kapalı bayanlar için tatil arıyorum

caylakkiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2014
236
10
34
arkadaslar yaz için 5 gecelik tatil arıyorum islami otellere bakıyorum bütcem 2 bin falan ama bir türlü karar veremiyorum ya rizom club familia burc club arasında kaldım yorumlara bakıyorum herkes olumsuz neler neler yazmış o kadar para vercez bide memnun kalamazsak die tereddut ediyorum bu yorumlar gercekten doğru olabilir mi bu saydıgım otellere gidip bana fikir verecek olan var miii........

arkadaslar yaz için 5 gecelik tatil arıyorum islami otellere bakıyorum bütcem 2 bin falan ama bir türlü karar veremiyorum ya rizom club familia burc club arasında kaldım yorumlara bakıyorum herkes olumsuz neler neler yazmış o kadar para vercez bide memnun kalamazsak die tereddut ediyorum bu yorumlar gercekten doğru olabilir mi bu saydıgım otellere gidip bana fikir verecek olan var miii........

Merhaba çaylakkiz eğer islami biyer arıyorsan sana armutlu tatil köyünü öneririm. ben yaklaşık 3 senedir gidiyorum ve memnunum kısmet olursa bu senede oraya gitmek istiyorum. internet sitesinden bi araştır derim.

antalya saklıköy evleri diyebilirim :)

Alanya Adenya otel :KK16:

Merhaba canım, ben yeni kapandım o sebeple ilk kez bu yaz islami otele gideceğim. Şimdiden rezervasyon yaptırdık club familia yı tercih ettik. Diğerleri cidden çok pahalı. Ayrıca İzmir uğrak yerimiz olduğu için de burayı seçtik. Yorumlara çok bakma en iyi otelere bile laf söylemişler.

Merhaba canım, ben yeni kapandım o sebeple ilk kez bu yaz islami otele gideceğim. Şimdiden rezervasyon yaptırdık club familia yı tercih ettik. Diğerleri cidden çok pahalı. Ayrıca İzmir uğrak yerimiz olduğu için de burayı seçtik. Yorumlara çok bakma en iyi otelere bile laf söylemişler.

bizde ilk defa gidecegiz islamı otele tatlım ya.............gercekten tereddut edıyo insan bakalım bızde artık karar vermemız lazım:KK43:((

Kesinlikle ALANYA ADENYA OTELi tavsiye ederim tesettürlüler için harika bi yer. Ben çoookk memnun kaldım. 2012 eylülde balayına gittik ve herşey mükemmeldi. Kadınlara ait sahili kum olan bi plaja sahip olması benim için en büyük artısıydı 👍

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yaa bende kararsızım hem balayı hem tatil yapcaz karar veremiyorum.marmariste hotel mavi deniz var acaba nasıl.çok güzel görünüyo.bide alanyada grand akça var.gidenler varmı buralara.olumsuz yorumlar varnette.önemsemelimiyiz ki :KK52:

Merhaba caylakkiz .Kızılcahamam Asya Termal tatil köyü aradığınız kriterlere uygun size öneriyorum.eşimin işi dolayısıyla bu yıl gidemiyeceğiz .isterseniz size 1 haftalık devremülkü kiralıyabiliriz :129: :129: :129:

Antalya sakligol evleri pahali ama superv,kendlne ait havuzu ,acik bufe yenmekleri cok iyi, butceyi biraz zorlayip gidebilirsin balayı iccn,ben balayina gittim cok nemnun kaldim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba çaylakkiz eğer islami biyer arıyorsan sana armutlu tatil köyünü öneririm. ben yaklaşık 3 senedir gidiyorum ve memnunum kısmet olursa bu senede oraya gitmek istiyorum. internet sitesinden bi araştır derim.

Mrb cnm armutlu nasil bi otel yazin kaplıcasi sicakta iyi gelir mi bi ,ayrintili anlatirsan cok svnrm inrernetten baktm 3 kisilik aile 250 tl yazio cok uygun gorunuo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım orayı sadece kaplıca olarak düşünme dairenin banyosunda kaplıca var bayanlara özel açık ve kapalı yüzme havuzu var ayrıca bayanlar plajı var sessiz sakin biyer ben bu sene nasip olursa eylülde gidicem. yani eylülde bile güzel orası

nereye gideceğinizi değil ama nereye gitmeyeceğinizi söyleyeyim : karaburun clup asya ...
2 sene önce gitmistim çok beğenmistim bu sene yine gittimm çok kötüydü meğer el değistirmis.tavsiye etmiyorum ...
orda tanıstığım baska aileler vardı onlar bana : ayvalık elbis otel ve bodrum inanç oteli tavsiye etti.seneye bodrumu düsünüyorum çünkü deniizi ayvalıka göre daha sıcak oluyor

merhabalar bende balayı için tatil yeri araştıyorum armutlu tatil köyü nasıl ?fiyatı nasıldı mayıs ayı için istiyorum bi fikriniz var mı acaba yardımcı olursanız sevinirim

X