun bebeginizinde psikolojisini etkiler... birde biz kadinlar hic birseyi unutmayiz srnde unutamayacaksin ve esin sana her dokundugunda aklina gelicek yaptiklari yani işiniz çok zor belkide ayrilmak en guzeli ama işte iyi günde kötü günde dendi ve eşinız bunlari isteyerek yapmadi ama iyileşecegide kesin degil

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle geçmis olsun çok zor bi durumdasin Allah kolaylik versin ...evlenirken bi söz verilir iyi günde kötü günde diye siz o kötü günü yaşıyorsunuz eşinizin yaptigi büyük hata ama arkadaşlariniz eşinize zemin hazırlamislar bana birisi sapıkca mesaj atsa heraldr mesaji attigi an ortaligi ayaga kaldirir o adamin kafasini kirarim ama arkadaslariniz cok tuhaf bence esinizin mesaj atmasi tek yönlü gelmedi bana arkadaşlarınin ya hoşuna gitti bu durum yada başka bi neden var 6 ay sürmuş diyorsunuz... bende anneyim daha oglum 4 aylik ama aksam eşim gelince oglumun çırpınıslarini gulmesini görmeniz lazim yani babaya ayri bi düşkün oluyor bebekler hakli olarak sizde bebeginizi bundan mahrum birakmak istemiyorsumuz ama eşinizin psikolojik rahatsizligi var çift karakterli diyorsunuz sapık olarak ortaya çikmis bu yönu ya döven siddet uygulayan birine dönüsse hiç belli olmaz bu durum sizede zarar verebilir bence tedavi sirasinda bebeginiz ve siz uzak durun belki siz yaninda olabilirsiniz ama bebeginiz uzak tutun eşiniz ona yapicagi en kücük sey Allah korusun bebeginizinde psikolojisini etkiler... birde biz kadinlar hic birseyi unutmayiz srnde unutamayacaksin ve esin sana her dokundugunda aklina gelicek yaptiklari yani işiniz çok zor belkide ayrilmak en guzeli ama işte iyi günde kötü günde dendi ve eşinız bunlari isteyerek yapmadi ama iyileşecegide kesin degil

Arkadaslarımın hosuna gittiğini sanmıyorum sadece dedikodu konusu oldu serapın kocası ne yaptı bugun ne dedı vs. Gündem oldu onlar için olanları kurumdan başka bır arkadasa da anlatmışlar çünkü fikir almak için..birde yavrum gerçekten babasından gözünü alamaz kucağından inmek istemez oda cok sever .aklım almıyor neden bize bunu yaptı yuvasına onursuzca ihanet etti.şimdiue kadar bir dayak olayı bile olmadı ne desem ne istersem onu yaptı.hasta olması bana yapılan ihaneti unutturur mu bilmiyorum...

Arkadaslarımın hosuna gittiğini sanmıyorum sadece dedikodu konusu oldu serapın kocası ne yaptı bugun ne dedı vs. Gündem oldu onlar için olanları kurumdan başka bır arkadasa da anlatmışlar çünkü fikir almak için..birde yavrum gerçekten babasından gözünü alamaz kucağından inmek istemez oda cok sever .aklım almıyor neden bize bunu yaptı yuvasına onursuzca ihanet etti.şimdiue kadar bir dayak olayı bile olmadı ne desem ne istersem onu yaptı.hasta olması bana yapılan ihaneti unutturur mu bilmiyorum...

Bence unutturmaz işiniz çok zor iyileşse bile hep aklinizda bi şüpe kalicak acaba yine yaparmi diye Allahim tez vakitte yuvaniza huzur versin

lütfen ama lütfen diyorum çocugum baba hasreti çekecek falan diye konuşmayın. Babası ölüyormu yahu?.
O cocugunuzun yine babası,yine atası. 5 paralık kocalık edememiş,sapık herif ve siz bu sapık heriften ayrılıyorsunuz!!!.
bunlar belgeli seyler ayrılın,nafakanızıda alın, hatta maddi manevi tazminatta alın. o düşünsün.. Sapıklık bu başka birsey değil. Tedavi olmalı.

iyi dusun derim sonucta bi cocuk var ortada ama boyle bir esle ben olsam sahsen bi yatakta yatmayi birak bi cati altinda kalmaya bile tahammul edemem.buyuk konusmus olmim ama ben yapamazdim..senin durumunada cok uzuldum arkadasim..bu karari yalniz sen vermelisin.oturup iyice dusun..

