Bekarlar Topiğiii <3 :D

Bende çıkıyorum canlarım. Biraz işlerimi halledeyim. Akşama da tiyatro :KK55:
Kalın sağlıcakla :KK3::KK3::KK3:

Son düzenleyen: Moderatör:
Vize sonuçlarım açıklanıyor. :18: Açıklamayan son 2 dersim kaldı :KK25::KK25::KK25:

İş güvenliği ve hukuku :18::18: zaten sırf kanun var hiç sevmem o tarz dersleri o yüzden tereddütteydim :26:
diğer ders hangisi :44:

umarım diğerinide geçersinn :KK9:
canmm bide turizm rehberliği mesleği bölümü bana bi anlatsana aklımın bi köşesinde buda var ama fazla bilgim yok:KK30:

diğer ders hangisi :44:

umarım diğerinide geçersinn :KK9:
canmm bide turizm rehberliği mesleği bölümü bana bi anlatsana aklımın bi köşesinde buda var ama fazla bilgim yok:KK30:

Diğer ders inkılap canım. O da hocası yüzünden veriyor 70 sayfa otur ezberle. :KK19: gidiyor kıyıdan köşeden soruyor bir de. Mal gibi kalıyorsun. Bildiğim şeyleri yanlış yapıyorum resmen ! Bir de diyor çok kolay :KK47::KK47::KK47: Güya sözelim. Sınırdan geçiyorum hep onda. Sözelciliğe tövbe ettirdi kadın.

Canım benim pek ilgim yoktu başta ama meyilin varsa içine girince çekiyor ilgini. Sadece yabancı dil için ek olarak kursa gitmen gerekebilir. Kokart yani çalışma kartı için de sınavlara girip geçmen gerekiyor. Yoksa eylemsiz turist rehberi olursun o kadar. Kokart almakta öyle kolay değil. Bir sürü şartı falan var. Zaten destan gibi turist rehberliği kanunu var orada ayrıntılı anlatılmış aç oku canım :KK6:

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer ders inkılap canım. O da hocası yüzünden veriyor 70 sayfa otur ezberle. :KK19: gidiyor kıyıdan köşeden soruyor bir de. Mal gibi kalıyorsun. Bir de diyor çok kolay :KK47::KK47::KK47: Güya sözelim. Sınırdan geçiyorum hep onda. Sözelciliğe tövbe ettirdi kadın.

Canım benim pek ilgim yoktu başta ama meyilin varsa içine girince çekiyor ilgini. Sadece yabancı dil için ek olarak kursa gitmen gerekebilir. Kokart yani çalışma kartı için de sınavlara girip geçmen gerekiyor. Yoksa eylemsiz turist rehberi olursun o kadar. Kokart almakta öyle kolay değil. Bir sürü şartı falan var. Zaten destan gibi turist rehberliği kanunu var orada ayrıntılı anlatılmış aç oku canım :KK6:
:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
tövbe ettirrirler zatennnn :KK4:
bende ingilizce öğretmenliği düşünüyorum babam uludağ üniv. diyor ama onun puanıda çok fazlaaa :KK53:
napcam ben yaa bide bir yandan lise sınavları :KK14:

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
tövbe ettirrirler zatennnn :KK4:
bende ingilizce öğretmenliği düşünüyorum babam uludağ üniv. diyor ama onun puanıda çok fazlaaa :KK53:
napcam ben yaa bide bir yandan lise sınavları :KK14:

İngilizce öğretmenliği de güzel canım. :KK31::KK31::KK31:
Zaten ben dilden sınava girdim ama fransızca falan tutuyordu ama istemedim.
Turizm seçtim. Tutarsa kesinlikle öğretmenliğe git. Gerçi atama sorunu var ama :26:

İngilizce öğretmenliği de güzel canım. :KK31::KK31::KK31:
Zaten ben dilden sınava girdim ama fransızca falan tutuyordu ama istemedim.
Turizm seçtim. Tutarsa kesinlikle öğretmenliğe git. Gerçi atama sorunu var ama :26:
işte istiyorumda puan yüksek tutarmı bilmiyorumm :KK14::KK14::KK14:
lise sınavları olmasa daha rahat olacam ama :KK14:

işte istiyorumda puan yüksek tutarmı bilmiyorumm :KK14::KK14::KK14:
lise sınavları olmasa daha rahat olacam ama :KK14:

Ben ingilizce öğretmenliğini çok istedim ama puanı çok yüksek 400lerde çok iyi derecede biliyor olman lazım ve LYS-5 sınavı da ingilizce öyle bizim gördüğümüz 2 kıçı kırık ingilizceyle zor ben hiç çalışmadan fransızca tutturduysam çalışsaydım belki olurmuş. :26::26::26:
İspanyolcaya tutsaydı gidecektim.2-3 puanla kaçırdım. :KK43::KK43::KK43:

Ben ingilizce öğretmenliğini çok istedim ama puanı çok yüksek 400lerde çok iyi derecede biliyor olman lazım ve LYS-5 sınavı da ingilizce öyle bizim gördüğümüz 2 kıçı kırık ingilizceyle zor ben hiç çalışmadan fransızca tutturduysam çalışsaydım belki olurmuş. :26::26::26:
İspanyolcaya tutsaydı gidecektim.2-3 puanla kaçırdım. :KK43::KK43::KK43:
en kötüsüde o 2-3 puanla kaçırmak:KK14:
bilmiyorum deneyecem geçemezsem tekrar hazırlanacağımm :KK14:
matemateğim berbat zaten ingilizceyide hallatsem ygs sınavını geçsem tamam
uludağ puanı 434 olması gerek:KK53:

X