Boşanmak ıstıyorum

merhaba bayanlar esımle tartıstık bana vurdu ve cok agır hakaretler ettı sucum ne olursa olsun dayak sıddet cozum degıl buna bahane gostermemelıydı , dun ıse gıttı cok dusundum hersyeı kaldırırım ama yaptıgı hakaret soyledıgı sozler cok agrıma zoruma gıttı kaldıramıyorum bosanmak ıstıyorum , olayın cıddıyetını anladı ıkna etmeye sırınlık yapmaya calısıyor ama kararlıyım ne yapmalıyım bana bır yol gosterın :KK14:

eğer şiddette bulunduysa tekrar da yapabilir, ama ilk kez yapmışsa belki bir şans verebilirsin, ama sen bilirsin canım

merhaba bayanlar esımle tartıstık bana vurdu ve cok agır hakaretler ettı sucum ne olursa olsun dayak sıddet cozum degıl buna bahane gostermemelıydı , dun ıse gıttı cok dusundum hersyeı kaldırırım ama yaptıgı hakaret soyledıgı sozler cok agrıma zoruma gıttı kaldıramıyorum bosanmak ıstıyorum , olayın cıddıyetını anladı ıkna etmeye sırınlık yapmaya calısıyor ama kararlıyım ne yapmalıyım bana bır yol gosterın :KK14:[/QUOTE

merhaba eşinin yaptığı yenilir yutulur değil ama kalbin ne diyor eğer gerçekten kalben bir şey hissetmiyorsun boşan.ama hala seviyorsan eşini öfke tedavisi için ikna etmeye çalışmalısın.benim ablam şiddet yüzünden boşandı.yıllar sonra tekrar evlendi.şimdiki eşinde bir şiddet yok.hakaretler aşağılamalar.erkek milletinin hepsi aynı.klasik bi söz ama kendi ailesinden bi bayana yapılsa kıyamet kopar ama el kızıyız ya vurun abalıya

sirinliklere fln kanmayin bnu bkere yapan tekrar yapar..kesnlikle siddeti asla ama asla kabul etmem buyuk konusmim ama okadarda ezdirmem kendmi sizde ezdirmeyn..

X