Arkadaşlarının bu durumu sana anlatamamalarini anlayabilirim ama kocanla muhattap olup olumlu veya olumsuz konuşmasini anlıyamam. Bı de 6 ay boyunca uzakla§mamışlar.bence onlar gayet memnunmuşlar.iyi dedikodu malzemesi bulup eglenmişler.akıl almak için anlatmışlarmis.yahu orası ilkokul falan mı? Kendi akilları yok muymuş onların.bence onların arkadaşliktan haberi yok.
Eşin de tamamen kabahatli zaten.ok! burda ruh hastası, sapık, kişilik bozuk. Vs diyenler olmuş.bu da tamam.

Peki eşim beni aldatti deseydin.en çok duyacağin kelime affetmek zor ama çocuğun var olacakti.
Bana göre aldatmak da kişilik bozukluğu
Kadinlar görmezden geliyor.erkekler övünüyor.çünkü toplum artık bunları göre göre doğal buluyor.
En azından senin eşin tedavi oluyor.eşlerini aldatıp tedavi olmayanları düşün bi de.bence tedavi şansını taniman doğru olmuş.sonuçta gerçekten bi hastalığı va4sa yardım almadan atlatamaz bunu.

Eşine axil şifalar diliyorum.inşallah o küçük meleğinin hatrina Allah yardimcıniz olur

canım öncelikle geçmiş olsun
gerçekten çok üzücü bi durum.tüm yorumlrı okudum ama bence çok mantıklı bir yok izliyorsun.kabullenmek bu olaya şahitlik etmek hele heleki çevren yani arkadaşlarınca bilinen bi olayın üstesinden gelmek...öncelikle eşin o bahsi geçen bayanlardan biriyle birlikte olsaydı bunun affı olmazdı.en azından hatasını kabul etmiş tedavi görmeyide.bu bile derde bi çare arayış.arkadaşların dediği gibi iki çiçekle iki tatlı sözle yalakalıkla hatta senin yüzünden sen ittin beni onlara gibi bi uslupta sergileyebilirdi.mümkünü varsa iş konusunda başka bir yere geç.o kişilerle birlikte olmak yüz yüze gelmek zaman geçse bile acını tazeleyecek.boşan ayrıl demek dile çok kolay.varsayalım ayrıldın.yuvam için keşke şunu yapsaydım dememk adına ve en güzel kararı vermişsin.en azından düzelmeze içinde vicdanında rahat olur ben elimden geleni yaptım dersin.ondaki bi hastalık bunu böyle düşünmek gerek.haa şuda var.zaman geçer sonrasına bakılır.tedavi sürecinden sonra yaşanacaklar önemli.baktın ki boşa kürek ... işte o vakit bu konuda çokta düşünmeye gerek yok zannımca.ama ben eşin kadar arkadaşlarınıda suçlu buluyorum.allah yardımcın olsun canım.inşallah bu kötü günler geride kalır ve huzuru yeniden bulursun.

Arkadaşlarının bu durumu sana anlatamamalarini anlayabilirim ama kocanla muhattap olup olumlu veya olumsuz konuşmasini anlıyamam. Bı de 6 ay boyunca uzakla§mamışlar.bence onlar gayet memnunmuşlar.iyi dedikodu malzemesi bulup eglenmişler.akıl almak için anlatmışlarmis.yahu orası ilkokul falan mı? Kendi akilları yok muymuş onların.bence onların arkadaşliktan haberi yok.
Eşin de tamamen kabahatli zaten.ok! burda ruh hastası, sapık, kişilik bozuk. Vs diyenler olmuş.bu da tamam.

