Kaldığımız yerden devam :)

benlik şeyler değil kocişin kardeşi evleniyo ya :KK53: ben hiç sevmem öyle adetleri falan çeyiz götürmede neymiş taşıdım eşyaları yerleştirdim kına bilem yapmadım

Hiç farkında değilim hacı :KK53:

:KK53::KK53::KK53: en iyisini yapmışın hacı bende hiç sevmiyorum o adetleri

saymadım ama tarih en kötü gibi duruyor yine:KK14: önceden hep sayardım artık saymak istemiyorum:KK43:neyse biraz da alana bakayım bari of of:KK14:

Ah yawrum ya sizinkide zor ki ne zor alanı ayrı gy-gk si ayrı eğitim bilimleri ayrı :KK50:

Çok gevşettim ya kitabın başına aoturuyorum bir iki çözüp tekrar kalkıyorum.Şimdi tekrar gidiyorum du bakalım ne kadar dayanıcam o masanın başında :KK53:

kızlarım ben geldim kafam bi dünya oldu:KK53:
güneşi beklerken izliyorum:KK14:

Yok anam bi müddet asosyal olmak istiyorum bütün kış otur otur tam havalar güzel oluyor sosyallik başlıyor. E sınavda yaklaşıyor :KK53:
Daha vatandaşlık konularını bitiricem ben zaman bulursam :KK14:

bitirirsn inşallah ya
. bizimkine de 1,5 ay kaldı:KK14:

aaa ben seni diğerine giricen sanıyordum neden öyle sanıyordum ki:26:
kafa kalmadı valla ya:KK53:

Daha önce ona girdim belki de ondandır.
Ya aöf sınavları yaklaşmasa kpss ye yönelicem ama olmuyor ben zaten saldım kpss işini 70 alsam belki bu çalışmamayla
İpin ucu kaçtı bende :KK14:

Daha önce ona girdim belki de ondandır.
Ya aöf sınavları yaklaşmasa kpss ye yönelicem ama olmuyor ben zaten saldım kpss işini 70 alsam belki bu çalışmamayla
İpin ucu kaçtı bende :KK14:

olur inşallah ya son 2 ay calısıp kazananlar bile var :KK14: Allah nasip etikten sonra:KK14:

X