Nişan nişan bohcasi alisverisi nereden uyguna gelir

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

ekonomist89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2011
743
27
Kizlar merhaba,
Iki hafta sonra kismetse nisanim olucak sadece erkek arkadasim ve bana olmak üzere ikimize bohca hazirlayalim dedik.
Oncelikle valiz alicaz ikimiz de; simdi sorum su,
-gecen hafta eminonune baktigimda 6 li gecelik setleri bana epey pahali geldi 300 civarı ben mi gittim en pahalilarini buldum :) siz soyleyin
- o sevimsiz tuylu( bana gore sevimsiz, seveni de cok :) terlikleri kullanmayacagimi bildigimden baska tarz bulmak istiyorum ama bileniniz goreniniz var mi
-erkek pijama takimlari hakkinda da hiçbir fikrim yok
-normalde de kullanabilcegim tarzda bi şase bakiyorum onlarin da fiyatlari almis basini gitmiş gercekten ben bulamadim sanirim :)

Benim gibi bu isleri pek bilmeyenler icin, daha önce nisan alışverişi yapan ya da yapmakta olan arkadaslar yardimci olursaniz cok sevinirim..şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Nisaniniza cok az kalmis, Allah hayirlisi ile tamamina erdirsin...

Eger bohcalar icin vaktiniz varsa, benim size tavsiyem internetten kendi bohcanizi olusturmaniz. Markafoni, Morhipo, Trendyol, Limango, 1V1Y gibi sitelerin cok guzel kampanyalari oluyor... Onlara bakabilir ve icinize sinen modelleri alabilirsiniz, bedenleri de bildikten sonra zaten sorun yok...

Bizde ilk erkek tarafi getirir bohcayi, eger bohcaya neler koyulacagini biliyorsaniz onlar tarafindan, sizde denk olarak erkegin bohcasini hazirlarsiniz... Genelde kizin bohcasini onlar karsilayacagi icin, size alinacak olanlara cok fazla maddi anlamda karismazsiniz, o yuzden sizin kullanacaginiz saten pijama takimlarinin birakinda pahaliligini onlar dusunsun... :KK9: Cok mu gaddar oldu... :KK9:O kadarcikta naziniz olsun canim...

Ben esimin bohcasinin tamamini Eminonu - Mahmutpasa'dan hallettim...
Herseyi tek bir magazadan aldim, hepsini kaliteli ve marka seyler olarak sectim.
Ustune de toptan bir pazarlik yaptim, gayet uyguna geldi... :KK34:
Gerci alisverisi nakit yapmis olmamizin da artisi yok degil...

Her halukarda, eger eminonunden alisveris yapmayi tercih edersen, yaninizda iyi pazarlik yapan biri bulunsun... :KK34:

Merhaba

Öncelikle hayırlı olsun.
Sanırım aynı tarihte nişanlanıyor olacağız:)
Benim sana tavsiyem eminönünde Bursa kumaş pazarının alt katında Mesut tuhafiye var. Hem ucuzdur hemde markalı. İstediğiniz pek cok şeyi oradan bulabilirsiniz.
Kolay gelsin :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Nisaniniza cok az kalmis, Allah hayirlisi ile tamamina erdirsin...

Eger bohcalar icin vaktiniz varsa, benim size tavsiyem internetten kendi bohcanizi olusturmaniz. Markafoni, Morhipo, Trendyol, Limango, 1V1Y gibi sitelerin cok guzel kampanyalari oluyor... Onlara bakabilir ve icinize sinen modelleri alabilirsiniz, bedenleri de bildikten sonra zaten sorun yok...

Bizde ilk erkek tarafi getirir bohcayi, eger bohcaya neler koyulacagini biliyorsaniz onlar tarafindan, sizde denk olarak erkegin bohcasini hazirlarsiniz... Genelde kizin bohcasini onlar karsilayacagi icin, size alinacak olanlara cok fazla maddi anlamda karismazsiniz, o yuzden sizin kullanacaginiz saten pijama takimlarinin birakinda pahaliligini onlar dusunsun... :KK9: Cok mu gaddar oldu... :KK9:O kadarcikta naziniz olsun canim...