Peki eşim beni aldatti deseydin.en çok duyacağin kelime affetmek zor ama çocuğun var olacakti.
Bana göre aldatmak da kişilik bozukluğu
Kadinlar görmezden geliyor.erkekler övünüyor.çünkü toplum artık bunları göre göre doğal buluyor.
En azından senin eşin tedavi oluyor.eşlerini aldatıp tedavi olmayanları düşün bi de.bence tedavi şansını taniman doğru olmuş.sonuçta gerçekten bi hastalığı va4sa yardım almadan atlatamaz bunu.

Eşine axil şifalar diliyorum.inşallah o küçük meleğinin hatrina Allah yardimcıniz olur

Âmin inşallah bu kötü günler geride kalır .evet eşimin bir tür kişilik bozukluğu hastalığı var ve bunun ççeşitleri gerçekten zor düzelen bir hastalık olduğunu söyledi doktorumuz umarım düzelir .benzeri nir olay tekrarlanırsa hastalığının bir sebeb olarak göstereöeyeceğini oboşanmanın tek seçenegım oolduğunu ona anlattım aklını başına alır inşallah

canım öncelikle geçmiş olsun
gerçekten çok üzücü bi durum.tüm yorumlrı okudum ama bence çok mantıklı bir yok izliyorsun.kabullenmek bu olaya şahitlik etmek hele heleki çevren yani arkadaşlarınca bilinen bi olayın üstesinden gelmek...öncelikle eşin o bahsi geçen bayanlardan biriyle birlikte olsaydı bunun affı olmazdı.en azından hatasını kabul etmiş tedavi görmeyide.bu bile derde bi çare arayış.arkadaşların dediği gibi iki çiçekle iki tatlı sözle yalakalıkla hatta senin yüzünden sen ittin beni onlara gibi bi uslupta sergileyebilirdi.mümkünü varsa iş konusunda başka bir yere geç.o kişilerle birlikte olmak yüz yüze gelmek zaman geçse bile acını tazeleyecek.boşan ayrıl demek dile çok kolay.varsayalım ayrıldın.yuvam için keşke şunu yapsaydım dememk adına ve en güzel kararı vermişsin.en azından düzelmeze içinde vicdanında rahat olur ben elimden geleni yaptım dersin.ondaki bi hastalık bunu böyle düşünmek gerek.haa şuda var.zaman geçer sonrasına bakılır.tedavi sürecinden sonra yaşanacaklar önemli.baktın ki boşa kürek ... işte o vakit bu konuda çokta düşünmeye gerek yok zannımca.ama ben eşin kadar arkadaşlarınıda suçlu buluyorum.allah yardımcın olsun canım.inşallah bu kötü günler geride kalır ve huzuru yeniden bulursun.

Âmin canım inşallah .beni anladığın için teşekkür ederim

Limonu cheescake arkadaslarımı tamamen suçlamıyorum ama bir şey açıklamak istiyorum. Araların da bu konuşmalar yaşanırken bu süreç yaklaşık 6 ay surmuş biz birbirimize gelip gidiyoruz konuşuyoruz aynı ortam da sakalar yapıp gülüyoruz eşimle sohbet ediyorlar yanı birisi de mesafe koymadı araya . Kafam almıyor benım kocam %100 suçlu ama arkadaslarımın tutumu yanlış olduğunu düşünüyorum.bu arada psikiyatri tedavisine başladık.cok zor günler geçiriyorum.kendimi ona tedavi diye sanş verdiğim için ezik hissediyorum.boşluktayım.

