Siyah olMAyan damatlık

efzt

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mart 2014
178
9
34
Gelin ve gelinlik hakkında çeşit çeşit konular var peki Damatlık hakkında neden konuşmuyoruz :)

Hep siyah takımlar seçiliyor son yıllarda beyaz da tercih edilir oldu. Peki lacivert olsa, füme olsa nasıl olur? Çevrenizde hiç bunun örnekleri var mı? Mağazalarda pek bulunmuyor bu renkler bildiğim ve gördüğüm kadarıyla.

Sevgilim nişanda da siyah giydi yine siyah giysin istemiyoruz seçenekler de kısıtlı. farklı fikirlere açığız :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım bizde bu hafta sonu nişan için damatlık bakmaya gittik D'S Damat ta papyonlu lacivert bi smokin vardı bayıldık ama pantalonu beyaz olduğu için vazgeçtik.ceketi çok güzeldi onun kumaşından pantalonla kombinleseniz ya da dikme şanısınız var mı diye sorduk takımları bozamıyoruz malesef dediler .bizde beyaz ceketli papyonlu modellerden aldık. canım isterseniz ona bi bakın derim

canım bizde bu hafta sonu nişan için damatlık bakmaya gittik D'S Damat ta papyonlu lacivert bi smokin vardı bayıldık ama pantalonu beyaz olduğu için vazgeçtik.ceketi çok güzeldi onun kumaşından pantalonla kombinleseniz ya da dikme şanısınız var mı diye sorduk takımları bozamıyoruz malesef dediler .bizde beyaz ceketli papyonlu modellerden aldık. canım isterseniz ona bi bakın derim
Teşekkürler bi bakalım bakalım :)

Gelin ve gelinlik hakkında çeşit çeşit konular var peki Damatlık hakkında neden konuşmuyoruz :)

Hep siyah takımlar seçiliyor son yıllarda beyaz da tercih edilir oldu. Peki lacivert olsa, füme olsa nasıl olur? Çevrenizde hiç bunun örnekleri var mı? Mağazalarda pek bulunmuyor bu renkler bildiğim ve gördüğüm kadarıyla.

Sevgilim nişanda da siyah giydi yine siyah giysin istemiyoruz seçenekler de kısıtlı. farklı fikirlere açığız :)

Merhaba,

Pierre Cardin'de, ceketi lacivertten biraz daha koyu tonlarda ve siyah biyeli, pantolonu siyah olan bir damatlık var bu sene. Oldukça da şık duruyor, deneyin derim :)

biz nişanlımla beyaz takım düşünüyoruz şimdi çoğu kişi beyaz ceket siyah pantolon giyiyo fakat beyaz takımlarda çok güzel duruyo ama düz beyaz değil ceketin yaka kısımları filan siyah kemer siyah filan olucak beyaz ve siyah karışımı gibi ama beyaz yoğunlukta :KK34:

Biz de damattaki lacivert-ekru pantolonu cok begendik ama sararda lacivert pantolon+ceketi gorunce aldik, nisanlim sarisin lacivert cok yakisti siddetle tavsiye ederim, hem de farkli duruyor. Biz lacivert takima ekru pantolon diktircez ki dugunde onu giyecek kinada lacivert pantolonla giyecek.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bizde eşime mavi ceket beyaz pantolon aldık herkes hayran kaldı D's ten aldık $1.jpg

Biz böyleydik:)

Benim cok hoşuma gidiyor ama kararsızım ortak bır karar vercez artık

Eklentiler

• image16382.jpg
    image16382.jpg
    18,1 KB · Görüntüleme: 3.577
acık buz mavı... hatta beyaz pantolon gomlek uzerıne ucuk pembe ceket gelındede kusak pembe ve cıcekde pembe olursa harıka olur bence

siyah olmayan damatlık bulmak gerçekten zor. biz de arıyoruz ama, inanın diğer her şey sanki olmayacakmış gibi geliyor. siyah olup da, farklı kesimlerde damatlıklar bakar olduk. sanırım siyah olacak

kenan dogulu'nun damatlıgına aşık oldum :KK53: öyle bi renk düşünebilirsiniz siz de begenirseniz tabi ve bulabilirseniz o renk :KK53:

beren_saat_kenan_do%C4%9Fulu_kapak.jpg

modern bir stil.

Eklentiler

• 8b18c0ec5307f61a6f565c34fda8b5c5.jpg
    8b18c0ec5307f61a6f565c34fda8b5c5.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 820
Bu ara lacivert damatlıklar görür oldum her yerde. Onlara da bakılabilir. bir de renk kişiye göre değişir. Üstünde durması yakışması çok önemli. O yğzden siyah tercih edilebilir. Çünkü herkesin teniyle uyum sağlayan asil, şık bir renk.

kızlar bende bir pitti uomo erkeği yaratmak istiyorum :) kır düğünü istediğimiz içinde pastel tonlarda takımlara bakıyorum bu aralar. Bebek mavisi, toz pembe vs. Ama bilindik markalarda ne yazık ki hep bilindik şeyler. Siyah ve beyaz smokin modellerden başka birşey bulunamıyor. Eğer renkli takımlar bulabilirseniz nerede ve ne kadara bulduğunuzu yazar mısınız :)

evet baktım ama çok şatafatlı saten kumaşlar bunlar ben daha ketenimsi tiri tiril istiyorum Kenan Doğulu'nki gibii :)

X