Kızlarrrrrr 93 kıloyum yoldas arıyom lutfennnnnn ıradesıne sahıp olacak yoldas

slmlar bayanlar kımse kalmamıs yaa.neyse ben suan 86.7 kıloyum 4.gune basladım dıyet ayet gusel baslangıctan 2 kılo eksık durumdayımm daha ne olsuunn:):))

Aynen canm ben burdayim ama :)) biz birbirimize arkadas olalm cok guzl 4 gnde 2 kilo harika

i:):)bugun aslinda aadece camasirla ciktim 86.0geldi.giyinip cikftim 200gr eklendi herhalde 88.7ile basladigim diyete 86ile tam gaz dewam ediyorumn.aslinda giden odem biliyorum ama bu bile olsa mutluyum moral doluyum:):):)

bende varım arkadaşlar yarın kararlıyım bu bağımlılıktan kurtulmaya yoksa en sonunda hasta olcam bu yaşta:KK14:

Arkadaşlar ben de geldim yaşım 19 kilom 90 yaza kadar zayiflamak istiyorum Allah'in izniyle , sizin yazdiklarinizi okumak moralimi yerine getiriyo ve basaracagima inaniyorum :) İnşallah herkes istediği kiloya bir an önce düşer :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bugun de tartıldım napayım durup sabredemıyorumm:))bugun 85.7 cıktım 300 grm eksılmıs ama grm onemlı deıl rakamlar onemlı benım ıcınn okadar mutlu motıve doluyum kı tartıda 100 grm eksi gorsem bıle gusel oluyo..ha sunu da soyleyım ısvec dıyetındeyım ve malesef açımm:))demekkı yemeyerek kılo verılebılıyomus:))ama ınanın o eksiyi gordugunuze degıyo .bende cok dıyete baslıyorum dıyıp bıraktım ıkıncı gun motıve olamazdım ama bu sefer azım ettım karar werdım aynadakı goruntum degısecek dedım sukur kı degısıyoo:))bı zamanlar kı cok uzak zaman deıl subat ortası gıbı 94.8lerı de gordum ben suan sukur kı 8lı rakamları gorebılıyorsam biraz sabır biraz kararlılık ..

hoşbulduk kardeş boy 162 , kiloda 72 bende belinde simitle gezenlerdenim suya düşsem batmam öyle yani:KK9:

Hahah cok guldum simit bolgen var anladim cok sukur bnm ole bi sorunum yok ama basen bolgem felaket bnm de belim de ince oldugu icin cok asiri goze btiyor kalcalarim

Arkadaşlar ben de geldim yaşım 19 kilom 90 yaza kadar zayiflamak istiyorum Allah'in izniyle , sizin yazdiklarinizi okumak moralimi yerine getiriyo ve basaracagima inaniyorum :) İnşallah herkes istediği kiloya bir an önce düşer :)

Hosgeldnn canmm insallah vercez yaza kadr Bende 19 mda 90.dim 20 yim simdi 98 olmustm smdi 93 tum 1 hafta once adetimmin btmini bekliyorm tartilmak icin :)

Aynen canm ben burdayim ama :)) biz birbirimize arkadas olalm cok guzl 4 gnde 2 kilo harika

i:):)bugun aslinda aadece camasirla ciktim 86.0geldi.giyinip cikftim 200gr eklendi herhalde 88.7ile basladigim diyete 86ile tam gaz dewam ediyorumn.aslinda giden odem biliyorum ama bu bile olsa mutluyum moral doluyum:):):)

Canim nerdsn nasil dieytnn

Hosgeldnn canmm insallah vercez yaza kadr Bende 19 mda 90.dim 20 yim simdi 98 olmustm smdi 93 tum 1 hafta once adetimmin btmini bekliyorm tartilmak icin :)

Hosbuldum canım :) Evet adetliyken tartilmamak gerek :)

Selamlar herkesee :) Ben yeni üye oldm kızlar sırf su topicklerde sizleri görüp gaza gelmk için ve işe de yarıyoo :) Öncelikle çok bilgili değilim ama önümdeki örneklern yola cıkarak ayda 5 kilodan fazla (100 ün üstünde değilsnz) verilirse hopp geri geliyo kilolar hem de adam toplayıp geliyolar :KK1: Bnm halam hamile kalabilmk için 3 ayda 34 kilo vermş gençken doğumda geri almıs sonra yine bi 30 a yakın vermş ve suan 130 kilo. Metabolizma altüst olmuş durumda benden demesi :) Bende 19 yasındayım ve 109 kiloyum 2 kilo verdm.boyum da 168.Ama cok azimliyim bazal metabolizmam da 2100 lerde cok sükür.Bu fazlalıklardn kurtulmak ve öür boyu da korumak istiyorummm herkese başarılarr :KK3:

Selamlar herkesee :) Ben yeni üye oldm kızlar sırf su topicklerde sizleri görüp gaza gelmk için ve işe de yarıyoo :) Öncelikle çok bilgili değilim ama önümdeki örneklern yola cıkarak ayda 5 kilodan fazla (100 ün üstünde değilsnz) verilirse hopp geri geliyo kilolar hem de adam toplayıp geliyolar :KK1: Bnm halam hamile kalabilmk için 3 ayda 34 kilo vermş gençken doğumda geri almıs sonra yine bi 30 a yakın vermş ve suan 130 kilo. Metabolizma altüst olmuş durumda benden demesi :) Bende 19 yasındayım ve 109 kiloyum 2 kilo verdm.boyum da 168.Ama cok azimliyim bazal metabolizmam da 2100 lerde cok sükür.Bu fazlalıklardn kurtulmak ve öür boyu da korumak istiyorummm herkese başarılarr :KK3:

Masallahin var senind e yaw of nedr bu yag kilo pislik yeminle midem bulaniyor kendmden bende cok kararliym cok zayflicam cevremdekilerde zayflamissin dedikce daha gaza geliyom :))

X