Çok zor bir durum..... Çok yakın bir arkadaşım benzer birşey yaşamıştı. Eşi, en yakın arkadaşına bu tür tacizlerde bulunmuştu. Daha sonra araştırınca eşinin kendini bekar gibi tanıtıp sapık sapık ilişkiler yaşadığını da ortaya çıkardı. Arkadaşım evi terketti ama sonra eşi ona yalvara yakara ısrarla psikiyatriste götürdü, bir kere benimle gel, düzeleceğime ikna olmazsan boşanırız demişti....
Doktor kapalı kapılar ardında "kızım bu hastalar düzelmez, yoğun ilaç ve terapi ile davranışlarını bastırmayı saklamayı öğrenebilir ama düzelme diye birşey yoktur demiş. Onun açısından düşünürsem, tedavi sürecinde yanımızda olman onun için iyi olur ama sen benim kızım da olabilirdin arkana bakmadan git bence demiş." Onlar çocukları olmadığı için tek celsede boşandılar. Arkadaşım hem eşinden, hem de olaylar sırasındaki yaklaşımından dolayı (senin gibi farklı davranmalıydı diye düşünüyordu çünkü) en yakın arkadaşından oldu aynı anda. Çok zor günler geçirdi ama şimdi evli ve çok mutlu...
Eşi ise; arkadaşımı ikna edemeyince bir daha o psikiyatriste uğramamış bile... Aradan yıllar geçti, ama hala kendini toparlayamadığını duyuyoruz. İşinden ayrıldı, bir daha çalışamadı, evlenmedi tekrar doğru düzgün bir hayat kuramadı...Kanımca gerçekten arkadaşımı çok seviyordu ama maalesef bu tür davranışlar bir hastalık olduğu için beyin farklı çalışıyor ve kişi üzülse dahi engel olamıyor yaptıklarına.....
Şimdi senin odaklanman gereken şey bence, arkadaşlarının olayı nasıl yönettiklerinden ziyade eşinle ne yapacağına karar vermen. Ayrı evlerde yaşayıp, psikiyatriste gidip bu süreçte aynı zamanda evlilik danışmanından da yardım alıp, tekrar denemek mi istiyorsun? Yoksa, kendini ve çocuğunu bu zorlu ve sonucu ne olacagı bellı olmayan sürecin dışında tutup, kendine yeni bir hayat mı kurmak istiyorsun? Zor bir karar ve bunu sadece sen kendin verebilirsin. Biz ne desek te yüreğinde, ruhunda açılan yaraların tamiri olup olamayacağını sadece sen bilebilirsin.

Çok zor bir durum..... Çok yakın bir arkadaşım benzer birşey yaşamıştı. Eşi, en yakın arkadaşına bu tür tacizlerde bulunmuştu. Daha sonra araştırınca eşinin kendini bekar gibi tanıtıp sapık sapık ilişkiler yaşadığını da ortaya çıkardı. Arkadaşım evi terketti ama sonra eşi ona yalvara yakara ısrarla psikiyatriste götürdü, bir kere benimle gel, düzeleceğime ikna olmazsan boşanırız demişti....
Doktor kapalı kapılar ardında "kızım bu hastalar düzelmez, yoğun ilaç ve terapi ile davranışlarını bastırmayı saklamayı öğrenebilir ama düzelme diye birşey yoktur demiş. Onun açısından düşünürsem, tedavi sürecinde yanımızda olman onun için iyi olur ama sen benim kızım da olabilirdin arkana bakmadan git bence demiş." Onlar çocukları olmadığı için tek celsede boşandılar. Arkadaşım hem eşinden, hem de olaylar sırasındaki yaklaşımından dolayı (senin gibi farklı davranmalıydı diye düşünüyordu çünkü) en yakın arkadaşından oldu aynı anda. Çok zor günler geçirdi ama şimdi evli ve çok mutlu...
Eşi ise; arkadaşımı ikna edemeyince bir daha o psikiyatriste uğramamış bile... Aradan yıllar geçti, ama hala kendini toparlayamadığını duyuyoruz. İşinden ayrıldı, bir daha çalışamadı, evlenmedi tekrar doğru düzgün bir hayat kuramadı...Kanımca gerçekten arkadaşımı çok seviyordu ama maalesef bu tür davranışlar bir hastalık olduğu için beyin farklı çalışıyor ve kişi üzülse dahi engel olamıyor yaptıklarına.....
Şimdi senin odaklanman gereken şey bence, arkadaşlarının olayı nasıl yönettiklerinden ziyade eşinle ne yapacağına karar vermen. Ayrı evlerde yaşayıp, psikiyatriste gidip bu süreçte aynı zamanda evlilik danışmanından da yardım alıp, tekrar denemek mi istiyorsun? Yoksa, kendini ve çocuğunu bu zorlu ve sonucu ne olacagı bellı olmayan sürecin dışında tutup, kendine yeni bir hayat mı kurmak istiyorsun? Zor bir karar ve bunu sadece sen kendin verebilirsin. Biz ne desek te yüreğinde, ruhunda açılan yaraların tamiri olup olamayacağını sadece sen bilebilirsin.
Canım doktor da bana bu zor düzelebilen bir kişilik bozukluğu hastalığı olduğunu söylemişti.ama benimle umutsuZ konuşmamıştı.ben şuan herşeyi göze aldım.tekrar aynı şekilde bir davranış sergilemesi beni ilki kadar yaralamaz .çünkü Ona dair hislerim eskisi gibi değil köreldi.o şuan çırpınıyor eskisi gibi olmam için ama imkansızlar .eski günleri arkadaslarım cok özlüyorum çok yalnızım hayatımı ne cok dolduruyorlarmış meğer .her gece durup düşünüyorum neden ben neden bana bunu yaptılar ben bunları hakedecek kadar kime ne kötülük yaptım diye düşünüyorum.ağlaya ağlaya uyuyorum dün anladım ki kendimde hiç bişey düzelmemiş.sadece rol yapıyormuşum.nasıl geçeçek bu günler bilmiyorum.

