20 gune 4 kilo verelimmi))

_Aytac_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2011
553
8
Merhabalar..Konuyu dogru yere acib acmadigimi bilmiyorum ama neyse)
20gune vermem gereken 4 kilo var arkadaslar yani haftaya 1 kgdan 300 gram fazla..Cok onemli buluwmam var ve bunu bawarmam gerek.Benimle hedefi ayni olan arkadas ariyorumm boyle biri varmi kizlarr
29Mart
_Aytac_ -52kg
tubams -61kg
seymasevde -61,70kg
aycan21 -66kg
lastmimzy -64 kg
Gamzeserhat -65kg

1Nisan
_Aytac_ -51,8kg
tubams -60kg
seymasevde -60,70kg
aycan21 -65,2kg
lastmimzy -63,10kg
Gamzeserhat -
pamuh -78,2kg
eylemsevcan -62,50kg
pericikk -66kg

4Nisan
_Aytac_ -51,8
tubams -
seymasevde -60
aycan21 -64
lastmimzy -
Gamzeserhat -
pamuh -76,7
eylemsevcan -
pericikk -

KURALLAR.
1.17:00 Dan sonra yemek,meyve ve s. hic birwey tuketilmicek
2.20 gun boyunca kek,borek,cikolata ve bu turlu tatlilar bir lokma dahi agiza surulmicek.(Ekmek arzuya gore degisir)
3.Haftada 2 gun 45 dak spor.Yuruyus ve s ne uygusa.(Fazlasi arzuya gore degisir)

31Mart,1Nisan menusu.Uygun bulan arkadaslar yapar.
Sabah kahvaltisi
2Dilim peynir.2tk ligt recel.1Yumurta
Domates.Salatalik

Oglen yemegi
Bol yesillikli Salata.1Kase yogurt

Aksam yemegi
1Kase corba.Bol yesillikli salata.1Kase yogurt

Aralarda 4 kayisi

Toplam 650 kalori civari.
Biz bu listeyi arkaslarla yaptik kendi kafamizdan kendimize uygun bulup yaptik.Hic kimsenin beyenisine sunmadik.Yada hadi gelin bu listeyi yapalim demedik.Hadi gelin 20 gune 4 kilo verelim dedik.Bu kadar.Bu yapma bawkasini yap.Zaten icerigi okunursa tam olarak bizde boyle beslenmiyoruzArkadaslar bu liste uygulanacak diye bir wey yok..Sadece onerriii...Degiwik listeler yapiyoruz denemek isteyen dener istemeyen yapmaz:KK54:

Son düzenleme:
Evet bende aynı durumdan müzdaribim :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Olur ama benim hedefim 10 kg 😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhabalar..Konuyu dogru yere acib acmadigimi bilmiyorum ama neyse)
20gune vermem gereken 4 kilo var arkadaslar yani haftaya 1 kgdan 300 gram fazla..Cok onemli buluwmam var ve bunu bawarmam gerek.Benimle hedefi ayni olan arkadas ariyorumm boyle biri varmi kizlarr
23 nisan törenini ilçede ben kutlayacağım o güne kadar 5 kilo verebilir miyim acabaaaaaaa
nasıl yapacağız bunu

23 nisan törenini ilçede ben kutlayacağım o güne kadar 5 kilo verebilir miyim acabaaaaaaa
nasıl yapacağız bunu
Hos geldin canim)Veririz INWALLAH..Haftaya 1,3 kg cokta saglikli ayrica.Ben 17:00den sonra yemek yemeyi kestim simdilik..Bide haftalik diyetler uygulayamiyorum her 2 gun yeni program denersek hem sikilmayiz hem eglenceli olur benimicin

Hos geldin canim)Veririz INWALLAH..Haftaya 1,3 kg cokta saglikli ayrica.Ben 17:00den sonra yemek yemeyi kestim simdilik..Bide haftalik diyetler uygulayamiyorum her 2 gun yeni program denersek hem sikilmayiz hem eglenceli olur benimicin
bugün başladım sayılır sabah biraz abarttım ama bu saate kadar pek bişi yemedim.pazartesi spora başlasam bir de akşamüstü yarım saat 45 dk yürüsem olur herhalde 61 kiloyum hedefim 55 birde bebek düşünüyorum o yüzden biraz kilo versem iyi olur

bugün başladım sayılır sabah biraz abarttım ama bu saate kadar pek bişi yemedim.pazartesi spora başlasam bir de akşamüstü yarım saat 45 dk yürüsem olur herhalde 61 kiloyum hedefim 55 birde bebek düşünüyorum o yüzden biraz kilo versem iyi olur
INWALLAH Bebek duwunceniz guzel sonuclanir..Spormu supeerr bence cok guzel olur aksam yemeginide kesersen...3gun de bi tartilalim cunki fazla zamanimiz yok her zaman kontrol ede bilelim..Ben tarti gunlerimizi yaziyorum ilk mesajaa

52 super bi kilo bence inş istediğimiz kiloya ulaşırız :)
INWALLAH Canim..♥
Zayiflama kurlerinde 2ci sayfada hurma ve yogurt diyeti var yapan arkadaslar haftada 4 kilo verdiklerini soylemiwler hem cokta saglikli biliyorsum Hurma..benim cok hosuma gitdi dogrusu istersen bi bak canim..ne kadar verirsek kar

INWALLAH Canim..♥
Zayiflama kurlerinde 2ci sayfada hurma ve yogurt diyeti var yapan arkadaslar haftada 4 kilo verdiklerini soylemiwler hem cokta saglikli biliyorsum Hurma..benim cok hosuma gitdi dogrusu istersen bi bak canim..ne kadar verirsek kar
link var mı ben bulamadım onu

teeşkürler ama çok ağır bir diyet miş 7 tane hurma ile duramam ki ben çalışıyorum da okulda şekerimfalan düşer.ben bunu yapamam ama kalori sayarak yapıcam.hergün yadeğim şeyler 1000 kaloriyi aşmadan yapabirilim.bu bana daha uygun

teeşkürler ama çok ağır bir diyet miş 7 tane hurma ile duramam ki ben çalışıyorum da okulda şekerimfalan düşer.ben bunu yapamam ama kalori sayarak yapıcam.hergün yadeğim şeyler 1000 kaloriyi aşmadan yapabirilim.bu bana daha uygun
Haklisin nasil sana uygunsa onu dene..yediklerini de yazardan yada gunluk kac kalori aldigini fkir ediniriz..Ben dayana bildigim kadar hurma diyetini uygulicam cok severim hurmayi)

hızlı verilen kilolar kesinlikle alınıyor arkadaşlar. aç kalmadan aburcuburu kesip ekmeği az yiyip bol su içerde bide yarım saat en az yürürsek bu iş tamam :) haftada 700 800 gram gidiyor ayda 4 kilo gibi bi kilo verirsiniz ve almazsınız

hızlı verilen kilolar kesinlikle alınıyor arkadaşlar. aç kalmadan aburcuburu kesip ekmeği az yiyip bol su içerde bide yarım saat en az yürürsek bu iş tamam :) haftada 700 800 gram gidiyor ayda 4 kilo gibi bi kilo verirsiniz ve almazsınız
Galiba haklisin haftada 600 gram benim icin Saglikliymis..yani 8 haftada ulawa bilirim hedefime

X