Davetiyeye Nasıl Yazılacak ?

disiua1905

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
2.327
104
Merhaba Arkadaşlar,

Nişanım için davetiye bastıracağız ancak annem ve babam ayrı. Haliyle soy isimler farklı ? Nasıl bir yol izlemeliyiz ?

ABC

AİLESİ

XYZ

AİLESİ

yazılmasını pek istemiyorum. Anne baba isim ve soyisimleri ayrı yazılsa kaba mı durur? Aileleri hiç yazmasak ne olur ?

Fikir ve eleştirilerinize açığım,

Sevgiler,​

:18:

canım benim annem babanda ayrı ..bende senin gibi düşündüm babamın soyadı ayrı anneminki ayrı olursa çok kaba durucak.ben annemle kalıyorum sadece annemin adı soyadı olunca da baktım kendimi eksik hissedicem o yüzden a ve b aileleri diye yazdırdık canım çokta güzel oldu

canım benim annem babanda ayrı ..bende senin gibi düşündüm babamın soyadı ayrı anneminki ayrı olursa çok kaba durucak.ben annemle kalıyorum sadece annemin adı soyadı olunca da baktım kendimi eksik hissedicem o yüzden a ve b aileleri diye yazdırdık canım çokta güzel oldu

Evet canım o da çok mantıklı ama bu sefer de annem senin ailen baban mı diyor kendisi başka soy ismi taşıdığı için iki ucu da pis değneğin yani :KK53:

Merhaba Arkadaşlar, Nişanım için davetiye bastıracağız ancak annem ve babam ayrı. Haliyle soy isimler farklı ? Nasıl bir yol izlemeliyiz ? ABC AİLESİ XYZ AİLESİ yazılmasını pek istemiyorum. Anne baba isim ve soyisimleri ayrı yazılsa kaba mı durur? Aileleri hiç yazmasak ne olur ? Fikir ve eleştirilerinize açığım, Sevgiler,​
:18:
ayrılarsa annesi babası diye yazılır ad soyadları yazıları onunda öyle yazılır annesi babası diye. bende baba adı bile olmucak sadece annemin ismi yazıcak davetiyede. aileleri yazmadan olmaz ki bazı kişiler sizi belki de o şekilde tanıyamaz çoğu kişi düğüne gelmeyebilir bu yüzden aile isimleri de yazar. bence dediğim gibi anne adı baba adı yazdırın ben zaten gördüğümde çoğu davetiye o şekilde annesi babası diye yazıyo soyad farklı olsun hiiiiiç bişey olmaz

Son düzenleme:
ayrılarsa annesi babası diye yazılır ad soyadları yazıları onunda öyle yazılır annesi babası diye. bende baba adı bile olmucak sadece annemin ismi yazıcak davetiyede. aileleri yazmadan olmaz ki bazı kişiler sizi belki de o şekilde tanıyamaz çoğu kişi düğüne gelmeyebilir bu yüzden aile isimleri de yazar. bence dediğim gibi anne adı baba adı yazdırın ben zaten gördüğümde çoğu davetiye o şekilde annesi babası diye yazıyo soyad farklı olsun hiiiiiç bişey olmaz

Sanırım en uygunu bu olacak canım teşekkür ederim :KK49:

Merhaba benim de annem ve babam ayri bende düğün davetiyesi yaptiracagim ve sadece isim yazdiracagim soyisim olmayacak en üste kendi isimlerimiz en alta anne baba isimleri olacaak ablamin da bu şekilde olmuştu benden tavsiye hayırlı olsun şimdiden :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba benim de annem ve babam ayri bende düğün davetiyesi yaptiracagim ve sadece isim yazdiracagim soyisim olmayacak en üste kendi isimlerimiz en alta anne baba isimleri olacaak ablamin da bu şekilde olmuştu benden tavsiye hayırlı olsun şimdiden :)))

yani şöyle mi

Kadın & Erkek Nişan

Anne1 & Baba 1 Anne2 & Baba 2

Evet en üstte sen ve nişanlının isimleri en aşağıda kendi anne baba ve nişanlının anne baba ismi yazabilirsin

soyisim yazmayın.
anne ve babanızın isimlerini yazın.tabi annenizin hoşuna gitmeyede bilir bu durum.babanızla isminin yanyana olma fikri.:26:
canım karar senin ama ben olsam anne,baba isimleri yazdırırım.:KK34:

Son düzenleme:
soyisim yazmayın.
anne ve babanızın isimlerini yazın.tabi annenizin hoşuna gitmeyede bilir bu durum.babanızın yanında yani (eski kocasının yanında)isminin olması.:26:
canım karar senin ama ben olsam anne,baba isimleri yazdırırım.:KK34:

Aynen annem bi türlü ikna olmuyor seçeneklere ne istiyorsun peki diyorum sadece kendisinin yazılmasını istiyormuş :KK53: ayıp olur ya öyle de

X