Klaus/Dean?? <3

Klaus mu / Dean mı ? <3 :)

• Ankete Katılan
    19
bende ilk bölümüne bayıldım :KK16: tekrar izle bence en azından 1.sezonunu :KK16::KK16::KK16:
evet bende Klaus <3 Caroline olsun istiyorum ama hep aksini yapıyorlar :/
Reign dizisini izlemeye başladım güzel dizi ondada favorim 'Bash':KK31:

Tamam canım o diziye de bakarım :) sende mi. Klaus :KK16: caroline malesef onlar daha olmaz gibi :KK43: klaus diziden çıkmasaydı kesin olurdu ayyy birde caroline için melek gibi olmuştu çocukcağız :KK14: aynen yaa hep aksini yapıyorlar bari klaus iyi hayley olsa o diğer sarı kadına uyuz oluyorum adını unuttum şimdi :KK1: o kadar çok dizi var ki insan karar veremiyor öneri tavsiyesiyle başladıklarım güzel çıktı konularını okuduklarımda cezbetmiyor anca bir kaç bölüm izlemem gerek sonra sarıyor ama şu supernaturel'i merak ettim. :KK1:

bende ilk bölümüne bayıldım :KK16: tekrar izle bence en azından 1.sezonunu :KK16::KK16::KK16:
evet bende Klaus <3 Caroline olsun istiyorum ama hep aksini yapıyorlar :/
Reign dizisini izlemeye başladım güzel dizi ondada favorim 'Bash':KK31:

Tamam canım o diziye de bakarım :) sende mi. Klaus :KK16: caroline malesef onlar daha olmaz gibi :KK43: klaus diziden çıkmasaydı kesin olurdu ayyy birde caroline için melek gibi olmuştu çocukcağız :KK14: aynen yaa hep aksini yapıyorlar bari klaus iyi hayley olsa o diğer sarı kadına uyuz oluyorum adını unuttum şimdi :KK1: o kadar çok dizi var ki insan karar veremiyor öneri tavsiyesiyle başladıklarım güzel çıktı konularını okuduklarımda cezbetmiyor anca bir kaç bölüm izlemem gerek sonra sarıyor ama şu supernaturel'i merak ettim. :KK1: ben birde Ian ( Damon ) hayranıyımmm :KK48:

The originals ı izlemiyor musun :KK30: :KK23::KK23:
ımmm izleyemedim hala:KK30::KK30::KK17:
Tamam canım o diziye de bakarım :) sende mi. Klaus :KK16: caroline malesef onlar daha olmaz gibi :KK43: klaus diziden çıkmasaydı kesin olurdu ayyy birde caroline için melek gibi olmuştu çocukcağız :KK14: aynen yaa hep aksini yapıyorlar bari klaus iyi hayley olsa o diğer sarı kadına uyuz oluyorum adını unuttum şimdi :KK1: o kadar çok dizi var ki insan karar veremiyor öneri tavsiyesiyle başladıklarım güzel çıktı konularını okuduklarımda cezbetmiyor anca bir kaç bölüm izlemem gerek sonra sarıyor ama şu supernaturel'i merak ettim. :KK1: ben birde Ian ( Damon ) hayranıyımmm :KK48:
ben hem Dean hemde Klaus :KK16: karar veremiyorumm:98::98:
caroline değerini anladımı yok:KK19:
Vampir günlükleri dizisinde Klausdan önceki hayranıyım bendee :KK16:

Klsus ta kimmiş o piyasada yokken Dean vardı :KK53::KK53:
İlk göz ağrımız:KK16::KK31:

ımmm izleyemedim hala:KK30::KK30::KK17:

ben hem Dean hemde Klaus :KK16: karar veremiyorumm:98::98:
caroline değerini anladımı yok:KK19:
Vampir günlükleri dizisinde Klausdan önceki hayranıyım bendee :KK16:

İlk göz ağrımız:KK16::KK31:
Ooo the originals izlemeni tavsiye ederim 2.sezonu bekliyorum cnm sende başla bitirirsin hemen :KK1: dizide klaus her zaman bildiğimiz klaus :KK16: caroline zaten tam bi salak yok bi kalus ile sonra tyler şimdide stefan aynı elenaya benzedi.

Ooo the originals izlemeni tavsiye ederim 2.sezonu bekliyorum cnm sende başla bitirirsin hemen :KK1: dizide klaus her zaman bildiğimiz klaus :KK16: caroline zaten tam bi salak yok bi kalus ile sonra tyler şimdide stefan aynı elenaya benzedi.
izleyeim ozmn zatn bölümleri az :KK31::KK31::KK31:
carolinedeki şansa bak:KK19: klaus bırakılırmı ya:KK19:
şimdide stefanmıı ben vampir günlüklerin son birkaç bölümü izleyemedimm:KK53:

izleyeim ozmn zatn bölümleri az :KK31::KK31::KK31:
carolinedeki şansa bak:KK19: klaus bırakılırmı ya:KK19:
şimdide stefanmıı ben vampir günlüklerin son birkaç bölümü izleyemedimm:KK53:

Canım başladın mı the originalsa? Yakında da bonnie ile stefan olur maşallahhh elenayı geçtiler :KK53: son bölümlerini izle canım çok güzel sezon finali yaptılar

Canım başladın mı the originalsa? Yakında da bonnie ile stefan olur maşallahhh elenayı geçtiler :KK53: son bölümlerini izle canım çok güzel sezon finali yaptılar
yok daha başlamadım tatildeyim hala :KK31: sınavlarımda var 3 hafta sonra sınavlarımıda vereyim başlayacağım rahat rahat izlerimm :KK16:
yok artık bonnie ve stefan olmaz olmasın ya:KK14::KK14: ama ne yapacaklarıda belli değil stefan caroline ne alaka ya :KK37: damon ve elena güzel ama İnşAllah bozmazlar :KK30::KK14:

yok daha başlamadım tatildeyim hala :KK31: sınavlarımda var 3 hafta sonra sınavlarımıda vereyim başlayacağım rahat rahat izlerimm :KK16:
yok artık bonnie ve stefan olmaz olmasın ya:KK14::KK14: ama ne yapacaklarıda belli değil stefan caroline ne alaka ya :KK37: damon ve elena güzel ama İnşAllah bozmazlar :KK30::KK14:

Bunlardan herşey beklenir :KK1: bende supernatural'e başlayayım dedim offff. 3. Bölümün yarısında sıkıldım kapattım :KK17: beni cezbetmedi hani diğer izlediğim diziler gibi heyecanla ikinci bölümü için can atmadım :44: karmaşık konusu amaç ne belirsiz her bölüm konu başka gibi sanki bütünlük yok

Bunlardan herşey beklenir :KK1: bende supernatural'e başlayayım dedim offff. 3. Bölümün yarısında sıkıldım kapattım :KK17: beni cezbetmedi hani diğer izlediğim diziler gibi heyecanla ikinci bölümü için can atmadım :44: karmaşık konusu amaç ne belirsiz her bölüm konu başka gibi sanki bütünlük yok
aynen :KK9::KK9::KK9: yani olabilir ee peki izlediğine göree Dean nasıl sence :KK16::KK16::KK16::KK1:

X