Vücut Kremleri El terlemesi olanlar buraya ,klipsli Ets sonucum

Vücut kremleri, losyonlar

Dream1988

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2014
458
29
Merhaba,

1988 dogumluyum ve yaklasik 2 sene oncesine kadar ellerinden su akan tasi sksa suyunu cikaran biriydim:) saka degil gercek boyle sinir bozucu bir terleme yok birde utanir kimseyle el sksmak istemezdim , dokunmatik telefon falan hikaye tabi... Sonra iyontoferez denedim hatta bir ameliyat parasi meblaya eve aldik yeterki ise yarasin die cevap yok, teresonlar maximler ne ararsaniz eczaneden terkurlar ... Elime hic krem surmezdim cunku iyice terletirdi!

Bayram ali ozusluya safak hastanesinde klipsli ets ameliyati oldum ve o gun tekrar dogdum! Ameliyattan cikinca ellerime inanamadm , hic oyalanmayin arkadaslar bunun ne kdr pskolojiyi bozan birsey oldugunu yasayan bilir... 2 damla ter icin ameliyat mi olunur diye direttiler iyiki de kimseyi dinlememism ve kafama koydugumu yapmisim allah razi olsn doktorumdan da:)

Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz arkadaslar

Son düzenleme:
Bende de aynı sıkıntı var canım.Yazın özellikle nemli yerlerde eziyet çekiyorum resmen hiç kurumuyorum.Şuan beli avuçlarım ıslak.Bu ameliyat sana kaça mal oldu.Ameliyat sonrası sıkıntılar yaşadın mı? Bir de vücudun başka yerlerinde terleme başladı mı ameliyat sonrası?

ah bu nasıl bir sıkıntıdır benim için.... benim sadece ellerim değil üstelik, ayaklarımd a çok terliyor.ve terli ayaklarla evde yurudüğüm yheryeri vıcık vıcık yaptığımdan bütün yazı pamuklu çoraplarla geçiriyorum. sandalet ve terlik giyemiyorum çünkü terden çamur ghibi olup ayağımdan kayıyor. ellerim de aynen öyle. bu ameliyatı bir ara duymuştum ama çok geçerli olmadığını söylediler vazgeçtim. maliyetini bende merak ettim. ayaklara da uygulanıyor mu bu işlem?

Merhaba,

1988 dogumluyum ve yaklasik 2 sene oncesine kadar ellerinden su akan tasi sksa suyunu cikaran biriydim:) saka degil gercek boyle sinir bozucu bir terleme yok birde utanir kimseyle el sksmak istemezdim , dokunmatik telefon falan hikaye tabi... Sonra iyontoferez denedim hatta bir ameliyat parasi meblaya eve aldik yeterki ise yarasin die cevap yok, teresonlar maximler ne ararsaniz eczaneden terkurlar ... Elime hic krem surmezdim cunku iyice terletirdi!

En sonunda ic mimarlik okuyunca canima tak etti cizim bile yapamiyordum sinav kagitlarm hep islaniyordu!

Bayram ali ozusluya safak hastanesinde klipsli ets ameliyati oldum ve o gun tekrar dogdum! Ameliyattan cikinca ellerime inanamadm , hic oyalanmayin arkadaslar bunun ne kdr pskolojiyi bozan birsey oldugunu yasayan bilir... 2 damla ter icin ameliyat mi olunur diye direttiler iyiki de kimseyi dinlememism ve kafama koydugumu yapmisim allah razi olsn doktorumdan da:)

Bu arada antidepresanlar bzm gibi hiperhidroz hastalari icin pek etkili degil etkili olsa bana yarardi 7-8 yildir kullaniyorum...

Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz arkadaslar

Canım çok geçmiş olsun aynı dertten muzdaripim:-( ameliyatın maliyetini ne kadara oldu peki

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

LR ın Microsilver Serisini öneririm siz bile şaşırırsınız

X