Ben esimin bohcasinin tamamini Eminonu - Mahmutpasa'dan hallettim...
Herseyi tek bir magazadan aldim, hepsini kaliteli ve marka seyler olarak sectim.
Ustune de toptan bir pazarlik yaptim, gayet uyguna geldi... :KK34:
Gerci alisverisi nakit yapmis olmamizin da artisi yok degil...

Her halukarda, eger eminonunden alisveris yapmayi tercih edersen, yaninizda iyi pazarlik yapan biri bulunsun... :KK34:

aslında çok gaddar olmadı normal olan da o sanırım ama, pek para harcatmak istemiyorum :) ama önerilerinizi dikkate alıcam
çok güzel açıklamışsınız, çok çok teşekkür ederim :)

Merhaba

Öncelikle hayırlı olsun.
Sanırım aynı tarihte nişanlanıyor olacağız:)
Benim sana tavsiyem eminönünde Bursa kumaş pazarının alt katında Mesut tuhafiye var. Hem ucuzdur hemde markalı. İstediğiniz pek cok şeyi oradan bulabilirsiniz.
Kolay gelsin :)

:) o zaman sana da hayırlı olsun.
bu hafta en acilinden eminönüne gidicem dediğin yere bakıyım o zaman öncelikle. sen halledebildin mi :)

:) o zaman sana da hayırlı olsun.
bu hafta en acilinden eminönüne gidicem dediğin yere bakıyım o zaman öncelikle. sen halledebildin mi :)

Teşekkür ederim :)

Hayır bizde henüz çıkmadık. Sözlüm yurt dışında onun dönmesini bekliyoruz.
Sadece annem çok hevesli ve meraklı oldugu icin daha önceden çıkıp bir ön araştırma yapmıştı ondan bılıyorum bende :):)
Sende gidersen pişman olmayacağını düşünüyorum..

Teşekkür ederim :)

Hayır bizde henüz çıkmadık. Sözlüm yurt dışında onun dönmesini bekliyoruz.
Sadece annem çok hevesli ve meraklı oldugu icin daha önceden çıkıp bir ön araştırma yapmıştı ondan bılıyorum bende :):)
Sende gidersen pişman olmayacağını düşünüyorum..

:) valla ben de bi ön araştırma yapıyım dedim karmen diye bir marka var hürriyet pasajına girince gördüm fiyatını öğrenmemle kaçacak yer aradım :)
ön araştırmam pek hayırlı geçmedi yani :) detaylı bakıcam, gittiğimde yazarım zaten buraya da benden sonra gitmiş olursan senin de işine yarar belki

:) valla ben de bi ön araştırma yapıyım dedim karmen diye bir marka var hürriyet pasajına girince gördüm fiyatını öğrenmemle kaçacak yer aradım :)
ön araştırmam pek hayırlı geçmedi yani :) detaylı bakıcam, gittiğimde yazarım zaten buraya da benden sonra gitmiş olursan senin de işine yarar belki

Hürriyet pasajını biliyorum, orda genel olarak heryer pahalı. Bende uzak durmayı düşünüyorum açıkçası :):)

O zaman şöyle yapalım hangimiz önce giderse burdan paslaşalım en azından birbirimize faydamız dokunsun :)

Buarada tüylü terlik konusunda da sende hemfikirim. Bende hic ama hic haz etmiyorum kendilerinden :) onun yerine misafirlikte falan giyebileceğim şık bir ev ayakkabısı aldırmayı düsünüyprum.

Hürriyet pasajını biliyorum, orda genel olarak heryer pahalı. Bende uzak durmayı düşünüyorum açıkçası :):)

O zaman şöyle yapalım hangimiz önce giderse burdan paslaşalım en azından birbirimize faydamız dokunsun :)

Buarada tüylü terlik konusunda da sende hemfikirim. Bende hic ama hic haz etmiyorum kendilerinden :) onun yerine misafirlikte falan giyebileceğim şık bir ev ayakkabısı aldırmayı düsünüyprum.

