Çamaşır ve Kurutma Makineleri ÇAmaşır Kurutma Makinesi

cakircelik

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2013
7
4
34
Merhaba,

Bir süredir yorumları takip ediyorum. Sonunda Siemens WT46S52STR İQ500 modelini aldım. Hafta içi gelip kuracaklar. Bu makineyi kullanan varsa yorumlarınızı rica ediyorum. İyimi yaptım kötümü yaptım, kullanınca anlayacağım :KK1:

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Arkadaşlar yorumlarınızı merakla bekliyorum. Siemens WT46S52STR kullanan varmı?

Son düzenleme:
Kimse bir yorumda bulunmamış, en iyisi ben yorumumu yazayım. Araştıran merak eden arkadaşlara bir yardımım dokunur :) Pazar günü 7 makine çamaşır yıkattım, kuruttum ve dolabıma mis gibi yerleştirdim :) Kupkuru çıkıyor çamaşırlarım. Daha önce neden almamışım inanamıyorum. Resmen hayatımı kurtardı. 2 yıllık evliyim, çalışıyorum ve çamaşır yıkatıp kurutmaya hiç yetişemiyordum. Şimdiyse pazar günü 7 kez çalıştırdım ve sabahtan akşama kadar misafir ağırladım :) bunca koşturmanın arasında çamaşırlarım da yıkandı kurudu :) Ekstra yumuşak ve mis gibi çıkıyor, kırışık azaltma seçeneği mevcut gayet kullanışlı. Öneriyorum. :KK16::nazar:

Ablamda da var kurutma makinası.çok gürültülü çalıştığını söylüyor.Ayrıca 7 makina üst üste ısınmıyor mu?Ben de almak istiyorum ama kararsızım.Çalışıyor olunca çamaşır yıkamak toplamak katlamak cok zaman alıyor,hele bir de akşam misafirin varsa ya da sen gittiysen...

Ablamda da var kurutma makinası.çok gürültülü çalıştığını söylüyor.Ayrıca 7 makina üst üste ısınmıyor mu?Ben de almak istiyorum ama kararsızım.Çalışıyor olunca çamaşır yıkamak toplamak katlamak cok zaman alıyor,hele bir de akşam misafirin varsa ya da sen gittiysen...

Çamaşır makinem LG çok sessiz çalışıyor ama kurutma tabikii onun kadar sessiz değil. Kilerime koydum kapısını kapatıyorum ve hiç ses gelmiyor. Zaten kurutma çalışırken ses yapan makine değil içindeki çamaşırlar çünkü çamaşır makinesi kadar doldurmuyorsun, çamaşırlar dönerken tamburun içinde ses oluyor ama oda olsun yani :) benim hayatımı değiştrdi!! 7 makine üst üste çalışıtırdım 1 saat aralıklarla, hiç bir skkntı olmadı. Şu an resmen makineme aşığım :) karşısına geçip izliyorum. Yaşam standartımı bukadar değştireceğini hiç tahmin etmezdim. Resmen çamaşır yıkat topla as kurut bunları yaparken kendimi köle gibi hissediyorum. Oysa şimdi kendime ayrdığım bakit bol bol eşime aileme ! Çalıştığım için zaten yetişemiyordum şimdi ise hiç korkutmuyor beni çamaşırlar. Birde çamaşırlar kurduktan sonra filtrede toplanan havları görseniz şoka girersiniz! onlar önceden evimizde her yerde toz toprak oluyormuş!!! Çamaşır kurutma makinemle ilgili burada destan yazabilirim :) :KK52::21::nazar::KK16:

