Saç Şekillendiriciler Kuaförlerin Fönden Sonra Kabarmaması İçin Sürdükleri Şey Nedir?

schweppes

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Mart 2012
18
0
Kızlar ya evde saç düzleştirdikten sonra bi kabarıyorlar ki sormayın :) Kuaförler fönden sonra saça krem/serum ne sürüyorlar da kabarmıyo bilen varsa yazabilir mi markasıyla beraber.. :18:

hepsi farkli ama kullandiklari ürün ya wax oluyor , yada yag.

Wella Professionals'in "OIL REFLECTIONS" sac yagi bende var . Kuaförümden aldim hatta.

1 damla eline damlatiyorsun yayiyorsun eline sonra dalgalarla fön cekilmis saca uyguluyorsun.
yumusasik parlak ve düz görünümü veriyor. ve coook güzel kokuyor.

Resminide yükledim .Eki Görüntüle 1054545

Canım çook teşekkür ederim en kısa zamanda alıcam bunu.

Krem gibi olan bildigimiz briyantin :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya ben briyantini denedim sadece saçımın ucuna falan sürdüm ama işe yaramadı saçımı sertleştirdi. :2:

Ya ben briyantini denedim sadece saçımın ucuna falan sürdüm ama işe yaramadı saçımı sertleştirdi. :2:

Cok cok az alip elinde yayacaksin varla yok arasi.bastirmadan saclari havalandirarak surmen lazim

Şimdi benim tepemdeki saçlar böyle çıkıyor küçük küçük. Oraya sürsem olur di mi?

Olur ama jole gibi bir parca alip oraya surme iyice ya elinde yoksa yagli sac gibi gorunur bir leblebi tanesinin yarisi kadar az olsun zaten kuaforde gormussundur parmagini siyiriyor sadece ona ayni onun yaptigi gibi hafif hafi sur yapistirma direkt :)
Zamaninda bende hatali suruyordum:)

X