Iyide seni ortalarına alıp car car anlatmak... Aralarından birini seçip o konuşsaymış. Iyice mahçup duruma düşürmüşler sizi. Eşinizi bencede psikoloğa götürmelisiniz onu kazanmaya çalışmalısınız. Çok sinirli ve gerginsiniz biliyorum ama ona yine siz destek olacaksınız. Eğer birdaha tekrar ederse o zamangitmeyi düşünmelisiniz. Tabii herkesin düşüncesi bir değil siz en iyi kararı kendiniz verirsiniz.. Allah sabır versin.

Eşimi asla aklamıyorum onun sucu cok büyük affedilmez ama herşey eskisi gibi olabilir mi çok kararsızım

hiçbirşey eskisi gibi olmayacak inanın bana :KK43: daha kötü olacak ama asla ne eskisi gibi nede daha iyi olmayacak:KK43: bende ldatıldım. şekil farklıydı belki ama onur gurur meselesi olarak tüm kadınalarda olduğu gibi bende de aynıydı. danışmanlara gittik konuştuk özür diledi neler neler.. konu kapandı ama benim içimdeki yara hiç bir zaman kapanmadı. o gün bu gündür hiçbirzaman iyikide affetmemişim demedim. boşansaydım 2 yıl geçmiş yeni bir düzen kurmuş olucaktım ama korktum yapamadım. şimdi böyle durumla karşı karşıya gelen insanlara tecrübemi paylaşmayı borç biliyorum kendime. hakkında hayırlısı olsun ama yaşanan her olay eminim benim anlattığım gibi sonuçlanıyordur. yani affeden hiç bir kadın kalkıpta iyikide affetmişim demez! ve affeden her kadın emin ol mecburiyetten affeder. belki maddi belki manevi ama hepsi mecburiyettir.

