Doğuma Hazırlık Bebek arabası tavsıye edebılırmısınız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kraft lily travel sistem çok hoşumuza gitti 850 liraya kadar indiler peşin alımda henüz almadık ama bebek arabamız bu olacak

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

selam biz oğluşumuza casual cadillac air aldık daha kullanmadık ama cook hosumuza gıttı suan kutusunda bakalım

wollex new york aldım çokta memnunum aylardır kullanıyorum tavsıye ederım

Arkadaslar bebek arası en ıyı hangı markanın ? Travel sıslemlerden onerırsenız sevınırım

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUbebek arabasında kraft markayı öneririm , gerçekten çok kaliteli ve alman markası , wollex new york modeli de ççok harika :)

Merhaba kızlar,

Ben e-bebekten nuna pepp bebek arabası ve nuna pipa puset aldım travel sistem kullanılabiliyor çok güzel bir ürün manevrası çok iyi ağır değil taşıması kolay en son kampanya vardı bakıp değerlendirmenizi tavsiye ederim ürün tasarım ödülü almış şık bir bebek arabası...

Wollex New York Manhattan 2014 Model aldım bende 2.nesil fln yaziyor sitelerde cok aradim cok arastirdim bence en iyisi en kullanislisi bu araba.

Wollex New York Manhattan 2014 Model aldım bende 2.nesil fln yaziyor sitelerde cok aradim cok arastirdim bence en iyisi en kullanislisi bu araba.
görünüş olarak benim de çok hoşuma gitti.. ağırlık olarak da internet sitesinde gövdesi 7 kg diyor ki bana hafif geldi.. ama burdaki arkadaşlar hem ağır hem de tekerlekleri büyük die kullanışsız diyorlar.. sen alıp kullandığına göre ürünle ilgili ayrıntılı bilgi paylaşabilir msn?

görünüş olarak benim de çok hoşuma gitti.. ağırlık olarak da internet sitesinde gövdesi 7 kg diyor ki bana hafif geldi.. ama burdaki arkadaşlar hem ağır hem de tekerlekleri büyük die kullanışsız diyorlar.. sen alıp kullandığına göre ürünle ilgili ayrıntılı bilgi paylaşabilir msn?
cok fazla agir degil aslinda ama kucuk arabanın bagajina sıgıyor, micra, hyundai i20, agırlıgı 7 kg cok agir degil zaten cokta hafif olmamasi gerek bebegin konforu acisindan sap boyu ayarlanabiliyor, amortisor ayari var 3 kademeli, bütün ozellikleriyle cok güzel bir araba bence ztn piyasa ortalamasi 1200 civarinda ama 750ye kadar düsürebilirsin, katlanmiş halide 54CM, 28CM, 91 CM gayet kücük yani :)
tekerlikleri ozel olarak büyük yapilmis, manevra acisindan sisme lastik onlar ve 3 amortisor ayari var dedigim gibi hepsiburada suan kampanyada 850 ama 750e aldim ben gittigidiyorda babyhope ankara magazasindan aldim kargo ücretsiz sizede indirim yaparlar. hem gorunus hem kullanim acisindan cok rahat. araba koltuguda var,

cok fazla agir degil aslinda ama kucuk arabanın bagajina sıgıyor, micra, hyundai i20, agırlıgı 7 kg cok agir degil zaten cokta hafif olmamasi gerek bebegin konforu acisindan sap boyu ayarlanabiliyor, amortisor ayari var 3 kademeli, bütün ozellikleriyle cok güzel bir araba bence ztn piyasa ortalamasi 1200 civarinda ama 750ye kadar düsürebilirsin, katlanmiş halide 54CM, 28CM, 91 CM gayet kücük yani :)
tekerlikleri ozel olarak büyük yapilmis, manevra acisindan sisme lastik onlar ve 3 amortisor ayari var dedigim gibi hepsiburada suan kampanyada 850 ama 750e aldim ben gittigidiyorda babyhope ankara magazasindan aldim kargo ücretsiz sizede indirim yaparlar. hem gorunus hem kullanim acisindan cok rahat. araba koltuguda var,

çok teşekkürler tam da istediğim bilgilendirme idi.. herkes şunu tavsiye ederim diyor ama ayrıntısını yazmayınca ordan burdan bulmaya çalışıyoruz zor oluyor.. ben de wollex düşünüyordum tam karar vermeme yardımcı oldunuz :KK70:

bebek arabsında mutlaka baston olanlardan alın diğerleri araba bagajlarını nerdeyse tamamen kaplıyor. chicconun baston pusetleri gayet güzel

bebek arabsında mutlaka baston olanlardan alın diğerleri araba bagajlarını nerdeyse tamamen kaplıyor. chicconun baston pusetleri gayet güzel

oto koltuğu her halükarda şart.. ilk 6 ay için zaten oto koltuğu olan ana kucağından alacağız.. puset.i de ayrı alırsak aynı hesaba geliyor.. aslında bunu da düşünmedim değil ama travel sistem ana kucağını da puset olarak kullanmaya elverişli olduğu için bana daha mantıklı geliyor..

CNM HANGİ MAĞAZADAN ALDIN AİR MODELİNİ 700 TL ÇOK İİ ALMIŞSIN BENİMDE AKLIMDA O VAR KARARSIZLIK ÇOK KÖTÜ BİRŞEY YA BEYNİM SULANDI RESMEN ARABA VE PARK BEŞİK ARAŞTIRMAKTAN :KK43:
canım aynı şeyleri bende yaaşdım iyiki diyorum son haftalara bırakmamısım şimdi iki yürüyorum yoruluyorum.samsundan aldım peşin fiaytına.park yatakta papetto aldım canım 76 120 cok kullanışlı internetten aldım acaba nasıl olcak dıyodum çunku eşim krafta takmıstı bana cok pahalı geliyodu ver bayada buyuk kurduk cok hoşumuzada gıttı tekrar bozduk tabı.bebek arabasıda ole kraftlily almış eşim okadr buyuk ve hantaldıkı ben tek başıma asla süremezdım sonra buna karar verdik iyikide almısız dıyoruz iç süngerleri falan cok güzel

Bebe confort streety plus.

Jokerde 1200 tl ,Kartal outlet jokerden 600 tl'ye alındı.

Ben puseti ayrı takılan ve kolay katlanan istemiştim,gayet memnunum.

X