Lekeler, Çiller expigment kullanıp yüzü kızaran kahverengi belirgin leke oluşanlar

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Expigmen kremi ben de üç gün kullandım. Aşırı kızarma oldu önce, sonra o bölgeler soyuldu. Hah tamam geçti diyordum ki, soyulan bölgelerde kahverengi lekeler kaldı, eskiye nazaran daha kötü bir görünüm oldu. 20 gün oldu neredeyse ilacı bırakalı, hala lekeler duruyor. Herhangi bir müdahele etmiyorum ben şuan sadece güneşten koruyorum o bölgeyi, sanki biraz açıldı gibiler. Eczacıma sordum, ilacı kullanırken ve kullandıktan sonra yenetince güneşten korunmadığım için olduğunu söyledi ve geçer dedi. Bekliyorum bakalım.

Expigmen kremi ben de üç gün kullandım. Aşırı kızarma oldu önce, sonra o bölgeler soyuldu. Hah tamam geçti diyordum ki, soyulan bölgelerde kahverengi lekeler kaldı, eskiye nazaran daha kötü bir görünüm oldu. 20 gün oldu neredeyse ilacı bırakalı, hala lekeler duruyor. Herhangi bir müdahele etmiyorum ben şuan sadece güneşten koruyorum o bölgeyi, sanki biraz açıldı gibiler. Eczacıma sordum, ilacı kullanırken ve kullandıktan sonra yenetince güneşten korunmadığım için olduğunu söyledi ve geçer dedi. Bekliyorum bakalım.

ben hatamı yaptım acaba ben tekrar başladım %2 olanına ama şuan durum hala aynı kahverengi leker duruyor 10 oldu galiba tekrar başlayalı ama ben güneşten olduğunu sanmıyorum çünkü ik zamanda aynı böyle olmuştu kızardı kahverengi renk aldı sonra soyuldu kabuk kabuk ve gitti kahverengi lekeler %4 olanına geçince bırakıncada böyle kaldı 10 gün sürmedim bekledim geri başladım geçmeyince
sende şuan durum nasıl

ben hatamı yaptım acaba ben tekrar başladım %2 olanına ama şuan durum hala aynı kahverengi leker duruyor 10 oldu galiba tekrar başlayalı ama ben güneşten olduğunu sanmıyorum çünkü ik zamanda aynı böyle olmuştu kızardı kahverengi renk aldı sonra soyuldu kabuk kabuk ve gitti kahverengi lekeler %4 olanına geçince bırakıncada böyle kaldı 10 gün sürmedim bekledim geri başladım geçmeyince
sende şuan durum nasıl

expigmenti geceleri sür sadece.. sabah da güneş koruyucu sürmen gerekir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

expigment kullanılırken çok dikkat isteyen güçlü bir kremdir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kullanan kimse yok sanırım :KK43:

mrb 1 ay expigment %2 kullandım kızarma soyulma kabuklanma yanık gibi lekeler oluştu ama 25 gün sonra yüzüm alıştı artık kızarma olmuyordu %4 olanına geçtim ama aynı sorunları tekrar yaşadım % 4 olanında 1 hafta oldu kullanmayı bırakalı ama belirgin kahverengi leker kaldı 1 hafta geçmesine rağmen koyu kahverengi leker duruyor hafif yanık lekesi gibi de diyebilirim sürdüğüm yerlerde kalan izler böyle durum yaşan varmı aca bu koyu kahve leker gidiyormu kalıyor mu yada ne yapmalı bilgi verirseniz sevinirim şimdiden tşk.ler

Aynı dertten bende de var sırf bu yüzden üye oldum bu kremi ilk baslarda kullandigimda bise yoktu daha yoğun sürdükten sora kızardı ve suan kahverengi yanık gibi duruyor 1 haftadr böyleyim kabuk tutmus gibi ama daha soyulma olmadı gecici bir durum mu? Yoksa kalici olabilirmi

mrb 1 ay expigment %2 kullandım kızarma soyulma kabuklanma yanık gibi lekeler oluştu ama 25 gün sonra yüzüm alıştı artık kızarma olmuyordu %4 olanına geçtim ama aynı sorunları tekrar yaşadım % 4 olanında 1 hafta oldu kullanmayı bırakalı ama belirgin kahverengi leker kaldı 1 hafta geçmesine rağmen koyu kahverengi leker duruyor hafif yanık lekesi gibi de diyebilirim sürdüğüm yerlerde kalan izler böyle durum yaşan varmı aca bu koyu kahve leker gidiyormu kalıyor mu yada ne yapmalı bilgi verirseniz sevinirim şimdiden tşk.ler

Senin lekeler şuan gectimi suan bende ayni durumdayım

Selam hayal1801,
Bende de ayni sorun oldu. 2 ay kullandim, lekenîn ustu kabuk kabul oldu sonra soyuldu 2 ay doldugu icin biraktim ve alttan pembe bi deri ciktigi halde ertesi gun bu pembeligin kahverengiye donustuuni farkettim. 1 aydir hicbir sey kullanmadan bu lekenin gecmesini bekliyorum, ama gecmiyor, sanki kremle orayi yakmisim gibi.
Gecirmeye calistigim leke daha kucuktu, expigmentle gececek diye umut ederken daha da buyudu ve garip bir lahverengi leke kaldi cildimd.
Senin durumun ne oldu?

