Doğuma Hazırlık izmirde bebek alış verişi için hangi mağaza

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

gulkokulumbenim

Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2014
41
4
34
merhaba arkadaşlar
ben aydınlıyım bu ay içinde izmirde kontrollerim var ve kontrollere geldiğimde bebek eşyalarımın hepsini ne ihtiyaçsa almak istiyorum bunun için izmir i bilen arkadaşlar hangi bebek mağazasından alış veriş yapayım?
bol çeşit bulabileceğim ve en uygun fiyatlar nerede bana yardımcı olurmusunuz izmiri bilmiyorum çok fazla dolaşma şansımda yok malesef.
bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba?

Kemeraltinda baris bebe var mina bebe var ordan temin edebilirsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kemeraltinda baris bebe var mina bebe var ordan temin edebilirsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben izmiri bek bilmiyorum sora sora bulacağım kemeraltında tam olarak nerede tarif edermisin?
pek dolaşma ihtimalimde yok üçüz hamilesiyim çok dolaşmamam lazım bende mina bebe yi duydum hangisi daha uygun ve avantajlı?

ben izmiri bek bilmiyorum sora sora bulacağım kemeraltında tam olarak nerede tarif edermisin?
pek dolaşma ihtimalimde yok üçüz hamilesiyim çok dolaşmamam lazım bende mina bebe yi duydum hangisi daha uygun ve avantajlı?

balçovada pamidor var canım Allah yardımcın olsun

merhaba arkadaşlar
ben aydınlıyım bu ay içinde izmirde kontrollerim var ve kontrollere geldiğimde bebek eşyalarımın hepsini ne ihtiyaçsa almak istiyorum bunun için izmir i bilen arkadaşlar hangi bebek mağazasından alış veriş yapayım?
bol çeşit bulabileceğim ve en uygun fiyatlar nerede bana yardımcı olurmusunuz izmiri bilmiyorum çok fazla dolaşma şansımda yok malesef.
bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba?

merhaba bende izmirde oturuyorum alışveriş için kemeraltı hem uyun hem çok çeşit var.otobüsle gideceksen gümrük son duraklarının ordan karşıya geçip kızlarağası hanı'nın oraya git kime sorsan gösterir orda barış bebe,mina bebe vs.biçok alışveriş yapabileceğin dükkan var aradığın herşeyi orda bulabilirsin

merhaba bende izmirde oturuyorum alışveriş için kemeraltı hem uyun hem çok çeşit var.otobüsle gideceksen gümrük son duraklarının ordan karşıya geçip kızlarağası hanı'nın oraya git kime sorsan gösterir orda barış bebe,mina bebe vs.biçok alışveriş yapabileceğin dükkan var aradığın herşeyi orda bulabilirsin

günaydın,
çok teşekkür ederim sağol.

merhaba alışverişinizi internettende yapabilirsiniz. www.bebekdukkanim.com adresinde yenidoğanlar için birçok seçenek var. fakat size tavsiyem karışık bedenlerde ürünler almanız zira bebekler çok hızlı büyüyorlar. tek parça tulumlar çok kullanışlı oluyor.

X