sihirli formülü olan?

hiramkevser

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2014
69
8
34
Malum doğumdan sonra kilolar duruyor emziriyorum 4 aylik kizim bi öneriniz varmı sporda yapamıyorum siz nasıl zayıfladınız?

Bugun kanald de doktorum programinda ameliyat izleri icin bi krem anlatildi unternetten bulabilirsin kilo icin formul yok malesef:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Malum doğumdan sonra kilolar duruyor emziriyorum 4 aylik kizim bi öneriniz varmı sporda yapamıyorum siz nasıl zayıfladınız?

Arkadaşım zayıflamayı düşünmek için biraz erken bence. En azından bi altı ayı doldur. Ben sütüm az olduğu için oğlum emmeyi bırakana kadar hiçbir şey yapmadım. 1 sene boyunca 75 kilo olarak dolaştım. Sonuçta onun emmesi kilolardan daha önemli. Oğlum 1 yaşında emmeyi bırakınca spor ve diyetle zayıfladım.

Ben iki ayda tam 13 kilo verdim hem de yiyerek ve bunu tamamen emzirmeye bağlıyorum. Ve de bol su. Boyum 1.75 62 kilo ile hamile kaldım 88 kilo ile doğum yaptım(sezaryen) ve iki ay sonra 75'e indim. Göbek kendiliğinden eridi sarkık toparlandı bile. Kollarımda fazlalıklarım var hafif ama takmıyorum. Bence bol su+emzirmek ve de hareketli olmak etkili.

X