Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Kızlaaar nişan elbisesi konusunda lütfen yardım

canım diğerinde yoIIadım eIbisemi,ben de 1.72 yim o dönem zayıfIadım ama her zaman göğüs aItndan oturan modeIIer daha iyi durur bizim fiziğimize diye düşünüyorum,hangi şehirde oturuyorsun izmirde ise aIdığım yer hem uygun hem de güzeIdi,istersen yardımcı oIabiIirim,eIbisenin modeIıi vucuduna uygun fakat göğüs kabı modeIi bozmuş biraz..
bu da daha yakından haIi :)

Eklentiler

• $1378800_10151926652613794_1489565482_n.jpg
    $1378800_10151926652613794_1489565482_n.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 83
tenine bence bu tonIar iyi gidebiIıir modeI de bu tarz cok hoş..

Eklentiler

• $images.jpg
    $images.jpg
    5,9 KB · Görüntüleme: 83
Karkralicesi bu elbiseler nereden acaba markası belli mi? İlkini cok beğendim ama ben koyu renk istemiyorum başka rengi vardır heralde... Marka yada mağaza önerin var mıdır?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

netten bulmuştum. kendi nişanlıgımı ararken
hangi ilde yaşıyosan. git carşı pazar yap illaki güzel modeller bulucaksındır.
sadece biraz dolaşman yeterlidir :13:

tatlım öncelikle hayırlı olsun pudra rengi olan sağdaki çok tatlı diğer model genelde bulunabilen bir model ama pudrayı daha önce hiç görmedim teninin rengini de düşünerek karar ver :) güzel bi de makyaj harika olur

Kızlar mayıs ayında Eki Görüntüle 1047141 nişanım evde olacak. Ortlaama 40 kişi katılacak. Önce kısa elbiseler bakıyordum fakar herkes bu senn nişanının uzun giy dediler. Bu modellerden hangisi daha güzel sizce? Yorumlar için şimdiden teşekkürler..

bu bence :nazar::KK31:

Son düzenleme:
Kızlar cok alakasız olcak ama bu modelde karar kıldım, esmerim sizce evde nısan icin nasıl:) benimki bu ikisine cok benzıo foto cekemedim izin ykk:KK43: begenirseniz alcam...

Eklentiler

• $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396429008.005381.jpg
    $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396429008.005381.jpg
    19,3 KB · Görüntüleme: 68
  • $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396429043.164038.jpg
    $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396429043.164038.jpg
    18,7 KB · Görüntüleme: 65
Kızlar cok alakasız olcak ama bu modelde karar kıldım, esmerim sizce evde nısan icin nasıl:) benimki bu ikisine cok benzıo foto cekemedim izin ykk:KK43: begenirseniz alcam...

Ben beğendim, diğerlerinden daha güzel. Hem esmerlere kırmızı yakışır =) ben de kendi mezuniyetim için aldığım elbiseyi seneye evde nişan yaparsan giyeceğim kırmızı balık model =)

evet esmere kırmızı da çok güzeI gider:) umarım aImışşınızdır:)):KK8::KK8::KK8:

Kızlar mayıs ayında Eki Görüntüle 1047141 Eki Görüntüle 1047142 nişanım evde olacak. Ortlaama 40 kişi katılacak. Önce kısa elbiseler bakıyordum fakar herkes bu senn nişanının uzun giy dediler. Bu modellerden hangisi daha güzel sizce? Yorumlar için şimdiden teşekkürler...Eki Görüntüle 1047140

canım bende sımdı gordum kırmızıyı almıssın sanırım super cıdden.. gule gule kullan sımdıden... kızlar ya evde nşan icin uzun mu oneriyonuz??? :26: benımde temmuz sonunda evde olacak nişan , ev oldugu ıcın uzun sacma geldi kısa zarıf masum bişey alayım yada diktireyım dıye dusundum :26: bide canım 2. resımdekı elbse nerden ve fyatı ne kadar? ızmırde cok dolandım malesef boyle hem kapalı hem zarıf bı model bulamadım ben

canım bende sımdı gordum kırmızıyı almıssın sanırım super cıdden.. gule gule kullan sımdıden... kızlar ya evde nşan icin uzun mu oneriyonuz??? :26: benımde temmuz sonunda evde olacak nişan , ev oldugu ıcın uzun sacma geldi kısa zarıf masum bişey alayım yada diktireyım dıye dusundum :26: bide canım 2. resımdekı elbse nerden ve fyatı ne kadar? ızmırde cok dolandım malesef boyle hem kapalı hem zarıf bı model bulamadım ben

Canım benimde evde olacak nişanım bir hafta senin dediğin gibi kısa model baktım aman abartı olmasn die. Gordugun gibi suan kırmızı ızun elbise alıyorum:) sebebide şu ki herkes sacmalama uzun giyin bu senin nişanın niye illa kısa nrmal elbisemi olmak zorında dedıler... Fotograflar çekilcek blıosn uzun şık bi elbise cok daha iyi olur dediler ve bende uzun almaya karar verdim:) sonra aman yne pembemsi uçuş uçuş olsun dedim bu elbiselere baktm snra dedimki nie daha zarif seksi alımlı olmayayım, krep elbise uzun kırmızı model alıyorım şuan:) ilk baktıgım elbiseyi yolluyorum snaa suan kırmızıyı alıyorım sen düşün:)
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396470324.125801.jpg

Canım bu arada 2. Elbise eminönündendi, fiyatı nakitte 480 e bıraktı...

Faydası olur diye belirtiyorum, bu elbiseler eminönü ve beyazıtta war. Şuan nişantaşında kimsenin bilmediği ufak bi butik war. nrmalde dikim yapmıyolar, ama beni kırmadıkları için elbisei üzerime gore yapıolar...kırmızı modelin aynısını. :)

X