,

Benimde burnumun yan tarafında küçük lekeler için kullandım ama tarif ettiğin gibi oldu ve kahverengi leke şeklinde kaldı.Ne yaptıysam düzelmedi.Cilt doktoruna da gittim bir sürü krem aldım hala aynı.Hafif açılıyor sonra eski haline dönüyor.Eczacı yurt dışında bu kremin yasaklandığını söyledi.İnşallah çözüm bulursunuz ve ben de yararlanırım.Geçmiş olsun.

Selam hayal1801,
Bende de ayni sorun oldu. 2 ay kullandim, lekenîn ustu kabuk kabul oldu sonra soyuldu 2 ay doldugu icin biraktim ve alttan pembe bi deri ciktigi halde ertesi gun bu pembeligin kahverengiye donustuuni farkettim. 1 aydir hicbir sey kullanmadan bu lekenin gecmesini bekliyorum, ama gecmiyor, sanki kremle orayi yakmisim gibi.
Gecirmeye calistigim leke daha kucuktu, expigmentle gececek diye umut ederken daha da buyudu ve garip bir lahverengi leke kaldi cildimd.
Senin durumun ne oldu?

,
Malesef kremle yakmışsın :KK43:

Demek gecmedi. Hangi kremlero kullandin bi yazar misin? Bana tavsiye edilen bi iki krem var da onlari da soyleyeyim eger hala denemediysen.
Yani cildin asiri pigmente olmasi ve oranin kararmasi hangi sebeple olursa olsun ayni etkilesim. Leke ne sebeple olursa olsun, ister yakici kremle, utuyle , sirle ya da gunesle, sonunda hepsi ayni tepkimeyi yaratiyor, derinlikler arkli olabilir ama derideki tepkime ayni.

Demek gecmedi. Hangi kremlero kullandin bi yazar misin? Bana tavsiye edilen bi iki krem var da onlari da soyleyeyim eger hala denemediysen.
Yani cildin asiri pigmente olmasi ve oranin kararmasi hangi sebeple olursa olsun ayni etkilesim. Leke ne sebeple olursa olsun, ister yakici kremle, utuyle , sirle ya da gunesle, sonunda hepsi ayni tepkimeyi yaratiyor, derinlikler arkli olabilir ama derideki tepkime ayni.

Merhaba,
Mesaj yazmissiniz ama ben bir sey goremiyorum? :KK43:

Bir şey yazamadım zaten :) Telefondan bakıyorum .Alıntı yaptı ve cevap bölümüne giremedim.Eczacı bir arkadaş var o bana çok güzel bir cilt bakımı yaptı.Bu konuda belgeleri var.Yüzümden deriler döküldü resmen.Yüz temizlenmeden kremleri kullanırsan hiç bir işe yaramaz dedi.Kremler la roche posay temizleme sütü,toiği,termal suyu,gündüz kremi ve mela d ve urigame marka leke giderici sabah birini diğerini yatarken kullandım.Altı ay sonra lekeler çok hafifledi.Ama tamamen gitmedi.Denize gittik hepsi geri geldi.Eczacı kız bu kremler lekeyi baskılıyor tamamen gitmez dedi.

Sadece yüzde mi oluyor bu kabuklanıp leke yapma, ben bacaklarıma kulanıyorum bugün 3. gün öyle bir durumla karşılaşmadım yahu kafam karıştı bırakmalı mıyım

sözde tıp ilerledi ama bu cilt lekeleri konusunda bir gelişme yok lazer filan hikaye kremler de çare olmuyor

Kızlar expigmenti kullanıyorum ben de. İlk benim de çok kızardı. Sonra dozu günde bire indirdim ve madecassolle karıştırdım. Madecassol hem leke açıcı hem de yanık kremi olduğu için cildinizi kesinlikle korur. Bir de dediğim gibi deneyin isterseniz.

Geçtiğimiz cuma ananemle gittik cilt doktoruna, güneşe karşı çok duyarlı hemen lekelenip, isilik gibi kaşıntılı şeyler çıkıyor kol ve bacaklarında, expigment istedi geçen yaz gittiğimiz doktor onu vermişti diye, bu seferki doktor sakın kullanma onu daha çok lekelenme yapar o dedi. Ki geçen seneden izler kalmıştı bacaklarında o yüzden kesin emin olmadan kullanmayın yada güneş kreminizi eksik etmeyin..

Benimde burnumun yan tarafında küçük lekeler için kullandım ama tarif ettiğin gibi oldu ve kahverengi leke şeklinde kaldı.Ne yaptıysam düzelmedi.Cilt doktoruna da gittim bir sürü krem aldım hala aynı.Hafif açılıyor sonra eski haline dönüyor.Eczacı yurt dışında bu kremin yasaklandığını söyledi.İnşallah çözüm bulursunuz ve ben de yararlanırım.Geçmiş olsun.
Merhaba lekeleriniz geçtimi acaba? Dün ben de expigment kullandım burnumdaki birşey çkmıştı rahatsız oldm fakat maalesef yaktım sanırım orayı baya kızarık ve soyulmuş duruyor. Eczaneden yanık kremi vs aldm merak etmeyn geçer dediler sizin ne oldu merak ettim

X