Parmaklar da inceliyor :) Resimli!

şımarttınız beni!
yarın sağ elimi de koyayım bari. bu sol elimdi :)
ama ben de 58 kilo olmanızı kıskandım, yalan yok :) :nazar:

hep güzelizz
en güzelizzzz
daha da güzel olcazzzzzz :124::124::124::124::124:

sağ elimdeki değişim çok da dramatik değil sanırım kızlar. aynı açıdan çekilmiş de bulamadım ama yine de ekliyeyim :)
yine ilk foto eylül 2013, ikinci foto mart 2014 :nazar:
$sagel.JPG $sagel2.JPG

tebrik ediyorum siizi gercekten daglar kadar fark var.şuanda kaç kilosunuz

oncelikle tebrik ederim benimde vucudumda gr degismeyen yuzum ellerim ayaklarim en cokda buna kil oluyorum herkes emanet vucut gibi duruyor diyor:KK43:bende boy aynasinda bakdim kendime hakketende oyleymisim:KK17:bende aynen senin gibi besleniyorum bende veririm insallah senin gibi:KK34:

tebrik ediyorum siizi gercekten daglar kadar fark var.şuanda kaç kilosunuz

çok teşekkür ederim. ama kilomu söylemesem olur mu? :) asabımı bozuyor hala rakam çünkü ve hep de bozacak bence :KK70:
42 bedenim, boy 174 :nazar:
hedef 38 beden :)

oncelikle tebrik ederim benimde vucudumda gr degismeyen yuzum ellerim ayaklarim en cokda buna kil oluyorum herkes emanet vucut gibi duruyor diyor:KK43:bende boy aynasinda bakdim kendime hakketende oyleymisim:KK17:bende aynen senin gibi besleniyorum bende veririm insallah senin gibi:KK34:

verirsin mutlaka ama bazı şeyler de genetik arkadaşım. mesela benim de ayak bileklerim incelmiyor :KK43: kütük gibiler :KK1:
annem tığ gibi hatundur ama onun da ayak bilekleri böyle incecik narin değil. benim de olamayacak o yüzden sanırım. ona çekmişim.

demem o ki, biz sağlıklı kilolarda olalım da gerisi çok da mühim değil. kabullenmemiz lazım kendimizi. çok şükür elimiz ayağımız tutuyor. varsın biraz kalın olsunlar :nazar:

verirsin mutlaka ama bazı şeyler de genetik arkadaşım. mesela benim de ayak bileklerim incelmiyor :KK43: kütük gibiler :KK1:
annem tığ gibi hatundur ama onun da ayak bilekleri böyle incecik narin değil. benim de olamayacak o yüzden sanırım. ona çekmişim.

demem o ki, biz sağlıklı kilolarda olalım da gerisi çok da mühim değil. kabullenmemiz lazım kendimizi. çok şükür elimiz ayağımız tutuyor. varsın biraz kalın olsunlar :nazar:

valla tebrik ediyorum seni. çok güzel vermişsin. bu arada ellerin çok güzel gözüküyor. uzun parmakları hep kıskanmışımızdır.
az önce diğer sayfada yazmışsın akşam 5 den sonra yemiyorum ben bunu yapamıyorum. birşeyler dürtüyor resmen. bi başladın mı da arkası geliyor. o işi beceremiyorum. tek sıkıntım bu. bir çok yerde okumuştum. öğünleri 8-5 arası sıkıştırıyorlar. akşam yemeyince kolay kilo veriliyor.

valla tebrik ediyorum seni. çok güzel vermişsin. bu arada ellerin çok güzel gözüküyor. uzun parmakları hep kıskanmışımızdır.
az önce diğer sayfada yazmışsın akşam 5 den sonra yemiyorum ben bunu yapamıyorum. birşeyler dürtüyor resmen. bi başladın mı da arkası geliyor. o işi beceremiyorum. tek sıkıntım bu. bir çok yerde okumuştum. öğünleri 8-5 arası sıkıştırıyorlar. akşam yemeyince kolay kilo veriliyor.

merhaba, çok teşekkürler! :nazar:
aslında sadece 5den sonra yememek değil konu. ben mesela 12-8 arası şeklinde de yaptım IFi. ama bu sefer de öğlen 12ye kadar bir şey yememek gerekiyor. yani aslında yapılması gereken yenen süreyi bu şekilde sıkıştırmak. bunu başarabilirseniz çok faydalarını görürsünüz. ve diğer kısımda -yani yemediğiniz kısımda- asla bir lokma dahi yenmeyecek. kalorisiz şeyler de yenmeyecek. oruç gibi işte. adı da zaten "aralıklı oruç". tek farkı su - çay - kahve içebiliyor olmak. ama tabii herkese göre bir sistem olmayabilir. aile yaşantısına uymayabilir vs... fakat şu bir gerçek ki yemek yediğiniz süreyi ne kadar daraltırsanız o kadar faydalı. mesela siz 5den sonra değil de 8den sonra yemeyin. ama belirli bir saatiniz olsun yine de. aksi halde biz ne yapıyoruz: uyandığımızdan uyuyana kadar bir şeyler yiyoruz. buna alışmışız. diyetisyenlerimizin de hatası var bu alışkanlıklarımızda. maalesef.

:KK3:
Zayıflamaya çalışan arkadaşlar için hem motivasyon olsun hem de yüzleri gülümsetebilecek bir espri olsun istedim.
Bu 2 el de bana ait. İlk foto 2013 eylülden, ikinci foto ise 2014 mart.

Eki Görüntüle 1052537 Eki Görüntüle 1052536

Sevgiler ve hepinize kolaylıklar! :nazar:

Sanki başka birisinin elleri gibi olmuş ay nazar değmesin parmaklar bile inceldiyse vücudunuzdaki değişimi tahmin bile edemiyorum... :nazar: :nazar:

Hahahaa cok guldum. Sagolun valla

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cok guzel incelmisler. Demek ki ellerde inleliyormus

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bu aralıklı oruçla ilgili önerebileceğiniz türkçe site var mı? siz nerden haberdar oldunuz?

Benim de ilgimi çekti bu aralıklı oruç olayı...biraz daha bilgi verir misiniz...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

@selenkiz
teşekkür ediyorum. :nazar:

@sebnexo, bocum
ayrı başlıkta anlatmayı düşünüyorum aslında da işlerden fırsat bulamadım.
yeme saatlerimizi düzenleyen bir sistem aralıklı oruç. ben "ara öğünler" ile ilgili bir araştırmam sırasında rastladım.
kendi blogum var aslında ama reklam yapmak istemiyorum. googlea yazarsanız çıkar zaten karşınıza. çok fazla türkçe blog yok bu konuda.
akşama ayrı bir başlık açıp daha detaylı anlatacağım.
ilginize teşekkürler. :nazar:

X