Saç Uzatma Yöntemleri hardal tozu maskesi denemeye başlıyorum

saadets

Today the day
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2011
97
28
Kızlar merhaba sinameki yapanlardanım bende saçım ensemi yeni kapattı 8 hafta bitti moladayım su anda dün bu sayfalarda görmüştüm hardal otu maskesini araştırdım bugün de ana sayfada görünce var bunda bir hikmet diyorum ve bugün başlıyorum sonuçları buradan size de bildiriyorum. Bu arada sarı röfleli ve bu kelimeyi sevme semde ' yavaş uzayan' saçlara sahibim Şampuan olarak bioblas (yavaş uzayan saçlara özel) kullanıyorum. Yaklaşık 5 aydır. Haftada bir sinameki yapıyorum ve arada biotama nın saç bakım yağını sürüyorum saçlarım eskiye göre dolgun ve hacimli bilirsiniz sarı röfleli saçlar incecik hacimsiz olur ya kestirip bakımlara başladığımdan beri gür dolgun saçlarım var mayıs 2013 de ensem görünecek şekilde küt kestirmiştim şu anda mayıstan beri 13 cm uzamış :KK43: nerden ölçtün derseniz jiletlenmiş bölgeden uzamış saç ölçüm.
Bu yöntemi deneyen varsa deneyimlerini anlatırsa sevinirim maske yi ana sayfada okudum.

Şimdi Rusyadaki kızlar arasında çok popüler olan ve garantili saç uzatması ile meşhur olan, hardal maskesinin yapılışını sizlerle paylaşacağız. Hızlı saç uzatmak istiyorsanız da hardal kürünü kullanabilirsiniz.
Bu maske, yavaş uzayan saçlarınıza sihirli bir dokunuş olucak..
Malzemeler: 2 çorba kaşık toz hardal. 1 çorba kaşık şeker. 1yumurta sarısı.60 ml sıcak su.2 çorba kaşık zeytinyağı.
Yapılışı: 2 çorba kaşık toz hardal, 1 çorba kaşık şeker, 1 yumurta sarısını bir kapta harmanlayın.Üzerine 60 ml su ve 2 çorba kaşığı zeytinyağı ekleyin. Ve bu karışımı saç fırçası yardımıyla saçınızın köklerine yedirin.Maskeyi yalnızca saç diplerine uyguluyorsunuz , daha sonrada bone takıyor veya streçliyorsunuz.
40 dakika bekleyip sıcak suyla saçınızı durulayın. Maske haftada sadece 1 kere yapabilirsiniz. Komple 14 hafta yapabilirsiniz.
Uyarı:Maske yapıldığında kafa deriniz sanki size yanıyormuş gibi gelecek.Panik yapmayın bu durum normal çünkü hardal tozu başımızdaki kanı hareketlendiriyor.Kısa zamanda da saçlarda uzama başlıyor.
(Kadınlar Klübü anasayfada ikinci haberden alınmıştır.)

yazın 1-2 yapmıştım ama tam olarak tozunu bulamamaıştım,aktar robotta çekip verdi o da pütürlüydü sonra mısır çarşısından aldı aplam sağolsun e şimdi hamişim ya bi sıkıntı olurmu kiiii?saçım yandı geçen yıl,ancak kendine geliyo küt kaldı tabi bu arada,ben de boya vs uzak duruyom o sebepten fırsatı değerlendirip uzasın istiyorummm

bende denemek istiyorum. hardal tozunu bulabilirsem ama şeker sürmek saça bilmem :44: nasıl olur :44:

Son düzenleme:
bugun aktardan alıp başlıyorum bir sürü yerde görüyorum belki işe yarar pazartesi sonuçları yazarım umarım işe yarar:)

aktardan hardal almaya gıttım bılye gıbı kucuk tanelı bır bıtkı hepsinı havanda dövmem gerekti baya zahmetli bir işlem kokusu fazla agır değil ben memnunum sımdılık bır dahaki sefere fotoğraflarım yalnız yumurta felaket derhal yıkamak istiyo insan sabrettim 20 dakika bakalım sonuçları paylaşırım.

tarifi tam olarak hazırladım kokusuz ve duzgun bır karışım oldu saçıma sürene kadar tane hardal tam ezılmediği için mınık mınık bı sürü boncuk kafamdan lavaboya döküldü baya sinir bozucu bir durum tamamını saçımın dibine yedirdim bir bone üstüne de tülbent geçirip 30 dakika bekledim.Maske işe yarıyacak gibi saçım kaşındı baya anlatılan etki buysa tamamdır benim için sakıncası yok.Yalnız arındırmak zor 3 kere yıkadım kuruduktan sonra çalı süpürgesi oldu saç vaktim kalmadığı için toplayıp yattım aksam yağ bakımı yapıp sakinleştirmeliyim .