Çamaşır makinem LG çok sessiz çalışıyor ama kurutma tabikii onun kadar sessiz değil. Kilerime koydum kapısını kapatıyorum ve hiç ses gelmiyor. Zaten kurutma çalışırken ses yapan makine değil içindeki çamaşırlar çünkü çamaşır makinesi kadar doldurmuyorsun, çamaşırlar dönerken tamburun içinde ses oluyor ama oda olsun yani :) benim hayatımı değiştrdi!! 7 makine üst üste çalışıtırdım 1 saat aralıklarla, hiç bir skkntı olmadı. Şu an resmen makineme aşığım :) karşısına geçip izliyorum. Yaşam standartımı bukadar değştireceğini hiç tahmin etmezdim. Resmen çamaşır yıkat topla as kurut bunları yaparken kendimi köle gibi hissediyorum. Oysa şimdi kendime ayrdığım bakit bol bol eşime aileme ! Çalıştığım için zaten yetişemiyordum şimdi ise hiç korkutmuyor beni çamaşırlar. Birde çamaşırlar kurduktan sonra filtrede toplanan havları görseniz şoka girersiniz! onlar önceden evimizde her yerde toz toprak oluyormuş!!! Çamaşır kurutma makinemle ilgili burada destan yazabilirim :) :KK52::21::nazar::KK16:

çamaşır makinen kurutmalı olandan mı benimde lg ikisi kurutmalı çamaşır makinesi bende memnunum ama biraz uzun sürüyor sanki seninde öyle mi

hangi modeli lg nin

Kimse bir yorumda bulunmamış, en iyisi ben yorumumu yazayım. Araştıran merak eden arkadaşlara bir yardımım dokunur :) Pazar günü 7 makine çamaşır yıkattım, kuruttum ve dolabıma mis gibi yerleştirdim :) Kupkuru çıkıyor çamaşırlarım. Daha önce neden almamışım inanamıyorum. Resmen hayatımı kurtardı. 2 yıllık evliyim, çalışıyorum ve çamaşır yıkatıp kurutmaya hiç yetişemiyordum. Şimdiyse pazar günü 7 kez çalıştırdım ve sabahtan akşama kadar misafir ağırladım :) bunca koşturmanın arasında çamaşırlarım da yıkandı kurudu :) Ekstra yumuşak ve mis gibi çıkıyor, kırışık azaltma seçeneği mevcut gayet kullanışlı. Öneriyorum. :KK16::nazar:
Merhaba,
ben de kurutma makinası araştırmasına girdim. Sizin almış olduğunu ürünü inceledim enerji sınıfı olarak C sınıfı yazmakta, ücret bilgisi olarak da şuan için 1500TL civarında, siz kaça aldınız bilmiyorum ama merak ettiğim konular şunlar;

-Elektrik tüketiminizde artış oldu mu?
-çamaşırlarda kokma söz konusu mu?
-normal kurutma için hangi programı kullanıyorsunuz ve kaç saat sürüyor kurutma?

Sanırım bu kurutma makinası işi her alan memnun, asmaktansa bu hali ile kabulümdür mü deniyor bilemedim :)

ben de kurtuma makinesi arayışı içindeyim.(2.bebiş geliyor ) çamaşır makinem vestel memnun değilim onu da değiştiricem almışken iki bir arada olan Electrolux EWW1686HDW modelini mi alsam netten baktım yorumları iyi gibi ama ikisi bir makina almayın yazılmış Lg yazan arkadaşlar hangi modeli yazar mısınız bi de onu araştırayım sonra izlenimleri paylaşırım inş :KK5:

Merhaba arkadaşlar, ben de çamaşır kurutma makinası almayı düşünüyorum, bir kaç ay sonra bebeğim olacak ve normalde o odada kurutuyordum çamaşırları, balkonum da yok, mecbur kurutma makinası alıcam. Araştırdım da genel olarak yorumlar güzel, yalnız kafama tek takılan bazı kıyafetleri küçülttüğünü ve renklerini soldurduğunu duymuştum, böyle bir problem yaşayan var mı, bebek kıyafetlerini içine atsam bir problem olur mu acaba.. kullanan arkadaşlar bilgi verebilirse sevinirim, şimdiden teşekkürler..

selam :)

çamaşır makinası ile kurutma bir arada olanalardan kullanan var mı? tavsiye alabilir miyim?
performans, sağlamlık vs.

teşekkürler :)

X