:) tamamdır ben yüksek ihtimal perşembe günü gideceğim akşama gitmişsem mutlaka yazarım buraya
ben de terlik niyetine beşiktaşlı pofidik bir şey aldırcam gülerlerse de yapabileceğim bir şey yok giymem ben tüylü terlik falan :KK76:

ben bugün eminönüne gittim canım, bursa kumaş pazarının alt katındaki mesut tuhafiyeye gittim, hem çok keyifli alışveriş yaptım hem de diğer yerlere göre epey indirimli aldım, kendim için de erkek arkadaşım için de pierre cardin ürünlerini aldık.
gala çeyizden de bohça aldık onlara sarıp vermek için
terliklere hiç bakamadım, cüzdan kemer için de avm'ye gidicem

ben bugün eminönüne gittim canım, bursa kumaş pazarının alt katındaki mesut tuhafiyeye gittim, hem çok keyifli alışveriş yaptım hem de diğer yerlere göre epey indirimli aldım, kendim için de erkek arkadaşım için de pierre cardin ürünlerini aldık.
gala çeyizden de bohça aldık onlara sarıp vermek için
terliklere hiç bakamadım, cüzdan kemer için de avm'ye gidicem

İşine yaramış olmasına çok sevindim canım. Fiyatları normal mağazalara göre ciddi fark ediyormuş. Ne güzel işlerini halledebilmişsin, bizde yarın gidiyoruz.
Bana şans dile olur mu? Umarım seninki gibi geçer benim alışverişimde :)

İşine yaramış olmasına çok sevindim canım. Fiyatları normal mağazalara göre ciddi fark ediyormuş. Ne güzel işlerini halledebilmişsin, bizde yarın gidiyoruz.
Bana şans dile olur mu? Umarım seninki gibi geçer benim alışverişimde :)

geçer geçer canım, orda hafif tombul bir çocuk var, valla yol boyu dua ettim ona çok yardımcı oldu fiyat konusunda.
ben direkt oraya gittim hürriyet pasajına daha önce de gittiğimden aldım çıktım valla :)
inş sen de hemen halledersin uğraşmadan

geçer geçer canım, orda hafif tombul bir çocuk var, valla yol boyu dua ettim ona çok yardımcı oldu fiyat konusunda.
ben direkt oraya gittim hürriyet pasajına daha önce de gittiğimden aldım çıktım valla :)
inş sen de hemen halledersin uğraşmadan

Geçti bitti bile :) nihayet bizde atlatmış bulunmaktayız. Bende bugun oradaydım. Ve senin de söylediğin gibi dışarıdaki benzerlerine kıyasla oldukça iyi bir fiyata hemen herşeyi aldık canım..
Darısı diğer atlatmak isteyenlerin basına :)

Geçti bitti bile :) nihayet bizde atlatmış bulunmaktayız. Bende bugun oradaydım. Ve senin de söylediğin gibi dışarıdaki benzerlerine kıyasla oldukça iyi bir fiyata hemen herşeyi aldık canım..
Darısı diğer atlatmak isteyenlerin basına :)

çoooooooook sevindim, şimdiden güle güle kullan aldıklarını:KK16:

Kizlar bu alisverisler ne kadar tutuyor ortalama yardimci olur musunuz

Kizlar bu alisverisler ne kadar tutuyor ortalama yardimci olur musunuz

valla canım ben benimkini söyliyim;
makyaj +bakım malzemeleri (330 tl)
ikimizin de iç çamaşırları, çorapları (435 tl)
onun kravat, gömlek, cüzdan, kemeri (130 tl)
ikimizin bohçası (60 tl)
benim çantam ve ayakkabım (295 tl)
erkek arkadaşımın saati (600 tl)

yani toplamda 1850 tl ikimizin bohçası tuttu

valla canım ben benimkini söyliyim;
makyaj +bakım malzemeleri (330 tl)
ikimizin de iç çamaşırları, çorapları (435 tl)
onun kravat, gömlek, cüzdan, kemeri (130 tl)
ikimizin bohçası (60 tl)
benim çantam ve ayakkabım (295 tl)
erkek arkadaşımın saati (600 tl)

yani toplamda 1850 tl ikimizin bohçası tuttu

Tsk ederim😊Nisanda sadece damada mi bohca yapicaz peki? Annesine erkek kardesine falan da bir seyler konuluyor mu?

X