Konu sahibi pasif ama yorum yapmadan geçemeyeceğim..
Çocuğun ne günahı var sapık bir babayla büyüyecek?
Kendi ayakları üzerinde de durabiliyormuş bayan üstelik, anlamıyorum?
Bir sürü boşanan insan var, çocukları gayet mutlu mesut, tamam kimse istemez boşanmayı Allah kimseye yaşatmasın.
Ama arkadaşlara sapıklık yapmak ne demek?
Koskoca evli barklı çoluk çocuk sahibi bir adam bu!
Sindirilebilecek cinsten birşey değil Allah ıslah etsin, Allah kimseye yaşatmasın..
O yavrunun böyle bir babanın evladı olduğuna daha çok üzüldüm ben..
:KK50:

Merhabalar suan gerçekten yardıma cok ıhtıyacım var derdimi kımselere anlatamıyorum.şütfen bana bir akıl verin. Ben 3 yıllık evliyim 1 yasında bir bebegım var. Cok mutlu bir evliliğim ve beni cok seven cok deger veren bir dediğimi iki etmeyen eşim vardı.basıma ne geldiğine inanamazsınıZ.ben bir devlet kurumunda memur olarak görev yapmaktayım. Suan hala doğum ıznimi kullanıyorum.arkadaslar sımdı konuya gırıyorum.benim canımı feda edeceğim dünyalara sığdıramadığım kocam sapıkmış. Ve sapıklığını benım kurumda beraber çalıştığım en yakın arkadaslarıma yapıyormuş. Kızlar artık benımle konuşmaya karar vermişler geldiler birgün evime başladılar konuşmaya inanamadım.birine telefon sapıklığı yapıyormuş. Geceleri benı uyutup salonda onu arıyormuş peki bu nasıl ortaya çıktı. Arkadasım bu sapıktan kurtulmak için savcılığa veriyo ve eşim olduğunu öğreniyor.tabi aklını basına alsın diye uzun bir konuşma yapıyorlar eşimle eşim tabi ne korku var adam da biraz daha rahatsız etmiş kızı neler demiş eline parfümünü sıkmış bu benim kokum falan evine geliyim iki bira içelim neler neler :KK43:( .aradan aylar geçiyor bizimki sessiz duruyor arkadaslarım alkıllandı bu adam Serap a söylemeyelim diyorlar.bu arada eşimle beraber arkadaslarımla birbirimize gelip gidiyoruz.daha sonra en son diğer arkadasıma msj la sapıkça kelimeler yazmaya başlamış artık kızlar pes etmiş bana geldiler msjları gösterdiler dünya basıma yıkıldı.o gunün aksamı eşimle büyük bir kavga ettık. Yaptıklarını kabul etti başladı özür dilemeye ağlamaya niye yaptın diyorum cvp yok . Kaç gündür ne yeminler ediyor dün de bir buket çiçek almış ne olur ayrılma benden ben sana tapıyorum senı cok sevıyorum ben sizsiz yasayamam falan en son dün aksam evlilik danışmAnına gidelim evliliğimizi kurtaralım bugun yeniden evlenmiş say herseye yeniden başlayalım dedi.yanı benım tespitim bu adamın bır toplumsal yüzü var herkes bizi ornek gösterir iyi bir işi herkes içinde sayılır sevilir.birde öteki sapık yüzü var .ben ınanamadım duyduklarıma.sonuç olarak ne yapıcam bilmiyorum kaç gündür ne yemek ne su gözler şiş hayattamıyım bilmiyorum ruh gibiyim çok üzgünüm.Ne yapayım bilmiyorum ayrılsam kendi ayaklarımın üzerinden durabilirim ama bu cocuğum baba hasreti yasayacak daha cok küçük onun günahı ne diyorum.diğer yandan gururum arkadaslarıma rezil oluşum bir yandan sevgım tükendi sadakat bitti güvensizlik hat safada :KK43:( bi r yandan da arkadaslarımı suçluyorum çünkü bızımkıne cevap vermişler resmen konuşmuşlar benım basıma böyle Birşey gelse müm.n degıl konuşmam ilişkiyi keserim bunlar aylardır konuşuyorlar birde beraber gidip geliyoruz gidip gelmeyide kesmiyorlar anlamıyorum. Özetle pişman bir eş günahsız bir yavru ,ezilen rezil olan bayan .Ne olur bana bi akıl verın.yavrum için sizce devam etmelimiyim.

Çocuk var ortada ama ne bileyim işte. :KK43:

X