Kıssadan hisse bu hardal tozununun tamamen un gıbı olması lazım gerisi kolay zaten ben yine deneyimlerimi yazarım. Hadi bugün çok mutlu olun.:nazar:

değişik bir maske bu işe yararsa cok ilginç yapması baya eziyetli saçımın dibinde 1 saatten fazla kaldı bu sefer yumurta dan mı şeker den mi bilmem arıtmam cok zaman aldı 4 kere falan şampuan yaptım yalnız saçım cok hacimli oluyor maskeden sonra dizginlemek için cok uğraştım birde kuruyor tabii loreal extraordinary yağ ile sakinleştirdim sinameki den sonra hemen şekil alan saç bu maskede adeta bomba yutmuş gibi oluyor.Kaşınması uzuyor hissetmeme neden oldu bakalım sonuç ne olacak.

bi gelişme varmı canım

var galiba saçım hızlı uzamaya başladı son uygulamayı dün aksam yaptım bu sefer rondo da ezdim tum malzeme koyuldu tam diplere düzgünce sürdüm ama işkence yani yumurta sayesinde saç nerdeyse tamamen ayakta :):KK37:tam buna benzer bır şekil,1 saat bekledim bu sefer 3 seferde arıttım saçımı inanın tam emin olamam ama bir senedir nazlanan saç sonunda inadını bıraktı uzamaya başladı sinameki kurunu ıse 3 aydır yapıyorum inadı kıran hangisi bilemem ama muhakkak bu hardal bir işe yarıyor hacim sağlıyor gibi

Arıtma sorunu yaşayan arkadaşlar şunu deneyin,

duşa girdikten sonra saçlarınızı önce sadece su ile çalkalayın yumurtadan kurtulana kadar, sonra kökten uca saç kremi sürüp iyice yedirin ve tarayın, su ile durularken o pütürlerin hepsi saç kremi ile birlikte akıp gidiyor daha sonra normal şampuanlama rutininize dönebilirsiniz...

ee kızlar nedir son durum bende başlamak istiyorum faydası oluyor mu ki sinemaki kürünü de düşündüm ama ona da emin olamadım :)

Bunları yazıyor olmak cok güzel ;
tabii hepsi bir arada yanı ocak ayından beri düzenli sinameki yapıyorum 2 haftalık moladan sonrakı 4. kürüm bu hafta toplamda 4 defa hardal tozu maskesi yaptım son 3 yıkamada çam terebentin eklenmiş(bioblas) şampuan kullanıyorum kuaföre 2 haftada bir giderim manikür ve kaş bide gitmişken fön çektiriyorum 15 günde 1 görüyorlar ve söylüyorlar uzamış diye inanamıyorum kızlar çünkü küt kesimdi saçlarım pek de belli olmuyordu uzadığı foto da koyayım görün sunu da söyliyim baya nazlı sürekli röfleli ince telli bir yapısı var hanı sağlıklı hızlı uzar denen saçlar gibi değil uzamayan cinsi.

Eklentiler

• $IMG_3766.JPG
    $IMG_3766.JPG
    133,6 KB · Görüntüleme: 608
Son düzenleme:
Hardal canım, sinameki inatla 3 kürden toplam 24 hafta, aralarla beraber toplam 32 hafta devam ettim ama ekstra hiç bir katkı sağlamadı bana, herkesde yaradı bende yaramadı :KK1:

çok sağol canım benim saça da pek bişe fayda etmiyor aylardır 1 2 cm zor uzamıştır hardal maskesini deneyim inşallah bende de etkisini gösterir :)

çok sağol canım benim saça da pek bişe fayda etmiyor aylardır 1 2 cm zor uzamıştır hardal maskesini deneyim inşallah bende de etkisini gösterir :)

Herkesin saç tipi farklı bana öyle sulu kürler yaramıyor bende turp ve havuç da yaramadı mesela o yüzden hepsini denemek gerek, inşallah işe yarar canım...

X