Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler Istanbul - Abiye alinacak yerler

TersAlfabe

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2010
1.117
215
Merhabalar, Istanbuldan abiye alacak olanlara tavsiyem Bakirkoy yeralti carsisina bakin. Ben Fatih, Eminonu ve Sirinevleri gezip, Sirinevlerden aldim elbisemi ama Bakirkoye bakmayi unutmusum. Simdi oraya gittim de, boyle cesitlilik gormedim gozum kaldi hepsinde , keske orayi da gezip oyle karar verseymisim. Bu sezonun modelleri cok guzel, cok zarif, nihayet farkli model abiyeler uretilmeye baslamis :)

Merhabalar, Istanbuldan abiye alacak olanlara tavsiyem Bakirkoy yeralti carsisina bakin. Ben Fatih, Eminonu ve Sirinevleri gezip, Sirinevlerden aldim elbisemi ama Bakirkoye bakmayi unutmusum. Simdi oraya gittim de, boyle cesitlilik gormedim gozum kaldi hepsinde , keske orayi da gezip oyle karar verseymisim. Bu sezonun modelleri cok guzel, cok zarif, nihayet farkli model abiyeler uretilmeye baslamis :)

Bakırköydeki abiye fiyatları ne civarlarda biliyormusun?:26:

Pendikte 350 lira olan kına abiyemi eminönünden 180 tlye almıştım :KK1:
Çok daha ucuz olanlar vardı ama benim beğendiğim model farklıydı :KK8:
Kesinlikle eminönü ideal :KK34:

Kuzen dugunu icin abiye ariyorum oneri magaza var mi?